Şimdi Ara

CarrefourSa Büyüüüük Alışveriş İkramiyesi =>kampanya sorunları paylaşma konusu oldu (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
59
Favori
60.655
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: avantis

Kasiyer ödeme için para isteyecek . Siz de o esnada kodu vereceksiniz ve kasiyer kodu kasaya okutturacak. Sonra varsa visa logolu banka kartı veya kredi kartınız ile ödeme yapacaksınız. Kampanyaya katılımın sağlandığını kasadan çıkan slipte de yazması gerekir. Eğer Carrefoursa kartınıza tanımlı cep telefonu numaranız varsa işleme başlamadan önce telefon numaranızı kasiyere söyleyin yoksa fiziki kartınızı kasiyere verin.

Alıntıları Göster
    Cevap için teşekkür ederim,çok açıklayıcı bir cevaptı

• Bugün ben yaptım alışveriş yağ, un, torku şeker vs. fiyatı iyi olanları topladım, alışveriş sonunda şifreyi verdim. Hafta sonu inşallah iyi indirimler gelir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BondMax -- 3 Aralık 2018; 20:10:16 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Firsat iyi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BondMax

Bugün ben yaptım alışveriş yağ, un, torku şeker vs. fiyatı iyi olanları topladım, alışveriş sonunda şifreyi verdim. Hafta sonu inşallah iyi indirimler gelir.
    BIG personel indirimi ile birleşiyor mu?

• Carfur kartın tanımlı olduğu telefon numarası ile kredı kartın tanımlı olduğu numara aynı olmalı mı. Yani kısaca eşimin adına kayıtlı carfur kart ve benim kredi kartı ile puan gelir mi
  • Carrefour karta herhangi bir telefon tanım değilse nasıl olacak?
  • quote:

Orijinalden alıntı: tavanic500

Carfur kartın tanımlı olduğu telefon numarası ile kredı kartın tanımlı olduğu numara aynı olmalı mı. Yani kısaca eşimin adına kayıtlı carfur kart ve benim kredi kartı ile puan gelir mi
    Kredi kartını nasıl takip edecekler.Ben istediğim visa kartla öderim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BusteID

Carrefour karta herhangi bir telefon tanım değilse nasıl olacak?
    Fiziki kartı kod ile birlikte kullanacaksınız. İsterseniz müşteri hizmetlerini arayın Carrefoursa karta numaranızı ekleyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: tavanic500

Carfur kartın tanımlı olduğu telefon numarası ile kredı kartın tanımlı olduğu numara aynı olmalı mı. Yani kısaca eşimin adına kayıtlı carfur kart ve benim kredi kartı ile puan gelir mi
    Kartın visa kart olması yeterli. Kime ait olduğu hangi numaraya tanımlı olduğuna bakmazlar.

• Visa banka kartı geçerli mi? Axess Neo ula kombo yapsak

• yasintekgoz Y kullanıcısına yanıt
    Bilmiyorum hocam.

• quote:

Orijinalden alıntı: Magnum44

Visa banka kartı geçerli mi? Axess Neo ula kombo yapsak
    geçerli

• 12li selpak havlu; 30 tl.

anavarza 850 gram süzme bal; 35 tl.

nuga; 16 tl. piyasa fiyatı bu zaten ama sarelle'den de nutelladan da daha güzel ve daha sağlıklı.

ihtiyaca göre alınabilir ürünler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alitaro -- 4 Aralık 2018; 10:5:5 >
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Ne demek 32 li havlu 30tl hemde selpak

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • carpenokte kullanıcısına yanıt
    yanlış yazmışım hocam 12li yazacaktım.
  • Arkadaşlar bu kampanya (150TL ye 50TL) kampanyasıhttps://www.carrefoursa.com/tr/ adresinden yapılan alışverişlerde de geçerli mi ve Türk Telekom 250 TL üzeri alışverişe 30TL indirim kampanyasıyla birleşiyor mu?
  • avantis A kullanıcısına yanıt
    Bugün alışveriş yaptım iki tane oyuncak aldım. Şifreyi personel ilk başta giremedi sonra şefini çağırdı o girdi, personele şu işi yapamıyorsun diye lafını soktu. Yanlız fiste bu kampanya ile ilgili katılım sağlandığı yönünde bir ibare yok.

• bu kampanya varsa fiyatlara bindirmişlerdir, ucuz bişey varmı indirimde

• quote:

Orijinalden alıntı: kendir_li

Bugün alışveriş yaptım iki tane oyuncak aldım. Şifreyi personel ilk başta giremedi sonra şefini çağırdı o girdi, personele şu işi yapamıyorsun diye lafını soktu. Yanlız fiste bu kampanya ile ilgili katılım sağlandığı yönünde bir ibare yok.
    kasa ikinci bir fiş veriyor ve o fişte yazıyor. Büyük ihtimalle kasiyer ikinci fişi vermeyi unuttu.

• mcsd M kullanıcısına yanıt
    sadece fiziki mağazalarda geçerlidir.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.