Şimdi Ara

ÇARŞI HERYERDE, ÇANAKKALE'DE (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
579
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ama çarşı dün neyse bugünde o kimse kimseyi kandırmasın...İyi yada kötü 2günde herşey tersine mi döndü...
  • Ya yeter artık allah aşkına her şeyin altında bişey arıyosunuz,çarşı bu organizasyonları ilk defa yapmıyorki anıtkabir ziyareti tbmm ziyareti hep bizden çıktı bunun göstermelik bir tarafı yok saptırmayalım,
    Seneye Hacca gidiyoruz çarşı hacda onada kulp bulun
    quote:

Orjinalden alıntı: JeremY

Çarşı'nın bu davranışı açıkçası beni şaşırttı..

Bu tip tavırları alkışlamamak ayıp olur...

cdemir hocam haklı..Bu tip tavırlşarı sergilediği sürece çarşının sempati kazandıgını biliyorum ama maalesef çarşının bu işi sadece bu amaçla yaptıgı inancındayım..İnşallah beni yanıltırlar ve bu işi geleneksel hale getirirler..Yoksa 3-5 maç küfür etmedik bakın Çanakkale şehitlerini de ziyaret ettik diye göstermelik bir tablo yaratılacaksa ve tekrar en başa dönülecekse , her zaman oldugum gibi çarşı gibi tüm oluşumlara karşı olduğumu tekrar söyleyecceğim

• quote:

Orjinalden alıntı: suadiye

Ya yeter artık allah aşkına her şeyin altında bişey arıyosunuz,çarşı bu organizasyonları ilk defa yapmıyorki anıtkabir ziyareti tbmm ziyareti hep bizden çıktı bunun göstermelik bir tarafı yok saptırmayalım,
    Seneye Hacca gidiyoruz çarşı hacda onada kulp bulun
    quote:

Orjinalden alıntı: JeremY

Çarşı'nın bu davranışı açıkçası beni şaşırttı..

Bu tip tavırları alkışlamamak ayıp olur...

cdemir hocam haklı..Bu tip tavırlşarı sergilediği sürece çarşının sempati kazandıgını biliyorum ama maalesef çarşının bu işi sadece bu amaçla yaptıgı inancındayım..İnşallah beni yanıltırlar ve bu işi geleneksel hale getirirler..Yoksa 3-5 maç küfür etmedik bakın Çanakkale şehitlerini de ziyaret ettik diye göstermelik bir tablo yaratılacaksa ve tekrar en başa dönülecekse , her zaman oldugum gibi çarşı gibi tüm oluşumlara karşı olduğumu tekrar söyleyecceğim

tbmm ziyareti falan çok ilgilendirmiyor beni..Çarşının yaptıgı sey (ya da yaptıgınız sey mi demeliyim) güzel birşey..Eğer Çanakkale şehitlerini anmak için böyle birşey yaptılarsa başımızın üstünde yerleri var ancak eğer bu sene yapıp seneye bunu unutucaklarsa cehennemin dibine kadar yolları var

• Ya şimdi Çarşının bidahaki sene gidip gitmemesi ne alaka, cehennemin dibi ne alaka gözünüzden element uydurmayın.
  • genç fenerli arkadaşlarıda görmek istiyoruz böle faydalı organizasyonlarda,
    anıtkabirde önemli değildir senin için ankaragücü deplasmanına gidip kavga etmek daha eğlenceli heralde.
    cehennemin dibinin ne alaka olduğunu bende anlamadım ama çekememezlik olabilirmi,?
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.