Şimdi Ara

Carrefour WD 250 GB 2.5' external HDD Beyaz 199 YTL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
2.620
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İzmit Carrefour' da 250 GB Western Digital 2.5" harici disk Beyaz 199 YTL(sanırım 12 taksit) olarak bana cazip geldi. Genelde piyasa fiyatı 225 civarında . Persembe gunu %5 puan ile 190 YTL ye gelir.
    Belki değerlendiren olur

• o fiyata 1 tb bulabilirsin.
  • ne yazıkkı 1 tb 2.5" hdd yok, iyi fiyat!
  • quote:

Orjinalden alıntı: Apexi

o fiyata 1 tb bulabilirsin.

buyur.
  • quote:

hem 2.5luk 1tb olmadığı gibi ayrıca 1tb diskler 300ytl'den aşşağı değil...doların son durumundan haberdar değil arkadaş heralde...sanırım doları 1YTL zannetmiş ama olabilir bu aralar insanlarımıza böyle şeyler...prinç bile şaka gibi 7ytl tahıl ambarı ülkemizde...
  • quote:

Orjinalden alıntı: dj.trust.06

quote:

hem 2.5luk 1tb olmadığı gibi ayrıca 1tb diskler 300ytl'den aşşağı değil...doların son durumundan haberdar değil arkadaş heralde...sanırım doları 1YTL zannetmiş ama olabilir bu aralar insanlarımıza böyle şeyler...prinç bile şaka gibi 7ytl tahıl ambarı ülkemizde...

pirinç 1.9 ytl ye türkiyeye gönderilir Ofis/tosya pirinç federasyonu

fiyatta kura göre gerçekten sıcak biraz ama bunlar satamı ide disklimi sata diskkse gerçekten güzel birde 5400 rpm dir kesin 7200 se düşünmeden alın by fiyata 250 sata 7200 sata disk bulmak bu kur larla zor arkadaşlar

• quote:

Orjinalden alıntı: cemre16

quote:

quote:

fiyatta kura göre gerçekten sıcak biraz ama bunlar satamı ide disklimi sata diskkse gerçekten güzel birde 5400 rpm dir kesin 7200 se düşünmeden alın by fiyata 250 sata 7200 sata disk bulmak bu kur larla zor arkadaşlar

sata ide fark yok ! Usb pratik hız = 35MB/s

• sadece izmir' e ait bir kampanya mı?
  • dun ben İzmitte(KOCAELİ) gormustum İzmir de bilmiyorum. ama sanırım her yer de vardır.
  • bence cok da fazla sıcak değil. en azından benim için. onu alacagıma 500 gb, 3.5" WD'i 160 ytle alırım. en azından planım şimdilik oyle. mavibilgisayarın cumartesi pazar kampanyasını bekliyorum
  • quote:

Orjinalden alıntı: hekimusta

bence cok da fazla sıcak değil. en azından benim için. onu alacagıma 500 gb, 3.5" WD'i 160 ytle alırım. en azından planım şimdilik oyle. mavibilgisayarın cumartesi pazar kampanyasını bekliyorum

belki haklısın ama herkese bence bir 2.5" HDD lazım. Ben maviden bahsettiğin 500 GB HDD aldım(gerci kucuk bir problemi var ama sanırım stoga girince değiştirecegim). Eger 2.5" HDD im olmasaydı bahsettiğimi alırdım. tabi 320 GB olsa tercihim olurdu.

Ama 3.5" ile 2.5" karsılastırmak dizustu bilg. ile masaustunu karsılastırmak gibi bence pek anlamsız olur kanaatindeyim. 3.5" alacaksan mavideki fiyat cok makul.

Ama yakında stoga gireceğini sanmıyorum.Benimkini değiştirecek ürün bulamadılar. Cunku tum stogu bitirmişler ve muthiş bir 500 GB Philips stogu gözüme çarptı. Sanırım onlarda kampanya yapacaklar.

Yarın belli olur.

• sadece carrefourlarda geçerli imiş kampanya. Antalya gibi (!!!) bir şehrimizde ne yazık ki carrefour expresler var
  • dolar çıkmasaydı da bu fiyattan mı olacaktı yoksa düşecekmiydi acaba onu merak ediyorum
  • 236 ytl 750gb wd ext. hdd tgar'da.

vay be cümleye bak tek kelimesi bütün değil ama tamamı anlaşılabiliyor.

geçen ay almıştım.
  • quote:

Orjinalden alıntı: kalpakci

quote:

Orjinalden alıntı: cemre16

quote:

quote:

sata ide fark yok ! Usb pratik hız = 35MB/s

sata ide farkı nasıl yok ben içindekidiski söküp laptoba takıcam o anlamda fark dedim usbden yoksa farkı yok o konuda katılıyorum..

• 250 GB WD 2,5" siyah harici harddisk Electroworld'de de 199 YTL.
    Bugun posta kutusuna brosur koymuslar.

Ayrica bu fiyata 1TB nerede bulunmus?
    Bursa'da bimeks teknoport acildigi zaman kampanyadan anca 750GB harici WD alabilmistim.
  • Nakit fiyata her yerde bulabilirsin bu ürünü bu fiyata.
  • en ucuz 1 tb 320 ytl hitachi marka.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.