Şimdi Ara

CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 1 Alana 1 Bedava 2018 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
201
Cevap
10
Favori
28.031
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Chippinle ödemeyi nasıl yaptınız? 12 chippin var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi universty3 -- 27 Aralık 2018; 23:2:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: universty3

Chippinle ödemeyi nasıl yaptınız? 12 chippin var.
    Kasiyere Chippin ile ödeme yapacağımı söyledim. O da kasada gerekli işlemleri yaptım. Chippin'in uygulama üzerinden 'ödeme yap' butonuna bastım. Çıkan kodu kasiyere söyledim. O da kasaya girdi kodu. Sonra telefona onay geldi, oradan hallettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sauthern Man

Fıstıklı çikolata sevenler, bu ürünü tercih edebilir

Kampanya ile fiyatı: 1.00 TL

Kişiye göre değişebilir, fakat bundan daha uygun çikolata bulamadım.

Tanesi 2 TL sanırım bunun gittiğim yerde bulamadım yoksa yüklü alacaktım. bunun yerine sütlü vardı, 1.5 TL ye ondan aldım 75 kuruşa geldi tanesi.

Torku fındıklı ile beraber stok yaptım ikisini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ordan Geçenbay -- 27 Aralık 2018; 23:24:55 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• bukimyahu B kullanıcısına yanıt
    indirimde değilse aradığın ürün HER YERDE pahalı. her şey pahalı hocam fiyatı düşen yok hep çıkıyorlar
  • Dedim alayım . sonra dedim ki dolapta hala 6-7 kare çikolata var aylardır yemiyorum. dedim niye alayım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

Bu mesaj silindi.
    Eğitim için kültür icin soba yaktiginizi bilemezdim. Sıklıkla karsilasilan bir durum değil.

Saldırgan tavırlara gerek yok.

Benim vurgulamak istediğim sobalı evdeki çikolata değil. Sobali evde kilolarla çikolataydi.

Yoksa bizde senelerce soba yaktık, ama bunu kestane keyfi ya da kültür nakli için yapmiyorduk. Fakirligime verin. Aldırmayın.

• frzstate kullanıcısına yanıt
    Hala gonderme yapma pesindesin cikolata resminden 'sobali eve giren kilolarca cikolata' konusu aciyosun bide simdi fakir edebiyati yapiyosun.. kültürmüs egitimmis ne sacmaliyosun sen guzel kardesim? Bu forumdaki insanlarin cogu zaten sobali evde buyumustur.. zamaninda herkes gibi ihtiyac icin kullandik herseyimizdi o teneke parcasi ama o gunlerimizi unutmadik dogalgazli evlerimizde bi koseye cekilmeyelim aile bir araya toplansin diye keyif icin yakiyoruz simdi.. imkani olsa insanlarin bircoguda yapar bunu..

adam sobali ev kilo cikolata kiyasindan cikti simdi zenginin keyfi kültürü fakirin ihtiyaci edebiyati yapti.. kendime gram alindiysam namerdim sen ilk basta cumlenle zaten sinif ayrimina girip sobayla yoksullari fakirleri hor goruyosun benim sinirlenmem buna.. imkan olsaydida bizimde o yokluk gunlerimizde boyle cikolatalar gelseydi.. gunumuzde bile sobali evde yokluk icinde yasayan biri olsam cocuklara eve aileye onlarca cikolata alirim.. bunun sobayla yoksullukla vs ile hicbir alakasi yok.. bir resimle kimseyi yorumlama kimseyide hor gorme.. Allah askina carpitma konuyu ceza almayalim konu carrefour tablet cikolata 1 alana 1 bedava..

Kendi yasadigin sobali gunlerine saygin olsun.
    Hadi eyvallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi snl_ -- 28 Aralık 2018; 0:36:17 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >

• acsivrikaya A kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam.

• 10 tane Nestle damak 27.5 TL odedim

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rejimdeyim benim de kumarım bitse mi acaba diye düşünüyorum; üstteki 2 çikolatayı carrefourdan değil metrodan aldım bu arada, yanış olmasın; merak eden varsa 300gr. 50TL'lik alışverişe 13TL'ye veriyorlar.

CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 1 Alana 1 Bedava 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KUTAHYASPOR -- 28 Aralık 2018; 1:30:6 >
  • KUTAHYASPOR K kullanıcısına yanıt
    Milka'nın arkasındaki büyük çikolataların markası nedir?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Puredistance P kullanıcısına yanıt
    Maitre Truffout 300gram Fındık/Üzüm
  • Arkadaşlar merhaba. Bir sorum var. İnternet sitesinden kapıda kredi kartıyla ödeme seçeceğini işaretleyerek sipariş istiyorum kaçtır ama alışverişim Carrefour cart ımda gözükmüyor gözükmediği için puan da gelmiyor tabi. Bunun bir yolu varmıdır Nasıl bu alışverişleri Carrefour kartıma tanıtabilirim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Carrefour'larda satılıyor mu bu marka?@KUTAHYASPOR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Puredistance -- 28 Aralık 2018; 8:26:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: snl_

Hala gonderme yapma pesindesin cikolata resminden 'sobali eve giren kilolarca cikolata' konusu aciyosun bide simdi fakir edebiyati yapiyosun.. kültürmüs egitimmis ne sacmaliyosun sen guzel kardesim? Bu forumdaki insanlarin cogu zaten sobali evde buyumustur.. zamaninda herkes gibi ihtiyac icin kullandik herseyimizdi o teneke parcasi ama o gunlerimizi unutmadik dogalgazli evlerimizde bi koseye cekilmeyelim aile bir araya toplansin diye keyif icin yakiyoruz simdi.. imkani olsa insanlarin bircoguda yapar bunu..

adam sobali ev kilo cikolata kiyasindan cikti simdi zenginin keyfi kültürü fakirin ihtiyaci edebiyati yapti.. kendime gram alindiysam namerdim sen ilk basta cumlenle zaten sinif ayrimina girip sobayla yoksullari fakirleri hor goruyosun benim sinirlenmem buna.. imkan olsaydida bizimde o yokluk gunlerimizde boyle cikolatalar gelseydi.. gunumuzde bile sobali evde yokluk icinde yasayan biri olsam cocuklara eve aileye onlarca cikolata alirim.. bunun sobayla yoksullukla vs ile hicbir alakasi yok.. bir resimle kimseyi yorumlama kimseyide hor gorme.. Allah askina carpitma konuyu ceza almayalim konu carrefour tablet cikolata 1 alana 1 bedava..

Kendi yasadigin sobali gunlerine saygin olsun.
    Hadi eyvallah.
    Ben matwmatikciyim edebiyatla işim olmaz.

Fakirliginden utanma yeter

• musamusamusa1 kullanıcısına yanıt
    Ödemeyi bölebiliyor muyuz peki bilginiz var mı? Yani, atıyorum 20 TL'lik alışveriş yaptım, bunun 10 TL'sini chippin'den kalan kısmını ise kasadan ödeyebiliyor muyuz?

• nestle kaliteyi çok bozdu bitteri bile aşırı şekerli , eti ve ülker stoklanabilir.
  • Yaptigim her alis verisi paket fiyati degilde kilo fiyati üzerinden yapiyorum. Okadar cok cakallik yapiliyor ki en azindan kilo fiyati üzerinden hangisi daha pahali hangisi daha uygun daha kolay belli oluyor.
  • frzstate kullanıcısına yanıt
    adam sana ne anlatmış cevaba bak hadi ye çukulatanı baban gene alır sana

---------------------

bu arada caramio tabletlerde geçmiyor indirim bilginiz olsun 1,95 fiyatı
    2 adet alınca 1,95 olur dedim ama fişte 4 adet 7,80 görünce iade ettim

CarrefourSA Tablet Çikolatalarda 1 Alana 1 Bedava 2018

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi akbaba43 -- 28 Aralık 2018; 10:31:25 >

• aynen hocam gerçekten hakkını veren çikolata bende 8 li bir kutu aldım 80 gr büyük tabletlerden.
  • 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.