Şimdi Ara

CARREFOUR HİPERMARKETLERDE 3 EYLÜLE KADAR 1 KİLO NUTELLA 15,90 TL (1 ADET CİNEMAXİMUM BİLETİ HEDİYELİ) (QUMPARA İÇERİR)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
7
Favori
1.692
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Carrefour hipermarketlerde 750 gram, 825 gram veya 1 kiloluk nutella alana 1 adet cinemaximum bileti hediye. Biletler 30.09.2017 tarihine kadar geçerlidir.

Not: Qumpara uygulamasını google playdan indirip. Fişinizi yükleyin 48 saat içinde sinema biletiniz gelsin. Not: Uygulamada 750 ve 825 gramlar için geçerli yazıyor. Qumpara ile görüşüldü. 1000 GR içinde geçerliymiş.
    CARREFOUR HİPERMARKETLERDE 3 EYLÜLE KADAR 1 KİLO NUTELLA 15,90 TL (1 ADET CİNEMAXİMUM BİLETİ HEDİYELİ) (QUMPARA İÇERİR)

CARREFOUR HİPERMARKETLERDE 3 EYLÜLE KADAR 1 KİLO NUTELLA 15,90 TL (1 ADET CİNEMAXİMUM BİLETİ HEDİYELİ) (QUMPARA İÇERİR)t.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi balci1987 -- 18 Ağustos 2017; 17:21:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• teşekkürler

işe yarar her ay 2-3 tane alıyoruz zaten bilet yanına kalır bari
  • ben aldım arkadaşlar sinema biletim geldi. 15,90 TL ye 1 kilo nutella süper fiyat hem yerli hemde ithal nutella var carrefourlarda istediğinizi alabilirsiniz

• ne cinemaximum muş.gişeden alanı kazıklayıp tuhaf şeylerin içinden eşantiyon çıkıyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

ben aldım arkadaşlar sinema biletim geldi. 15,90 TL ye 1 kilo nutella süper fiyat hem yerli hemde ithal nutella var carrefourlarda istediğinizi alabilirsiniz

sinema bilet kampanyası için özellikle 750 gr yada 875 gr denmiş, 1 kg'a nasıl bilet vermişler
  • Biletin ederi ne kadar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Angelica kullanıcısına yanıt
    Biz biri qumpara biride çek kazandan kodlarımızla aldık dün.Fiş verdiler baktım 10.5 den yazmışlar tanesini kardeşim
  • Bizim millet nutellayi alir.sinemayi izler sonra iade eder

• quote:

Orijinalden alıntı: çaylaq

quote:

Orijinalden alıntı: balci1987

ben aldım arkadaşlar sinema biletim geldi. 15,90 TL ye 1 kilo nutella süper fiyat hem yerli hemde ithal nutella var carrefourlarda istediğinizi alabilirsiniz

sinema bilet kampanyası için özellikle 750 gr yada 875 gr denmiş, 1 kg'a nasıl bilet vermişler

onu ben merak ettim qumparayı aradım sordum. 1 kilodada geçerli dedi.

• Antalya'da 1 kiloluk nutella 19.90
  • göktuğbey kullanıcısına yanıt
    Bu bir nevi hırsızlık olur ki sinema için bunu da yapan olursa yazık denir o hayata sadece

• takip..
  • quote:

Orijinalden alıntı: karagoz07

Antalya'da 1 kiloluk nutella 19.90

tüm carrefour hipermarketlerde 19,90 dan 15,90 a iniyor. (sizin oradaki hiper mi? süper mi? süperlerde geçerli değil fiyat

• Arkadaşlar çok ürün olduğu için fiş uzun, sadece nutellanın olduğu yeri çeksek oluyor mu? Bir de bu uygulamda internet alışverişleri de geçerli mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: efkan

Arkadaşlar çok ürün olduğu için fiş uzun, sadece nutellanın olduğu yeri çeksek oluyor mu? Bir de bu uygulamda internet alışverişleri de geçerli mi?

0212 358 58 08 qumpara müşteri hizmetlerine sorabilirisniz

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.