Şimdi Ara

Carrefoursa’da 150 TL ve üzeri alışverişe 20 TL MaxiPuan!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
2
Favori
2.603
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar çok sıcak olmasa da yoklukta gideri var diye düşünüyorum. Maximum kartı olanlar değerlendirebilir.

Carrefoursa’da 150 TL ve üzeri alışverişe 20 TL MaxiPuan!

25 Ağustos – 4 Eylül 2018 tarihleri arasında Maximum Kart’ınız ile Carrefoursa Marketlerden tek seferde gerçekleştireceğiniz peşin veya taksitli 150 TL alışverişe, Carrefoursa Marketlerde kullanılmak üzere 20 TL MaxiPuan!

Katılımınızı kampanya tarihleri arasında dilediğiniz zaman (alışverişinizden önce veya sonra) yapabilirsiniz.

Katılmak için: Maximum Mobil’de ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklamanız yeterlidir. Uygulamayı telefonunuza indirin: maximum.com.tr/indir
    Bu sayfadaki Katıl butonu üzerinden de katılabilirsiniz. SMS ile katılmak için CARREFOURSA yazıp boşluk bırakılarak harcama yapılan/yapılacak kartın son 6 hanesiyle birlikte banka sisteminde kayıtlı cep telefonu numaralarından 4402’ye SMS göndermelidir. Gönderilen SMS’ler GSM operatörlerinin kendi tarifeleri üzerinden ücretlendirilecektir.

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli)

Kampanyaya dâhil olmayan işlemler: Şirket Kredi Kartı, Vadematik Kart, Aidatsız Kartlar ile yapılan işlemler, Maximum Fırsat ve MaxiPuan kullanılarak yapılan alışverişler, ürün iptal ve iade işlemleri, Maximum POS cihazından yapılmayan işlemler.

Ödül kullanımı: MaxiPuan’larınız kampanya bitiminden sonra 13 Eylül 2018 tarihinde kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma tarihi 23 Eylül 2018’dir (bu tarih dâhil). Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil'e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır. Bir müşteri kampanyadan 1 kere yararlanabilir ve en fazla 20 TL MaxiPuan kazanabilir. Kampanya diğer çek, indirim, avantaj ve promosyonlarla birleştirilemez. Ödül MaxiPuanlar sadece Carrefoursa işyerlerinde kullanılabilecektir.

https://www.maximum.com.tr/TR/kampanyalar/kampanya-ayrintilari/Sayfalar/kampanya-ayrintilari.aspx?CampaignName=carrefoursada-150-tl-ve-uzeri-alisverise-20-tl-maxipuan&IdCampaign=MjUwNg==-ISB

• Adana da sanal alışveriş olsa iyi giderdi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi undermunder -- 3 Temmuz 2020; 16:0:30 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Opet kampanyası ile birleştirilebilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi fizikfelsefesi -- 27 Ağustos 2018; 10:56:36 >
  • Sanalda geçerli mi acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

Opet kampanyası ile birleştirilebilir mi ?
    Bence birleştirilebilir. Hafta sonu 143 TL harcama yaptım Opet için kod bulunan bir fiş kesiyorlar zaten. Maximumla ödeme yapmadım ama birleşiyordur banka kampanyası sonuçta
  • amman carrefoursa mı 150ye 50 tl verseler nafile bunlar kadar sığ bir market görmedim o geçmez bu geçmez geçenlerde ininal kart ile ödeme yapmak istedim

kesinlikle burada bu kart ile ödeme yapamazsınız kendi hediye kartları ile içki alamazsınız bu kadar anlayışsız ve kalın kafalı bir market görmedim,

fiyatlar desen ucuz değil, çeşit az ve minimum keşke böyle bir kampanyayı migrosta yapsalar,

ama bunla uğraşmak adamı sinir eder ...
  • quote:

