Şimdi Ara

Cas Bugün Toplanıyor. Ceza kalktı ! (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
2.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: tugberk16

quote:

Orijinalden alıntı: zeus_1907

bişeyi anlamadım, fenerin davası çok daha eski daha ciddi daha önemli olduğu halde 1senedir bişey sonuçlanmadı, ama bursa bjk davası 1hafta 10gün içinde hemen sonuçlandı

temizlikle alakalı biraz ondandır belki..

Alakaya bak. sizin davanız tazminat içermiyordu geri katılım hakkı ile ilgili. Ki zaten bizim geri katılım hakkı talebimiz CAS tarafından 10 gün içinde reddedilmişti (yani bu süre örtüşüyor) tazminat davası bu kadar sürmüştü martta görülecekti duruşma ama sonra mayısa sonra da hazirana ertelediler sonra da geri çekildi.
  • quote:

quote:

bişeyi anlamadım, fenerin davası çok daha eski daha ciddi daha önemli olduğu halde 1senedir bişey sonuçlanmadı, ama bursa bjk davası 1hafta 10gün içinde hemen sonuçlandı

e futbolcu dolandırmak kirlilik olmuyor mu?
  • Gerçekten sevindim. Ceza zaten saçma sapan bir cezaydı. Umarım avrupada başarılı olursunuz.
  • Olması gereken oldu. Çok şükür.

Diğer takımlar ne oldu? Gaziantep ve Beşiktaş ta başvurmuştu CAS onlarla ilgili kararını açıklamadı mı?
  • Allah'a çok şükür.
    Hak yerini buldu diye düşünüyorum.
  • valla br trabzonlu olarak çok sevindim bu karara ne yazıkki o men kararıda federasyona olan güvensizlikler yüzünden gelmiştir haluk ulusy federasyon başkanı olsaydı adam gibi uefalan konuşur ve böyle şeylerin tartışması bile yaşanmazdı boşı boşuna bursalılarda gerilmezdi.

adamları kıytırk bir tranfer uygunsuzluğundan avrupadan men edilme aşamasına getirmek tamamen federasyonun suçudur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Jan Kjenic.

Bu arada aklıma geldi hani bu UEFA, CAS tarihinde dava kaybetmemişti, kaybetmezdi bir yolunu bulup kazanırdı? Kimse kendini kandırmaz umarım artık

iyi yakalamışsın.. hep deniliyordu ya uefa kaybetmez kaybedeceği davalarıda davacıyla anlaşıp geri çekmesini sağlarmış mışşşş
  • quote:

quote:

quote:

ya yazdığınızın ne kadar boş ve bilgisizce olduğunun farkında mısınız? Bursa nın problemı tamamen oyuncunun bonservısı ıle alakalı yanı kuluple.oyuncu dolandırmak ne alaka.kendı uzerınızdekı pıslıgı baskalarına da bulastırmaya calısmayın.
    Bunun yanında bursanın sampıyonlar lıgındekı performansından bahsetmısler.lutfen herkesnce kendı takımının avrupada ılk senede neler yaptıgına baksınlar ondan sonra bs a laf soylesınler.
    Ayrıca umarım bjk ve antep ın de cezaları kaldırılır.bursa nın cezası gercekten komedıydı, dogru olan yapıldı

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok iyi oldu bu karar. Hayırlısı olsun
  • Bursaspor, UEFA'ya karşı CAS'ta dava kazanan ilk takım oldu.

Bu gurur hepimizin
  • Hayırlı olsun arkadaşlar. Çok sevindim adınıza
  • 1 ön eleme ve 1 play-off oynayacağız

• quote:

Orijinalden alıntı: Timsah-16

Bursaspor, UEFA'ya karşı CAS'ta dava kazanan ilk takım oldu.

Bu gurur hepimizin

Evetde uefa ne kaybettiki sizi kazandı
  • quote:

Orijinalden alıntı: PhotoShop Man

bursaspor şampiyonlar ligi maçları geldide aklıma .s tehlikenin farkındamısınız umarım bu sefer 1-2 galibiyet barı alırlar

beşiktaşın gitmesini isterdim

Aklıma bjk nin 8-0, gs-chealse nin 5-0 i ve fenerin 0 i geldide şöyle düşündüm 20-30 yıllık avrupa tecrübesi ile hala farklar yerken hezimetlere uğrarken bursaspordan 2 yılda mucize bekleyenler beyni bedava olanların akıl ürünüdür
    Bursa cl de 6 maçta 1 beraberlik alırken 2 gol atmış 15 gol yemiştir bunun yanında pozitif futbol oynama isteğinin kurbanı olmustur
    Geçen yıl ise elemelerde 2 galibiyet 1 mağlubiyet deplasmanda anderlechten 1 beraberlik çıkarmış 2 mactada öne geçmesine rağmen skoru koruyamamistir toplamda 4 maçta 8 gol atarken jalesinde 5 gol görmüştür
    Leverkusenden 5 gol yiyen karkive, ona bunq elenen takım taraftarlarının byrsaspora laf armaya hakkı yoktur

• quote:

quote:

quote:

Dolandirmak ???????????

Okuma yazmayı nerde öğrendin sen ??????

• quote:

Orijinalden alıntı: S.A.G.S.

quote:

Orijinalden alıntı: PhotoShop Man

bursaspor şampiyonlar ligi maçları geldide aklıma .s tehlikenin farkındamısınız umarım bu sefer 1-2 galibiyet barı alırlar

beşiktaşın gitmesini isterdim

Aklıma bjk nin 8-0, gs-chealse nin 5-0 i ve fenerin 0 i geldide şöyle düşündüm 20-30 yıllık avrupa tecrübesi ile hala farklar yerken hezimetlere uğrarken bursaspordan 2 yılda mucize bekleyenler beyni bedava olanların akıl ürünüdür
    Bursa cl de 6 maçta 1 beraberlik alırken 2 gol atmış 15 gol yemiştir bunun yanında pozitif futbol oynama isteğinin kurbanı olmustur
    Geçen yıl ise elemelerde 2 galibiyet 1 mağlubiyet deplasmanda anderlechten 1 beraberlik çıkarmış 2 mactada öne geçmesine rağmen skoru koruyamamistir toplamda 4 maçta 8 gol atarken jalesinde 5 gol görmüştür
    Leverkusenden 5 gol yiyen karkive, ona bunq elenen takım taraftarlarının byrsaspora laf armaya hakkı yoktur

Ağzına sağlık hocam

• kalkacak tabi. alnımızın hakkıyla geldik biz buralara, alnımızın hakkıyla şampiyon olduk icabında
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.