Şimdi Ara

CarrefourSA iPhone 5S 16gb 1299 TL (%4,5 Avantajix + 50 TL Carrefour Puan ile 1191tl ye geliyorr)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
1.821
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Avantajix uzerinden sanal mağazaya gidip iPhone 5s 16gb satın aldığınızda %4.5 para iadeniz sağlanıyor. Buda 58tl tutuyor. Ayrıca satın aldığınız iPhone Carrefour marketlerinde geçerli 50 tl yüklü Carrefour puan ile geliyor.

Ürünü 108 tl indirim ile alabilme imkanı oluşuyor.

1299tl olan ürün 1191tl ye geliyor.

Ayrıca kargo bekleme derdi yok aynı gün içinde Carrefour kendi aracı ile ücretsiz direk elden teslim ediyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weem -- 10 Temmuz 2016; 0:03:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hadi ya

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • A.s samsung diyesim geldi

• İki adet aldık androidden iosa geçtik. Kalite başka bisey hissediyorsunuz.

En güzel yanı siparişi 4-5 saat sonra teslim ediyorlar. Kargoda ezilirmi kutu hasar görürmu derdi yok . Kendileri getiriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weem -- 3 Temmuz 2016; 12:47:22 >
  • Ama apple türkiye garantili değil ithalatçı firma garantili 1190 başka kampayalardan da alınabilir.Ben media marktten apple türkiye garantili 1350 ye aldım
  • Ürünün Apple TR garantisi olması lazım. Ama zaten n11,ggde falan bu fiyatlara geliyor.

• Carrefoursa teknoloji urunleri cogu ithalatci garantili. Arkadasim 1 sene once Lg g3 almisti. ucuz diye carrefoursadan aldi. garantiden cok sikinti cekti. Iyi arastirip alin sonra sinir stres cekmeyin.

• apple garantiili olmazsa ne olur, kvk gibi aracı firmalarla mı yğraşıyoruz yani?
  • weem kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,

Lütfen bu tür yanıltıcı başlıklar kullanmayıp, ürünün fiyatı ne ise onu yazıp avantajları ayrıca belirtiniz.

Başlığı değiştirdim.

İyi forumlar,
  • Vatan'da fiyat ara ara düşüyor. 1199 Lira. takip etmenizi tavsiye ederim. ME433TU/A ve A1457 kodlu Türkiye resmi ürünü.

CarrefourSA iPhone 5S 16gb 1299 TL (%4,5 Avantajix + 50 TL Carrefour Puan ile 1191tl ye geliyorr)
    http://i.imgur.com/1HKfQCC.png

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: pirireis40

Ama apple türkiye garantili değil ithalatçı firma garantili 1190 başka kampayalardan da alınabilir.Ben media marktten apple türkiye garantili 1350 ye aldım

Ürün 24 ay apple Türkiye garantili. İçiniz rahat olsun

• quote:

Orijinalden alıntı: 0ldskool

Vatan'da fiyat ara ara düşüyor. 1199 Lira. takip etmenizi tavsiye ederim. ME433TU/A ve A1457 kodlu Türkiye resmi ürünü.

http://i.imgur.com/1HKfQCC.png

Ürün aynı kodlu resmi üründür. Bizzat kutudaki kodlarla karşılaştırdim. Aynı ürün.
    Ben carrefoursa yı aradım itlahatçı firma garantili dedi bende yanaşmadım açıkcası
  • Anladım bende alırken aradım tabiki. Apple Garantili teyitini aldıktan sonra satın aldim.
    Cihaz imei nosunu apple ekranlarına girdiğimde okey liyor garanti apple garantili

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi weem -- 3 Temmuz 2016; 21:36:25 >
  • DENIZCISERKAN kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler

• Bu saatten sonra 5s alanın aklına şaşarım

• 5s alma arefesindeyim, güzel bi combo için beklemedeyim. bu kombo da fena değil.
  • Red_Devil33 kullanıcısına yanıt
    Ee bütçe meselesi.. 1000 liralik bir butceniz varsa sıradan android modellerini almaktansa (a5,a7,j7 vsvs) 5s almak daha mantıklıdır.

1000 TL'ye alınabilecek android telefonlar olarak Samsung'u hele ki A5, J7 vs. örnek gösterirseniz "sıradan" tabiri doğru kalabilir. Fakat 1000 TL'ye alınacak -5s'ten üstün- android telefon modelleri yeterince var.
    Bahsettiğiniz modeller haricinde bir çok model var. En basitinden lg g3 TR garantili 997 liraya alınabiliyor. Bozulursa servis g4 veya duruma göre g5 veriyor

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.