Şimdi Ara

CarrefourSA, Süper

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
3.662
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

CarrefourSA, Süper

CarrefourSA, Süper

CarrefourSA, Süper

CarrefourSA, Süper

CarrefourSA, Süper

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hersh -- 3 Mayıs 2019; 8:1:17 >

• Broşürün tamamı için DH Premium üyelik falan mı gerekiyor
  • 212 deki kapanıyor millet yagmaliyordu.. yinede bir Bim fiyatlarına düşümuyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mizan23 kullanıcısına yanıt
    212 avm içindeki mi hocam ora baya büyük niye kapanıyor acaba ?
  • _oSo_ kullanıcısına yanıt
    Yok be kardeşim, mağzaya kampanya katologları gelmedi daha. Gelenleri paylaşayım dedim.
  • Bunların indirimi bana uygun gelmiyor haddinden pahalı Markaları indirime soktuları için bana cazibesi yok ama illaki o tarz Markaları kullananlar için indirimli.

• İndirimli hali bile kazık gidin mahalle bakkalından alın bunlardan daha ucuz.

• Aslinda iyi indirimler yapiyor carrefour kimse fark etmiyor. Et soleni vardi mesela gecen hafta. Dana dos 38 tl idi. Kiyma depoladim. Hs sampuan 12tl ye dusmustu. Gercek indirim yapiyor carrefour

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Archmeister -- 4 Mayıs 2019; 10:6:15 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • krc58 kullanıcısına yanıt
    Mahalle bakkalından alışveriş yapmayı bırakalı yıl olmuştur. Geçen gün aceleden 300 gram kasar aldım 12 lira verdim. Oysa ki kaşarın 600-700 gramını büyük marketlerden indirimle 17-18 liraya alırım. ( en geç bir iki haftada bir, bi markanın kasar indirimi olur)

Tuvalet kağıdı, deterjan vs hepsini bakkalın yüzde 30-40 düşük fiyatına alıyorum. Bakkal puan vermez, bakkal kampanya yapmaz. Bi kaç defa Küçük esnafı koruyalım dedik ordan alış veriş yaptık, küçük esnaf bizi öpmeye çalıştı :)

Artık Bakkalı ekmek almak için kullanıyorum sadece.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Boron deterjan 16.88https://www.carrefoursa.com/tr/boron-matik-4-kg-26-yikama-p-30243799

Tüm deterjanlar %25 indirim. Et şöleni devam ediyor.

Mağazadan alınırsa 4x125 alışverişe 100 tl puan banka kampanyaları ile birleşir.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.