Şimdi Ara

Carviser Yeni Golf (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
48
Cevap
2
Favori
3.730
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Oh ne ala memleket amerikaya gidip orada doğuralım da çocuk amerikan vatandaşı" olsun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: l0chness

quote:

Orijinalden alıntı: pro-black

Ben bu herifi cok severdim takip ederdim abone olmustum fakat amerikaya gittiginden beri mesaj vermye basladi, bende takibi biraktim

Ne var ki gerçekler acı mı geliyor hocam?

Ben maddi olanakları kıyaslamalarina bisey demedim ayan beyan ortada gercek saklanmazda hocam.

Eşi en son videoda bi söz söyledi, benimde pek hoşuma gitmedi, ondan biraktim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Lord Sparhawk

Oh ne ala memleket amerikaya gidip orada doğuralım da çocuk amerikan vatandaşı" olsun.

en guzelini yapiyorlar.

izin verseler ben turk vatandasligini bile iptal ederim.
  • Yalnız bu adam hangi kamerayı kullanıyorsa hepsinden kaliteli ve kurguda hepsinden iyi

Yakında otoparkı felan rahat sollar abone sayısında carviser bir de tek kişi yapıyor bu işi..

Otomobil dünyamdan daha az abonesi vardı zamanında şimdi arada uçurum var

Otomobil dünyamı izleyin bir de carviserı izleyin kalite farkını göreceksiniz

Her ne kadar eleştirilsede bu adam bu işi yapmayı hepsinden daha iyi biliyor ve geyik yapmadan izletebiliyor.videolar hep özenli VLOG olsa bile adam kameranın karşısına çıkarken saygı gösteriyor izleyenlere ve düzgün çıkıyor saç baş dağınık sanki zorla anlatanları izleyin dediğimi anlarsınız

Bu adam özenli ve titiz davranıyor.Hep lineer aynı kalitede gidiyor videoları.Bundan ötürü bu adam 1 Numaraya yerleşecektir demedi demeyin.

Ve iyi taktikler izliyor kaza yaptık vs gibi ilgi çekici başlıklar( YouTube ortamı bu şekilde yapıcak bişey yok suçlayamayız bence)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Oh ne ala memleket amerikaya gidip orada doğuralım da çocuk amerikan vatandaşı" olsun.

Yaptıkları şey mantıksız değil,ne yazıkki Türkiye vatandaşı olmak dünyada afrika ülkesinin vatandaşı olmaktan farksız

USMLE denilen bir Amerika'da uzmanlık yapmak için girilen sınav var.( Doktorluk için)

Ve bu sınavı kazandıktan sonra sana sırf Türk olduğun için iyi yerde iyi uzmanlıklara kapılarını açmıyorlar.

Ne yazıkki günümüzde Türk vatandaşı olmanın bir ayrıcalığı yok tam tersi dezavantajları var

Adam en mantıklısını yaptı çocuğun geleceği için 10bin dolar felan hiçbirşey değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Anladığım kadarıyla Fahir Talib youtubeden geçinen birisi değil...Abone sayısı arttırmak gibi bir kaygısı da yok...Üstelik kendisi olsun,eşi olsun gayet efendi,medeni,ileri görüşlü,kimseye zararı dokunmayan,iyi niyetli insanlar...Keşke ülke nüfusunun yarısı bu tipte insanlardan oluşsaydı...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wraith Todd

fahir talip'in eşi. kadın doğum yapacak son evrelerine geldi. biraz saygılı olsanız daha iyi olur.

Doğum yapacak yada yapmış olması eleştirdiğim konuyla ne alakası var ayrıca ses neresinden çıkıyor deyince aklınıza neresi geliyorki saygısızlık olarak yorumlamışsınız Doğum yapacaksa Allah kolaylık yapmışsada Allah analı babalı sağlıklı sıhhatli büyütsün konuşma tarzını eleştirdim sadece çok yapmacık geldi ve hiç samimi bulmuyorum ikisinide

• İyi biri ama testleri çok sıkıcı ve bilgi vermekten uzak hep aynı kelimeler araç iyimi kötü mu anlayamıyorsun. Test süreleri çok kısa bu kadar süre de nekadar bilgi verebilir orası da muamma.

• talihsiz bir durum ancak taksicinin tepkisine ayar oldum. Tam tersi olsa nasıl tepki verirdi kim bilir ?
    Bu arada Carviser gerçekten çok kaliteli bir kanal, sıkı takipçisiyim.
  • Jeopol kullanıcısına yanıt
    İzin veriliyor zaten, sen kendine bir memleket bul yeter. Senin gibilere kucak açacak çok yer var.

• quote:

Cocugu Gora da dunyaya getirelim

Oradan da Dunyaya mi getirelim ?

Bos muhabbet yapmayin ister Suriye de dogum yapae ister Amerika da

• Dr.LiXX kullanıcısına yanıt
    diger memleketler de oradan ayrilmadan vermem diyor. yoksa anadolu insaniyla yasamak kadar kotu birsey yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: D@rbeli M@tk@p

Anladığım kadarıyla Fahir Talib youtubeden geçinen birisi değil...Abone sayısı arttırmak gibi bir kaygısı da yok...Üstelik kendisi olsun,eşi olsun gayet efendi,medeni,ileri görüşlü,kimseye zararı dokunmayan,iyi niyetli insanlar...Keşke ülke nüfusunun yarısı bu tipte insanlardan oluşsaydı...

İyi de o zaman almanya japonya seviyesine geliriz ?

Arap adetleri varken haci hoca tas mi yiyecek ? Nasil merso ya binecekler ?

• Kazanin kurgu oldugunu dusunuyorum. Taksicinin rahat tavirlari ve pişmiş kelle gibi gülüşü bunu kanitlar nitelikte. Zaten videonun tanitim fotosunda kazayi disardan baska biri cekmis.

• Kurgu diyorsunuzda adam salak mı milletin anlayacağını düşünememişmi

Adam araçtan kamerayla iniyor,resimde elleri boş,mekan bile farkl. Adam videoya kapak resmi olsun diye başka bi yerde temsili bi resim çekmiş işte.Herseyin açıklamasınıda yapmasın bi zahmet

• Fahir Talip vloglarını beğeni ile izliyorum,eşiyle beraber kaliteli uslubu ve cekimleri var.

İlerleyen zamanlarda umarım bozmaz bu gidişini.
  • izlemiştim videoyu ara sıra bakarım carviser tarafsız yorum yapıyor tapmıyor hiç bi araca
  • quote:

Orijinalden alıntı: ciddikedi

kasti yapıldığı bariz belli. videonun kapak fotosuna bak nereden çekilmiş

Pp deki taksiyle aynı değil hocam kazaya karışan.

• quote:

Orijinalden alıntı: ciddikedi

kasti yapıldığı bariz belli. videonun kapak fotosuna bak nereden çekilmiş

Kapak fotosundaki taksinin tepesindeki TAKSİ yazısına bakarsanız o farklı taksi resmi. Çarpmayı göstermek için photoshop yapılmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bomi01 -- 7 Mayıs 2017; 13:8:22 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.