Orijinalden alıntı: old horizon

amman carrefoursa mı 150ye 50 tl verseler nafile bunlar kadar sığ bir market görmedim o geçmez bu geçmez geçenlerde ininal kart ile ödeme yapmak istedim

kesinlikle burada bu kart ile ödeme yapamazsınız kendi hediye kartları ile içki alamazsınız bu kadar anlayışsız ve kalın kafalı bir market görmedim,

fiyatlar desen ucuz değil, çeşit az ve minimum keşke böyle bir kampanyayı migrosta yapsalar,

ama bunla uğraşmak adamı sinir eder ...
    Şimdiye kadar ininal kartla ödeme kabul etmeyen hiçbir yer görmedim.

• Carrefoursa Marketlerde kullanılmak üzere 20 TL MaxiPuan!
  • mustafasc kullanıcısına yanıt
    ciddiyim hatta inanmadım müşteri hizmetlerini aradım dedim yükleme değil ödeme yapacağım hayır dediler ,bundan öncede kendi hediye kartlarında problem yaşamıştım,

ha kuyumcalarda geçmediğini biliyorum mail order da keza ama markette şok oldum....
  • Hocam geçer İnial. Neden geçmesin? Normal atm kartı gibi kullanılır. Hiç sıkıntı olmaz.
  • matandberenice kullanıcısına yanıt
    .......

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi old horizon -- 1 Eylül 2018; 19:1:49 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: old horizon

.......
    Kaç defa ödeme yaptım. Kasiyer karta bakmıyor bile. Posa gönder diyorum, çekiyorum ve bitti.

Öyle saçma şey mi olur, neye göre olmaz diyorlar? İninal Kart, BKM'nin dahi kabul ettiği bir karttır.
  • bu başıma gelen olay izmir asmaçatı carfourda gelmişti ve bugün tekrar oraya gittim onların hediye kartında kalan bakiyeyi sıfırlamak ve bir daha gitmemek üzere alışverişi yaptım 3 lira bakiye kaldı ve aynı olay önce olmuyor migrosta geçiyor muhabbeti kartı kabul etmeme,

sonra dedim ki,

bu kartı ben yükleme yapmak için vermiyorum ödeme için veriyorum burda mastercard logosu var sen çekersen göreceksin dediğimde binbir naz ile deneyim dedi ve mosmor oldu ve bende işte siz böyle anlayışsız ve dar çerçevelisiniz geçen seferde yok dediniz şimdi ne oldu ıvır zıvır kıvır ayıp dedim yaptığınız hiç bir şey bilmiyorsunuz ve benide durduk yere kategorize edip sinirlendiriyorsunuz özür dileme ve işte yanlış anlama ama neye yarar...

neyse zamanınızı aldım kusura bakmayın ama bu başımdan geçen olaylar kurgu değil bizzat yaşanmıştır ve kimseye izmirdeki carfourları tavsiye etmiyorum şahsım olarak çünkü çalışan elamanlar deneyimsiz ve kabalar çözüm üretmekten aciz, ortaya problem çıkaran tipler ve bindikleri dalı kesiyorlar...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi old horizon -- 1 Eylül 2018; 19:16:17 >

• Carrefour'dan sms geldi bugün başlayan kampanya ile bugün(4 eylül) birleşebilir.

4-30 Eylül tarihleri arasında;

150 tl alışverişe 25 tl
    250 tl alışverişe 50 tl
    500 tl alışverişe 100 tl

puan veriyormuş.
  • Cigara alınsın o zaman

• 4 eylülde carfoursa dan 250 tl işbank bankamatik kartı ile alışveriş yaptım. 50 tl Carfoursa puan+ 20 tl maximum puan (150/20)+ 15 tl kişiye özel bankamatik kartla (250/15) maxipuan olmak üzere toplamda 85 tl puan almaya hak kazandım. 3'lü kombo şansı yakaladım. Kısaca 250/85 puan. Çocukların kırtasiye ihtiyaçları ayrıca indirimliydi. Denk geldi.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.