Şimdi Ara

carrefoursa expres 14-15-16 nisan kampanyası

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
4.102
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 14-15-16 nisan kampanyası

ülker gold 80g çikolata çeşitleri 4ad/paket 3.89 TL
    (antepfıstıklı / fındıklı / bitter )

çarliston biber 1.99 TL
    sivri biber 2.49 TL
    salatalık 0.99 TL

1,50 TL ürünleri...
    Domates kg.
    Kabak kg.
    Patlıcan kg.
    Bakla kg.

1 TL ürünleri...
    Leblebi 130 gr.
    Kabuklu Fıstık 130 gr.
    Tuzlu Fıstık 115 gr.

3 TL Ürünleri...
    İri Sarı Kabak Çekirdeği 200 gr.
    Lüks Kokteyl Kuruyemiş 180 gr.
    Fındık 215 gr.

5 TL ürünleri...
    Antep Fıstık 200 gr.
    Kaju 165 gr.
    İthal Badem 165 gr.

• Gaffur amca kazıkçılıkda bu ara açık ara önde gidiyor maalesef :(

Geçen c.tesi Antalyadaki en büyük mağazasında topu topu 5-6 müşteri görünce çok şaşırmıştım. Genelde hafta sonları kalabalık olurdu. Şöyle bir marketi dolaşıp fiyatlara bakınca neden bu kadar tenha olduğunu hemen anladım. Piyasadaki diğer oyuncular rekabetçi fiyatlar yazarken bizim gaffur amca bahar zammı yapmış bi çok ürüne. ( Hatta bazı ürünlerin üstünde promosyonda yazması da cabası ) Herhalde milleti salak sanıyor bu fiyatları yazdıran merkezdeki elemanlar.

Bu yukardaki listeden bi kaç örnek vermek istiyorum. Malum bu liste de PROMOSYON listesi.

Bu geçtiğimiz hafta sonu Antalya 5M migrosdan çarlistonu ve patlıcanı 1 tl den aldım. ( GERÇEK PROMOSYON )

Ha keza ithal bademin kg fiyatı 21.90 tl tuzlu fıstık kg fiyatı da 6.90 tl idi. ( GERÇEK PROMOSYON )

Bu listedeki diğer ürünlerin de zaten Sahte Promosyon olduğunu da yine sizlerin takdirine bırakıyorum.

Müşteriyi keriz yerine koymaya çalışan satıcılara da

• aynen katılıyorum, geçen hafta içi alışveriş yaptım kasadan çıkan fiyata şok oldum, aslında düzenli olarak tansaştan alışveriş yapıyorum ama bir kere mecbur kalmıştık carrefour a.
    geçen pazar günü misaifirlikte alışverşi yapma durumu oldu,en yakınlarda carrefoursa vardı mecbur girdim,kahvaltılık almaktı tek niyet ama yine kasaya geldiğimde afalladım,poşetler elimde çıkarken her ne olursa olsun carrefourlara girmemeye ant içtim.

çoğu ürünü piyasadan 500 ila 750 tl pahalı,en az...

quote:

Orjinalden alıntı: koko69

Gaffur amca kazıkçılıkda bu ara açık ara önde gidiyor maalesef :(

Geçen c.tesi Antalyadaki en büyük mağazasında topu topu 5-6 müşteri görünce çok şaşırmıştım. Genelde hafta sonları kalabalık olurdu. Şöyle bir marketi dolaşıp fiyatlara bakınca neden bu kadar tenha olduğunu hemen anladım. Piyasadaki diğer oyuncular rekabetçi fiyatlar yazarken bizim gaffur amca bahar zammı yapmış bi çok ürüne. ( Hatta bazı ürünlerin üstünde promosyonda yazması da cabası ) Herhalde milleti salak sanıyor bu fiyatları yazdıran merkezdeki elemanlar.

Bu yukardaki listeden bi kaç örnek vermek istiyorum. Malum bu liste de PROMOSYON listesi.

Bu geçtiğimiz hafta sonu Antalya 5M migrosdan çarlistonu ve patlıcanı 1 tl den aldım. ( GERÇEK PROMOSYON )

Ha keza ithal bademin kg fiyatı 21.90 tl tuzlu fıstık kg fiyatı da 6.90 tl idi. ( GERÇEK PROMOSYON )

Bu listedeki diğer ürünlerin de zaten Sahte Promosyon olduğunu da yine sizlerin takdirine bırakıyorum.

