Şimdi Ara

Carrefour ve Axess comboları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
9
Favori
1.301
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1-Carrefour sık kullanılan ürünlere 100/20 carrefour puan veriyor 2-60 TL lik alışverişe % li indirim kuponu veriyorki bunlarun birçoğu ilk maddenin içindekilerle birleşiyor. 3- 9 Mayıs itibari ile 4 farklı gündeki 45 tl lik alışverişe 35 puan verilecekmiş, 4- Axess/free toplam 200 tl lik alışverişe 25 chip para veriyor. Bundan hariç yumuşatıcılarda deli indirim var ve sticker yapıştırınca %20 daha indirim oluyor. Yarın son gün. Bunların kombosu minimum 80 tl yapıyor. 60+100+45+45 şeklinde yapmayı öneririm. Reel indirimleri de yakalarsanız kazancınız korkunç olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ben de 2 tane etiket var. Ancak alacak bir şey bulamadım. 100/20 için şart nedir onu da bilmiyorum. 200/25 için 2 tane kartla devam ediyorum. Sadece sigaradan yine alırım ben o puanları.
  • Axess free kampanyalarından axess platinium kartlar da faydalanabiliyor mu

• bu etiketi nerden alacağız üstadım

• 60 TL lik alışverişe veriyorlar. 100/20 için ayrı bir katalog var marketlerde. Bunların birçoğu sucuk,tuv. kağıdı,reis pirinç gibi sticker indiriminden de combo yapıyor.

• volkan3156 kullanıcısına yanıt
    Hocam 3 numaradaki 4 farklı günde alışverişe 35 puan axess in kampanyası mi carrefour un mu ?

• Carrefourun. Fakat ilk mesajda yanlış yazmışım,şimdi takip çekine baktım 30 puanmış yani 30 tl.

• http://www.carrefourkatalog.com/2016/010/16/#p=16 alışveriş yaptım kefal gibi 20 tl yüklenmedi çünkü sadece katalogdaki ürünlere puan var. Bkm indirimi çok daha mantıklı. Anneler günü kampanyasından 10 tl çippara geldi, atık bi ara 200 e tamamlarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

1-Carrefour sık kullanılan ürünlere 100/20 carrefour puan veriyor 2-60 TL lik alışverişe % li indirim kuponu veriyorki bunlarun birçoğu ilk maddenin içindekilerle birleşiyor. 3- 9 Mayıs itibari ile 4 farklı gündeki 45 tl lik alışverişe 35 puan verilecekmiş, 4- Axess/free toplam 200 tl lik alışverişe 25 chip para veriyor. Bundan hariç yumuşatıcılarda deli indirim var ve sticker yapıştırınca %20 daha indirim oluyor. Yarın son gün. Bunların kombosu minimum 80 tl yapıyor. 60+100+45+45 şeklinde yapmayı öneririm. Reel indirimleri de yakalarsanız kazancınız korkunç olur.

4 farklı gündeki 45 tl lik alışverişe 35 puan

Duyurusu yok 9mayis itibariyle. Nerden aldiniz bilgiyi,takibini saglar misoiniz?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: lacinalper

quote:

Orijinalden alıntı: volkan3156

1-Carrefour sık kullanılan ürünlere 100/20 carrefour puan veriyor 2-60 TL lik alışverişe % li indirim kuponu veriyorki bunlarun birçoğu ilk maddenin içindekilerle birleşiyor. 3- 9 Mayıs itibari ile 4 farklı gündeki 45 tl lik alışverişe 35 puan verilecekmiş, 4- Axess/free toplam 200 tl lik alışverişe 25 chip para veriyor. Bundan hariç yumuşatıcılarda deli indirim var ve sticker yapıştırınca %20 daha indirim oluyor. Yarın son gün. Bunların kombosu minimum 80 tl yapıyor. 60+100+45+45 şeklinde yapmayı öneririm. Reel indirimleri de yakalarsanız kazancınız korkunç olur.

4 farklı gündeki 45 tl lik alışverişe 35 puan

Duyurusu yok 9mayis itibariyle. Nerden aldiniz bilgiyi,takibini saglar misoiniz?

Link ..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • bu carrefourda sanal sitesinde. carrefour kart nosunu girdiğimiz bir yer varmı. Migrostaki gibi.
    Bu 20 puanı nasıl yükleyecek. Yeni kartmı gelicek yoksa. Dediğim gibi kart noyu girecezde otomatik yüklenecekmi.
  • belo3 kullanıcısına yanıt
    +1 ile bu soruyu destekliyorum..
    Ben de aradım ama bulamadım.Muhtemelen bu 100/20 puan olayı mağazada geçerli..Yoksa BKM ile birleştirip off off olurdu..
    Haa Migros gibi telefon numarasından geçerli olsa o da uyar aslında..
    Ben bu tarihler arasında ve bu bahsettikleri ürünlerden oluşan 100 TL üstü alışveriş yaptım.Puan yüklendiyse bile ondan da haberimiz yok
    Mağazaya gidip puan sorgulatmak lazım bir de
  • quote:

Orijinalden alıntı: hafiz83

+1 ile bu soruyu destekliyorum..
    Ben de aradım ama bulamadım.Muhtemelen bu 100/20 puan olayı mağazada geçerli..Yoksa BKM ile birleştirip off off olurdu..
    Haa Migros gibi telefon numarasından geçerli olsa o da uyar aslında..
    Ben bu tarihler arasında ve bu bahsettikleri ürünlerden oluşan 100 TL üstü alışveriş yaptım.Puan yüklendiyse bile ondan da haberimiz yok
    Mağazaya gidip puan sorgulatmak lazım bir de

İnternet üzerinden alıma girmiyormuş kampanya. Şimdi sadece e-faturanın çıktısını alıcam. Ürünler mağazada olmayabilir ihtimaline karşı barkodlarını alıcam. İade edicem sonra fiziki carrefour kartla alım yapacam.

• belo3 kullanıcısına yanıt
    İliklerini,kemiklerini kurut
    yap işte kampanyayı sanalda da geçsin dimi arkadaş,neyin kafasıdır..
    Sonuçları bekliyoruz

•  Carrefour ve Axess comboları

•  Carrefour ve Axess comboları

• Tesekkurler, carrefoura ugrayayim.

• volkan3156 kullanıcısına yanıt
    Her magazada gecerli degilmis yazili zaten. Gitmeden dormali tlfla

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hafiz83

İliklerini,kemiklerini kurut
    yap işte kampanyayı sanalda da geçsin dimi arkadaş,neyin kafasıdır..
    Sonuçları bekliyoruz

İlik kemik deri ne varsa Kuruttum dostum işlem tamam. İade edildi. Mağazada fiziki kartla alındı.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.