Şimdi Ara

Carrefoursa GarantiPay 350/50

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
792
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Carrefoursa GarantiPay 350/50

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kepazeadam -- 27 Mayıs 2020; 11:54:10 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Garantinin debit kartı var bonus özelliği var herşey güzel ödeme kısmına kadar geliyorum en sonunda işleminiz şuanda gerçekleştirmiyor hatası alıyorum sorun ne olabilir

• Bana da mail geldi. 370TL lik sepet yaptım. Garantipay ile 320TL ödedim. Siparişlerim bir kaç saatte teslim edildi. Bir kaç ürün eksikti ancak onları da telefon ile sordular iptal ettiler. Ödemede onlar silindi. 50TL indirimden yararlandım gene de.
  • Ürün stokta yok diyerek iptal ederler. Muhtemelen de bonus yanar, geri alınır. Güven olmaz
  • ScreamEagles kullanıcısına yanıt
    Stok durumu ve provizyon olduğu için debit kartlar geçersiz.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirano978

Ürün stokta yok diyerek iptal ederler. Muhtemelen de bonus yanar, geri alınır. Güven olmaz
    aynen öyle...

400 liralık siparşimi sormadan etmeden 120 tl lik getirmişler.

Bulaşmayın.
  • alvin55 kullanıcısına yanıt
    Indirimsiz mi geldi peki

• fatura gelmemiş..irsaliye var.web sitesinde de indirimsiz olarak görünüyor..

tekrar ediyorum : hiç bulaşmayın.

Ayrıca 4 tane peynir istemiştim : SKT leri 02.06 gelmiş üçünün..

İtiraz vs ile uğraşmadım artık sokak hayvanlarına veya buzluğa gider..

Carrefour dan daha da sipariş vermem@Hamlet-89

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alvin55 -- 28 Mayıs 2020; 17:59:24 >
  • ete gömeyim diyordum, ağzınızda bulunsun... hiç bulaşma mı diyorsunuz? ette stok sıkıntısı olur mu acaba, ya da yakınımdaki hipere gidip görüşsem, bir fayda olur mu, ne dersiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sirano978

Ürün stokta yok diyerek iptal ederler. Muhtemelen de bonus yanar, geri alınır. Güven olmaz
    aynısını migrosta yaşadım. 202 liralık alışveriş yaptım 20 tl bonus kazanımı için. Bir ürünü iptal etmişler, 19x para çekilince 20 tl bonus yalan oldu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: celtic pride

ete gömeyim diyordum, ağzınızda bulunsun... hiç bulaşma mı diyorsunuz? ette stok sıkıntısı olur mu acaba, ya da yakınımdaki hipere gidip görüşsem, bir fayda olur mu, ne dersiniz?
    hocam balık vardı geldi..ama urfa adana da istemiştim sormadan getirmemişler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.