Şimdi Ara

CarrefourSa Büyüüüük Alışveriş İkramiyesi =>kampanya sorunları paylaşma konusu oldu (19. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
375
Cevap
59
Favori
60.656
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
15 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben enpara visa kartla ödedim kasiyere sorduğumda olur demişti bugün 25 lira yatmış mesaj geldi 25i yatmamış

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: konyalım

Ben enpara visa kartla ödedim kasiyere sorduğumda olur demişti bugün 25 lira yatmış mesaj geldi 25i yatmamış
    bende enpara visa ile ödedim bana 50 tl yatmış
  • quote:

Orijinalden alıntı: 1984

Kesin bilgi degil mi hocam ona gore cemkirecegim
    Evet gelen sms ler bu şekilde. Harcamayı henüz gerçekleştirmedim ama.
  • bende 500 liralık alışveriş yaptım ama sadece 100 lira hediye gelmiş , 25ini yatırmamışlar bunu nasıl telafi edebiliriz?
  • Ben aradım şimdi, kasiyer şifreyi girmedi olarak görünüyor diyorlar ne yapabilirim? Sadece kayıt açtılar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 50 yatmış harcadık bile :D
  • 150 tl lik alisveris yapmistim 50 yatti bunu carrefoursa.com da harcayabiliyor muyum yoksa fiziki magazada mi harcayacagiz yine..

• Benim fişte kazandınız demesine rağmen yatmamış , nasıl oluyor bu iş anlamadım

• Ben üç farklı karttan tek visa axess ile faydalandım, hepsi yattı. Toplamda 450tlye 150+50 chip para yattı.
  • Carrefour mağazasına gidipte indirimli ürünlerden gören arkadaşlar buraya yazabilirmi.Kartlardaki paraları ona göre harcayalım.
  • Benim hala puanim yatmadi 2 Ocak tan beri uğraşıyorum.Mobil kartim varmis teknik problemden ötürü yatmamis.Kampanya kosullarini gerceklestirirken fiziki kart sahibi gibi sifre vs verdi ama.puana gelince hala bekliyoruz.

• smat S kullanıcısına yanıt
    Benim de aynı şekilde, kasiyer şifreyi girmemiş tek problem bu, buna rağmen hala bekliyorum. Müşteri hizmetlerini 3 kere aradım hala ses yok sadece size dönülecektir diyorlar.
  • daha önceki kampanyalarından uğraştırdıkları için şifre aldığım halde alışveriş yapmadım ,yine sorunlar çıkartacaklarını tahmin etmiştim
  • Bu tanimlanan indirim web sitesinde kullaniliyor mu bilen biri yesillendirsin..

• 
Sayfa: önceki 1516171819
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.