Şimdi Ara

Carrefour bizi kandırıyor hala domuz etli sucuk satıyor suçlu bu sefer net Carrefour (10. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir (1 Mobil) - 2 Masaüstü1 Mobil
5 sn
191
Cevap
3
Favori
24.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
187 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
Giriş
    git bunları hintli kardeşlerine anlat ,beğenmiyorsan seni zorla mı tutuyorlar
    abd. veya ab. olsa gitmen zor olurdu ama hintliler fazla zorluk çıkartmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

git bunları hintli kardeşlerine anlat ,beğenmiyorsan seni zorla mı tutuyorlar
    abd. veya ab. olsa gitmen zor olurdu ama hintliler fazla zorluk çıkartmaz
    En saf ve temiz olduğun çocukluk çağlarında beynini uyuşturmuşlar sen bunu idrak edemedinmi hâlâ,biz coğrafya kaderdir derken bunu kastediyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kayrabey

Domuz eti yedikleri için mi uzun yaşıyorlar?

Alıntıları Göster
    Yazdığımdan bunu mu anladınız gerçekten?
    Uzun yaşamlarının nedenleri farklı tabii. Lakin bu domuz etinin inanilmaz zararlı olduğu safsatası doğru olsa, sürekli bu eti yiyen adamlarda ölümcül hastalık (kanser vb) görülme oranının hayli yüksek olmasi ve ömürlerinin kısa olması gerekirdi. WHOda bu istatistikler var, bir tık uzağınizda.

Domuz islam dini için haramdır ve Müslüman domuz yememelidir. Bitti. Buna bir mantık uydurmak için safsatalar turetmeyin. Yok domuz eşini kıskanmayan tek hayvanmis, yok domuz çok zararliymis yiyen ölürmüş. Domuz etinin tek farki diğer etlerden daha yağlı ve ucuz olması.

Edit: Şunu da belirteyim zira forumun genel olarak okuduğunu anlama kapasitesi düşük. Carrefourun yaptığını savunmuyorum. Yaptığı çok yanlış, insanların ne yediğini bilmeye hakkı var. Sen dana, kuzu dediğin yiyeceğin içine domuz karıştıramazsin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChelseaSmile -- 21 Ekim 2019; 13:47:23 >
  • WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    yapma ya demek bir tek sen saf kalmışsın demek
    göreceğiz kimin uyuşturulduğunu ,insan hayatı o kadar uzun değil ,hiç ölmeyeceğiz gibi geliyor ama tık gidiyorsun
    ahirette görmek istediklerimden birisin ,bakalım orada da bu kadar cesur olacak mısın ?

önce ben gidersem seni orada bekleyeceğim ,sen gidersen beni bekle mutlaka görüşelim :)
  • Karfurdan ekmek harici birşey almam.
    Fiyatları şişirilmiş bir market zaten...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • acısarap A kullanıcısına yanıt
    Müthiş tespitler yapmışsınız bravo.
    İşi bilenden öğrenmek lazım.
    Sizin gibi engin bilgili insanlar, insanın ufkunu açıyor.
    Tamamen size katılıyorum çok mantıklı yazdıklarımız.
    Ben hep derim bu hınzır eti neden haram diye meğerse Hz Muhammed sav koyun sattığı içinmiş. Ticari sıkıntı yaşadığı için ayetleri download etti diyorsunuz ki çok mantıklı.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: C.CEMİL

yapma ya demek bir tek sen saf kalmışsın demek
    göreceğiz kimin uyuşturulduğunu ,insan hayatı o kadar uzun değil ,hiç ölmeyeceğiz gibi geliyor ama tık gidiyorsun
    ahirette görmek istediklerimden birisin ,bakalım orada da bu kadar cesur olacak mısın ?

önce ben gidersem seni orada bekleyeceğim ,sen gidersen beni bekle mutlaka görüşelim :)
    Öldükten sonra görmek
    Gözlerlemi

• gurme sucuk da daha domuz eti çıkmış carrefour toplatıyor muş 30.000 tanesini ayrıca gene carrefour marka zeytinyağında zeytinyağ hariç her şeyi çıkmış
  • WILDBOYS kullanıcısına yanıt
    doğduğuna ve öldüğüne inanıyorsun ama tekrar doğacağına niye inanmıyorsun ?
    sen görmesen de ben seni görür bulurum merak etme :)
    tabi kendi derdimden sıra bulursam
  • Karıştırma, götüüür.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.