Şimdi Ara

Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu (20. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.312
Cevap
368
Favori
490.617
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
28 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sadece Carrefoursa personelleri için geçerlidir yazıyor ama
  • kardeşim nihai karar senindir,

emeklerine teşekkür eder saygılar sunarım.
  • https://www.carrefoursa.com/tr/firsatlar/c/9002

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kampanyaavcı

https://www.carrefoursa.com/tr/firsatlar/c/9002

sağol kardeşim,
    eline sağlık,
    birşeyler çıkabilir
  • 12-15 Ocak tarihleri arasında kedi mamalarında 1 alana 1 bedava kampanyası olacakmış.
    https://twitter.com/CarrefourSA/status/951375724417552384

• CArrefoursa-Opet-Aygaz kampanyası;
    Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kampanyaavcı -- 12 Ocak 2018; 0:20:05 >
  • Arkadaşlar kesin olmadığı için kahve indirimi olacak dediğim mesajı silmiştim ama bugün Carrefoura giden birinden öğrendiğim kadarıyla aşağıdaki ürünlerde %30 indirim olacakmış;
    https://www.carrefoursa.com/tr/tr/hafta-sonu-firsatlari/c/9005?sort=bestSeller&q=%3Aprice-desc%3Acategory%3A1409#

• ilk mesajda kampanyalar paylaşılmadığı sürece ana konu tek konu olması o kdar saçma ki bir çok şey konuşmaların arasında uçup gidiyor. Ana konular gereksizdir. forumun yapısın da ters ama işte...
  • quote:

Orijinalden alıntı: jervis

ilk mesajda kampanyalar paylaşılmadığı sürece ana konu tek konu olması o kdar saçma ki bir çok şey konuşmaların arasında uçup gidiyor. Ana konular gereksizdir. forumun yapısın da ters ama işte...

Yeni katalog geldiğinde güncelleyeceğim, daha önce hem yorum paylaşıp hem ilk mesajı güncelliyordum, sürekli yeni konu açıldığı için bırakmıştım güzel kampanyalar yapınca tekrar sıcak fırsatlara taşınma talebinde bulundum. Şöyle bir konu da var takip etmenizi öneririm;
    https://forum.donanimhaber.com/carrefoursa-super-5-17-ocak-kampanyalari--130724349#130724349

• 13-15 ocak 40 tl ve üzeri alışverişte indirimli alınabilecek ürünler;
    Migros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) KonusuMigros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) KonusuMigros (yan), Carrefoursa (ana) ve Metro (yan) Konusu

• Somon dilim kg 44 tl olarak gördüm Maltepe park carrefoursa da 40 tl alışverişede 8 tl puan veriyorlar somon dilim 36 TL ye gelmiş olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: unutulmaz37

Somon dilim kg 44 tl olarak gördüm Maltepe park carrefoursa da 40 tl alışverişede 8 tl puan veriyorlar somon dilim 36 TL ye gelmiş olur

Balık kampanyası maalesef 11 ocakta bitti. CarreforSanın kampanyaları genelde süreli oluyor, katalog boyunca geçerli olmuyor.

• Tuvalet kagidi alimlarinda 30tl üzeri 6 tl puan veriyor. 2 adet 32li 2 kat carrefour tuvalet kagidi aldim 26 tl geldi. 64 adet tuvalet kagidi 26tl özetle.
  • Carrefour batıyor mu yoksa küçülüyor mu, birçok yerdeki mağazasını kapatıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: werty28

Carrefour batıyor mu yoksa küçülüyor mu, birçok yerdeki mağazasını kapatıyor.

Bilançolara bakılırsa batacağı MALUM...
    Eski bir çalışan olarak üst yönetim zaafı yaşayan bir firma olduğunu biliyorum...
  • quote:

Orijinalden alıntı: philosopherx

quote:

Orijinalden alıntı: werty28

Carrefour batıyor mu yoksa küçülüyor mu, birçok yerdeki mağazasını kapatıyor.

Bilançolara bakılırsa batacağı MALUM...
    Eski bir çalışan olarak üst yönetim zaafı yaşayan bir firma olduğunu biliyorum...

Isi bilmiyorlar.Mesela Yozgata ledi kumu antalyaya polar mont sattirmaya calisiyorlar.SA ailesi perakendede marketcilikte iyi degil isi guzel yapabilecek adamlar getirmiyorlar eminim sicak firsatlarda carrefoursayi daha iyi yonetecek onlarca kisi cikar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • sonun başlangıcını ilk önce bestbuy görmüştü ve derhal ülkeyi terkettiler
  • Kahvelerde %30,kamkat 4,99 pınar kahvaltılık kaşar 14,99 uygun gördüklerim bugün

• quote:

Orijinalden alıntı: cavunt

Kahvelerde %30,kamkat 4,99 pınar kahvaltılık kaşar 14,99 uygun gördüklerim bugün

Bütün kahvelerde geçerli olmayabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: serin_su842

quote:

Orijinalden alıntı: biyikliadam

Tuvalet kagidi alimlarinda 30tl üzeri 6 tl puan veriyor. 2 adet 32li 2 kat carrefour tuvalet kagidi aldim 26 tl geldi. 64 adet tuvalet kagidi 26tl özetle.

Hocam ben dün senin dediğin gibi 2 tane 32 li tuvalet kağıdı aldım 6 TL puan yattı bu kampanyadan kaç defa yararlanabiliyoruz eğer 1 müşteri 1 defa gibi bir kısıtlama yoksa gidip kağıt havlu falan da alıcam

Katalogda yazdığına göre 1 defa faydalanılabiliyor.

• 
Sayfa: önceki 1819202122
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.