Şimdi Ara

CARREFOUR BATTI MI? (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
11.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: profiteer

İST/Pendik Neomarin deki duruyor valla yerli yerinde birşey olmadı hatta karşısındaki Pendorya alışveriş merkezinde de Kipa var Pendorya yanında da Metro var ve bu iki süper markete oranda Carrefoursa çok çok kalabalık iğne atsan yere düşmüyor..

haftaiçi git sinek avlıyor
  • başka yerlere açıcaklardır gazeteyi okuyun yenilerini açıcak ....
  • bildiğim kadarıyla bu kapanan mağazaların birçoğu önceden gima'ydı. carrefour satın aldıktan sonra carrefour ekspres olmuşlardı. mağaza kapatma operasyonu hemen her zincirin yaptığı bir hareket. kar etmeyen mağazayı kapatıp, başka bir lokasyonda yenisini açmak yada mağazayı taşımak. bunu piyasada en sık yapan firma carrefoursa ve diasa.

geçtiğimiz yıl içinde kipa bursa ve aydındaki tüm mağazalarının tamamını kapatmıştı diye biliyorum; diasa da ankaradakilerin tamamını. ama şu an tekra açmaya başladılar.

bim bile mağazalarının yerini değiştiriyor.

tamamen şirket ve mağaza karlılığını artırmak ile ilgili kararlar bunlar
  • İzmir'deki Carrefoursa kapanıyormuş. Zaten adamlar Türkiye'den çekilme kararı almış.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: rafet007

İzmir'deki Carrefoursa kapanıyormuş. Zaten adamlar Türkiye'den çekilme kararı almış.

Zaten bulunduğu ilçeler saçma idi , iyi olmuş.
  • akderedeki carrefour isim değiştirdi gimasa oldu nedendir bilmem yaklaşık 1 ay oluyor
  • Bayrampaşa'da bitti bitecek Forum İstanbul açıldıktan sonra ondan önce full çekiyordu.
  • ''Sabancı Holding Bünyesinde Bulunan ve Geçtiğimiz Mart Ayında Pazarlama Müdürünün İstifa Etmesi Nedeniyle CarrefourSa Başına Yeni Bir İsim Aranıyor.Şuanlık herhangi bir kapatma işlemi olmasada teker teker şubeleri kapatılmakta ve yeni bir isim aranmakta''

SABAH
  • bircok ulkeden cekildiler.fakat turkiyeyi birakamadilar.ulkemizden cekilmek yerine kuculme politikasi izledikleri aşikar.buda onlara en cok para kazandiran ulkelerden birisi oldugumuzu gosteriyor

• türkiyeden çekiliyor diye biliyorum
  • ülkeler batar karfursa batmaz
  • beter olsun pis frnsızlar hiç gitmedim gitmeyecegimde mis gibi kipa varken carrefouramı gidilirmiş ihç.
  • Defolsunlar!

• quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyuz

beter olsun pis frnsızlar hiç gitmedim gitmeyecegimde mis gibi kipa varken carrefouramı gidilirmiş ihç.

kipa da ingiliz bilginize

• quote:

Orijinalden alıntı: unfortunate_hero

quote:

Orijinalden alıntı: D-dokuzyuz

beter olsun pis frnsızlar hiç gitmedim gitmeyecegimde mis gibi kipa varken carrefouramı gidilirmiş ihç.

kipa da ingiliz bilginize

En azından fransız değil hocam.
  • Ümraniye Carrefour yarın kapanıyor :

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba tribüne dua 6000 mini start hd7000 markalar bir uydu alıcısı aldım. Eve gidip denediğimde arızalı olduğunu fark ettim. Daha sonra aynı gün markete dönüp ürünün arızalı olduğunu bildirip ürünü iade etmek istedim. Fakat ürün kutusu açıldığı için alamayacaklarını servise göndereceklerini oradan iade alabileceklerini söylediler. Bir ay beklemeden sonra. Markete gittim iade alamayacaklarını parçanın değiştiğini bildirdiler.
    Şimdi hem arızalı ürün satıp hemde bizi strese sokan bir firma değil mi?
    Ürün alırken iki kere düşünmek gerekiyor. Arızalı çıkarsa uğraş dur.

• Batıkent Carrefour 1 Ocak 2017'de kapandı, Ankara 'nın ilk Avm lerinden birisiydi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: K E N

Batıkent Carrefour 1 Ocak 2017'de kapandı, Ankara 'nın ilk Avm lerinden birisiydi.

Kayseri'de 4 5 tane kapandi son bir kac ay icinde

• İç Anadoludaki mağazaların hemen hemen hepsini kapatıyorlar

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.