Şimdi Ara

Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu (71. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.341
Cevap
371
Favori
495.553
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
31 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Simdi magazadan aldim milka oreo 8.25 bir al bir bedava teşekkürler hocam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sarkat kullanıcısına yanıt

BİG indirimleri 10 eylül e kadar geçerliymiş hocam. şu an baktım devam ediyor indirim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • frdbb kullanıcısına yanıt

Hocam BİG indirimi sadece mağazada olmuyor mu?

4 adet Miilka uygulama ya da internet üzerinden nasıl 15 lira oldu onu anlayamadım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sarkat -- 7 Eylül 2021; 1:31:38 >
  • Sicil kodu olan varmı elinde

• TOBLERONE mi yoksa MİLKA mı? arada çok fark var mı? BİG ile milka 4TL ye gelıyor fıyat olarak cok ıyı. Toblerone 7,5TL ye gelıyor sizce hangısını almalıyız? tavsıyelerınıze acıgım :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi barikat2005 -- 8 Eylül 2021; 11:59:11 >
  • herkes tutturmuş BİG BİG oda ne

• internet sayfasından deniyorum olmuyor bölgesel farklılık mı gösteriyor acaba indirim

• Milka mağazada carrefoursakart ile 7.95 net fiyat, big indirimiyle 10.95 üzerinden 2 al 1 öde var. Bugün denediler ikisi birleşmiyor.

• Big sicil pmden atabilecek varmı arkadaşlar

• Burdaki kasadakiler kendi sicilini giriyor indirim uyguluyor.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Mesaj bulunsun hepsiexpresin siparişler carfurdan geliyor yer antalya harika indirimlerle alıyorum varol hepsiexpres ve carfur

• 5-6 Ekim'de Secili;

-Gunes Urunleri %50

-Ipana Oral-B Cesitleri, Pritt Urunleri, Kotex Urunleri %30

-Veronelli Makarna Ces. %25

-Selin Kolonyalar %20 indirimli

-Yudum Ayc. Yagi 4lt Dar Pet 69.95 yerine 59.90TL

• bay baykuş kullanıcısına yanıt
    geçen sene, 5 lt. migros ayçiçek yağını 38-40 liraya aldığımızı hatırladım, içim burkuldu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1234Rambo -- 5 Ekim 2021; 22:38:8 >
  • 1234Rambo kullanıcısına yanıt

Geçtiğimiz yıllardaki fiyatları alışverişte hatırladıkça sinirleniyorum, arada bir kafayı sıfırlamak istiyorum ama o da çözüm değil. İnsan fiyat gerçeklerini takip edip değişimi gördükçe üzülüyor.

• www.carrefoursa.com
    İthal Norveç Somon Dilim kg #30168993 | CarrefourSA
    https://www.carrefoursa.com/ithal-norvec-somon-dilim-kg-p-30168993

İthal Norveç Somon Dilim kg 89.99TL. Çok sıcak değil ama geçen ay ürünü tükettim harika tadı var. Tekrardan sipariş verdim.

• PowerSync kullanıcısına yanıt

konu bu değil ama pişirme önerisi alabilir miyim? çocuklara yediremiyoruz ağır diyorlar yağlı diyorlar.Hamsi yiyorlar somon yemiyorlar :)

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt

direk fırında 200 dece yağlı kağıda koyup kendi yağında pişirmek. lokum gibi oluyor. fileto daha da iyi oulr dilim de kılçık çııkıyor

• ilonsahiden kullanıcısına yanıt

Lav döküm tavada pişiriyorum ben hocam. Öncesinde yarım limon, zeytinyağı, tuz ve defne yaprağından oluşan sosun içerisine yatırarak 1 saat marine ediyorum. Sonrasında tavayı 15 dakika kızdırarak bir tarafı 3-4 dakika diğer tarafı da 3-4 dakika olacak şekilde pişiriyorum. Pişmeye yakın da somon dilimlerinin üzerine küçük birer parça tereyağ bırakırsanız enfes oluyor :)

• teşekkürler öneriler için,demek ki tavada kızartmamak lazım ,gerçi fırında da ağır demişlerdi,döküm tavda deniyelim bakalım

• Teknolojinin Dogrusu CarrefourSA'da!

31 Ekim tarihine kadar Bireysel CarrefourSA Kart'la Buyuk Beyaz Esya, TV ve Klima urunlerinden ayni alisveriste 2 adet veya daha fazla urun aliminda bu urunlerin toplam tutarinin %5'i kadar puan aninda kazanabilirsiniz. Kazanilan puanlar alisveris yapilan CarrefourSA Kart'a yuklenecek olup, gecerlilik suresi yuklendigi gun dahil 30 gundur. Her musteri kampanyadan max 500TL puan kazanabilecektir.

Kampanya; Istanbul Pendik Neomarin Hiper, Istanbul Istinye Hiper, Izmir Karsiyaka Hilltown Hiper, Antalya G-Mall Gurme, Mugla Bodrum Merkez Super ve Adana Bulvar Super CarrefourSA marketleri haric diger marketlerde, carrefoursa.com ve CarrefourSA Online Market'te gecerlidir.

Kampanya ile ilgili detayli bilgiye CarrefourSA Cagri Merkezi 444 10 00 arayarak ulasilabilirsiniz.

• 
Sayfa: önceki 6970717273
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.