Müşteriyi keriz yerine koymaya çalışan satıcılara da

• Etikette süper indirimler yaparken kasada fiyatın değişmediğini görüyoruz bu yüzden alışveriş yapanlar mutlaka dikkatli olsunlar , fiyatlar farklı çıkarsa mutlaka hediye olarak isteyiniz yoksa farkını verelim deyip geçiştiriyorlar

(Unutmadan daha kapısından girmeden elinizdeki poşeti özel vakumlu cihazla poşetleyip potansiyel hırsız muamelesi yapmalarıda cabası , Bim 'e 10 tane poşetle bile girsem bu zamana kadar kimse o poşetlerle nereye gidiyorsun demedi !! )
  • namıdeğer SA uzantılı şirketler artık üretim değil sadece ve sadece satışa geçtiler.
    sattıklarının çoğu da kendi ürettikleri mallar değil zaten.
    bir de utanmadan çıkıp açıklıyorlar biz şu kadar işçi aldık bu kadar kazandık diye.
    3-5 tane market açtımmı iş yaptım zannediyorlar.
    Bu ülke üretim ve istihdam istiyor.
    sen kaça satarsan sat, alacak para olmadıktan sonra millette ne işe yarar.
  • o dörtlü ülker çikolataları kaçırdımya içim yanıyor. saf gibi 1 paket almışım farkında olmadan..:)
    teklisinin fiyatı bile neredeyse 2 lira.
    carrefour gerçekten bazı ürünlerde deli indirim yapıyor ama iradeli olunmazsa o indirim bir şekilde sizden çıkıyor.
  • Karfurun taktiği yıllardır bellidir.. 10 üründe indirim, diğer 4990 tanesinde geydirim 10 ürün dev puntolarla reklamlarla haftaboyu duyrulur, %90 müşteri gidince sadece 10 ürün alıp çıkmadığı için oradan malı götürüyorlar.
    Nefse hakim olup kesinlikle sadece o 10 ürünü alıp çıkmalısınız, karfura verilecek cevap budur..

Yiğidi öldürüp hakkını da verelim;
    stok eritme amaçlı (stok sonu) elden çıkarmak istediği ürünler için yaptığı promosyonlar tek kelimeyle BENZERSİZ Bu konuda karfurun eline su dökebilecek rakibini henüz görmedim.. Başta teknolojik ürünler olmak üzere, alet-edevat, bahçe, bebek-çocuk ürünleri vs.(kısaca gıda dışı) piyasa fiyatının abartısız yarısına hatta 3'te 1 fiyatına ürünler yakaladım ve hüplettim Bu yüzden sık sık ziyaret eder, promo yakalamaya çalışırım.. Bu konu da ilginçtirki karfur her mağazasında farklı farklı promosyon ve fiyatlara sahiptir.. Şansınıza ne gelirse artık..

Sonuç olarak akıllı davranıldığında karfur çok karlı olabiliyor, yani uyanık olacaksınız

• garfur olsun mikroz olsun belli başlı ürünlerde indirim oluyor gerisi hikaye piyasanın üstünde oluyor hep
  • ANKARA MALTEPE EXPRES DE YOKTU AMA SANIRIMN HAZIRLIK VARDI...
  • quote:

A380 Tarih 14 Nisan 2009; 19:26:04
    garfur olsun mikroz olsun...

süper yazmışsın
  • Bu arada TMO'da 1000gr Kavrulmuş İç Fındık 8 TL
  • konu carrefour tartışmasına dönmüş ama bence karfur migrostan falan ucuz evimin yakınındaki migrostan alıyodum eskiden şimdi arabaya atlayıp aylık alışverişi karfurdan alıyorum sepet daha çok doluyo ve bariz ucuz salı günleride %5 indirim oluyo. zaten istanbulda migroslar boş karfurlar paso dolu.
  • ülker çikolatalarda bir hinlik vardır diye düşünüyorum hakikaten çok uygun.

bu arada koç migros u sattıktan sonra migros da acaip bir gelişme oldu çok çok pahalı olan migros bayaa cazip ürünler satan bir market haline geldi
  • Bu akşam iş çıkışı uğradım, ülker gold 80 gr çikolata indirimi göremedim. Girişte board üzerine keçeli kalemle indirimli ürünleri yazmışlar ama içinde çikolata falan yoktu, sebze çeşitlerini sıralamışlardı.
  • Potansiyel suçlu gibi görülmek çok can sıkıcı.

Ama BIM de gerçekten bu durum yok. Rahat rahat alışverişini yapabiliyorsun.

quote:

Orjinalden alıntı: istanbuldavakit

Etikette süper indirimler yaparken kasada fiyatın değişmediğini görüyoruz bu yüzden alışveriş yapanlar mutlaka dikkatli olsunlar , fiyatlar farklı çıkarsa mutlaka hediye olarak isteyiniz yoksa farkını verelim deyip geçiştiriyorlar

(Unutmadan daha kapısından girmeden elinizdeki poşeti özel vakumlu cihazla poşetleyip potansiyel hırsız muamelesi yapmalarıda cabası , Bim 'e 10 tane poşetle bile girsem bu zamana kadar kimse o poşetlerle nereye gidiyorsun demedi !! )
  • potansiyel suçlu görülme konusunda

carrefoursa
    tansaş , migros , bim , şok

ucuzluk konusunda

carrefoursa , tansaş , migros
    bim , şok

çikolata konusunda 4'lü paketleri sorun
    kesinlikle stok var , ben bugün carrrefour'da
    fındıklılardan ve sütlülerden çok gördüm.
    kasaların önüne koymuşlardı.

DH 'i takip edenler bilir ki
    kesinlikle HER ZAMAN UCUZ diyebileceğimiz bir
    hiç bir mağaza yok. Takip edeceksiniz.Kazanacaksınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.