Şimdi Ara

Carrefour Markalı zeytin yağlarında %50 İndirim (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
1
Favori
2.302
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • dün başka alabilen oldumu dün gittiğim beylikdüzündekinde %20 indirim vardı almadım
  • 5litrelik tenekelerin üretimi 5/16 1lt olanların üretimi 11/16 idi 12 adet 1lt tanesi 11.45den aldım ayrıca benim aldığım şubede carrefour ürünlerinden 40tl alışveriş apana 8tl puan kampanyası vardı toplam 24tl de ordan puan kazandım 1kg natürel sızma 9.45tlye geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bizim insanımızı bazen gerçekten anlamıyorum.. Yahu arkadaş sağlığınızla oynatmayın diyoruz ben ve diğer arkadaşlar kaynak gösteriyoruz link veriyoruz ama bakıyorum bazıları oralı bile olmuyor. O zaman bizde tarihi geçmiş ürünleri ve burdaki gibi sahte ürünleri alıp bakın şu fiyata getirdik sıcak fırsatın dibine vurduk mu diyelim.

• Yeni hasat geliyor. eskiyi elden çıkarıyorlar.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi emekli56 -- 17 Ağustos 2017; 20:39:41 >
  • xiseyn kullanıcısına yanıt
    insanları doğru bilgilendirmek lazım .
    madem insanlara faydalı olayım istiyorsunuz o halde iyi araştıracaksınız.

mesela sizin verdiğiniz linkteki ürün verde firması ile ilgili yapılan habere ait.

ki migrosta carrefourda kendilerine tağsisli mal satan firmalar ile irtibatlarını koparmış firmalar.

carrefour 'un o firma ile ilgisi şu anda yok ve indirimde olan ürünleri efendioğulları yağ firmasına ait.

ayrıca bunun dışında
    koca koca harflerle ALINMAZ diyenlermi dersin

torbalıdakiler hileli diyenmi dersin !

ya arkadaşlar bildiğiniz bir firma ismi varsa verirsiniz bu hileli ürün yapıyor dersiniz.
    ama bir yerde üretim yapan tüm firmaları karalamak hakka geçmektir.
  • onevla O kullanıcısına yanıt
    Ben her alışverişe çıktığımda yanımda mobil laboratuvar taşıyıp numune almıyorum yağlardan.vay efendim şurdaki üretim kötüydü de burda üretime geçti iyi oldu da geç bunları.. Sen herhalde marka değeri diye bir şey ömrü hayatında duymamışsın belli. Hadi hepsini geçtim hani bu firmaların günahını alıyormuşuz ya,sen hiç bu sahteciliğe karışan markalardan tüketiciyi adam yerine koyan doğru düzgün bir özür duydun mu? Sanırım seninle farklı ülkelerde yaşıyoruz!

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.