Şimdi Ara

CarrefourSa Büyüüüük Alışveriş İkramiyesi =>kampanya sorunları paylaşma konusu oldu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
59
Favori
60.656
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Visa banka karti olur mu enpara visa kart kullansam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marrusia

Cok iyi

Visayi nereden bilicekler yanliz ben onu anlamadim ?
    Yada mesela bendeki axess gold visa bunu 2 farkli carrefour kartta kullansam nolur gerci visa kart var fazladanda kredi karti olarak tek gold visa var yoksa encardlada yapilir
    fişe ve karta kaydediyor ödeme yöntemini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ademcell -- 29 Kasım 2018; 16:41:43 >
  • 150 liralık alışverişin 60 lirasını Mastercard ile 90 lirasını Visa ile yaptım diyelim. 25 lira puan yüklenir mi acaba?

• puanlar kullandığımız kredi kartınamı yükleniyor,yoksa carfour karta da migros gibi puan yükleniyor mu?
  • Visa derken banka kartı mi kredi kartı mi yoksa her ikisi mi

• yıl 2019 olcak visa yazan kart mı kalmış bende alayı mastercard napacuz
  • quote:

Orijinalden alıntı: EditörünSeçimi

puanlar kullandığımız kredi kartınamı yükleniyor,yoksa carfour karta da migros gibi puan yükleniyor mu?
    migrosun money kartı var ve bu karta puan,para yüklenmiyor migrosun hediyem kartı var ve bu karta kredi kartı ile puan yükleyebilirsiniz. Bu kampanyada kazanılan puanlar Carrefoursanın müşteri kartına (sadakat) kartına yüklenecek. Kredi kartına yükleme yapılmayacak.

• quote:

Orijinalden alıntı: EditörünSeçimi

puanlar kullandığımız kredi kartınamı yükleniyor,yoksa carfour karta da migros gibi puan yükleniyor mu?
    Carreforsa kartına yüklenecek hocam, eğer kartınız yok ama telefon kayıtlı ise fiziki karta gerek yok, migrostaki gibi kayıtlı cep telefon numaranızı söylemeniz yeterli. ancak puan kullanırken yine migrostaki gibi telefona sms geliyor kasiyere ona söylüyorsunuz. genelde carrefoursanın bu tip kampanyalarının hepsine katıldım hiçbir sorun yaşamadım, puan kullanım süresinin kısıtlı olması dışında migrostan hiç bir farkı yok,
    Yanlız carrefoursanın hiper marketlerde uyguladığı indirimler cok farklı olduğu için mümkün olduğunca buralardan yapmak lazım alışverişi uygun olması için.
    Ben genelde kozyatağı, tepe natiulus, maltepe park gibi büyük marketlerden yapıyorum gayet uyguna geliyor. Banka kampanyası da mutlaka olacaktır. bankalar yıl sonu hedeflerini tutturmak için anormal kampanyalar yapabilir.

• Samsunda samsunun en alakasız yerine hiper açıp tutmayınca kapattın gittin carrefour.
    Türkişte ki yeni yapılan avmye aç bari bi hiper.
  • pdrem P kullanıcısına yanıt
    + parafgünüm ekstra parafpara olabilir. Ama CarrefourSA katsayısı nedir bilmiyorum.

• Güzel kampanya, kaçmaz.
  • simerazzı kullanıcısına yanıt
    Hocam bu migros ve atatürk düşmanlığı muhabbetinin olayı nedir? Bilmediğim için soruyorum.
  • ademcell A kullanıcısına yanıt
    Hocam ben mesela anneme ait bir visa kart ve carrefoursa kart ile aldım diyelim sonra babama ait visa kart ve farklı bir carrefoursa kart ile alabilirim değil mi ? Veya annemin visasıyla katıldıktan sonra aynı carrefoursa kart ile babamın visa kartıyla katılma şansım var mı yoksa ikisi de değişmeli mi?
  • mrmuhendis kullanıcısına yanıt
    parafgünüm e market ve akaryakıt alışverişleri dahil değil
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kassady

Hocam ben mesela anneme ait bir visa kart ve carrefoursa kart ile aldım diyelim sonra babama ait visa kart ve farklı bir carrefoursa kart ile alabilirim değil mi ? Veya annemin visasıyla katıldıktan sonra aynı carrefoursa kart ile babamın visa kartıyla katılma şansım var mı yoksa ikisi de değişmeli mi?
    hocam aynı carrefoursa kartla sadece 1 katılım oluyor ancak kredi kartında bir kısıt yok, yani elinizde 5 ader carreforsa kart olsun ve visa logolu 1 kredi kartı ile hem 5 farklı alışveriş yapar hemde kredi kartı hedefini tutturursunuz ( 5 adet alışverişe 70 tl bonus gibi)
  • adige73 A kullanıcısına yanıt
    Hep elektronikte kullandığım için hiç dikkat etmemiştim. Bilgilendirme için teşekkürler.

(Belki soran olur diyerek; Parafgünüme gıda, market, restoran ve akaryakıt dahil değilmiş.)
  • Piyango biletinde geçerli mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Aspiratör

Samsunda samsunun en alakasız yerine hiper açıp tutmayınca kapattın gittin carrefour.
    Türkişte ki yeni yapılan avmye aç bari bi hiper.
    Bunların mağaza açma sorumluları kimse tam bir mal. Burada da kimsenin uğramadığı yere hiper açıyor, en uğrak yere süper. Sonra ciro niye düşük. Ulan ürün bulamıyoruz ki.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dejavu58

Piyango biletinde geçerli mi ?
    Geçerli değil
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.