Şimdi Ara

CARREFOUR BATTI MI? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
87
Cevap
1
Favori
11.185
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: anilxx92

Ankara kızılaydaki mağazada kapanmıştı.
    Ama zannetmiyorum tamamen kapanacağını.

kızılay'daki iş hanı kapandı da ondan. bi sorun var orda yıllardır ama sebebini bilmiyorum. yangın çıkmıştı bi ara.
  • Sakarya'da da kapandı..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Death Time

quote:

Orijinalden alıntı: anilxx92

Ankara kızılaydaki mağazada kapanmıştı.
    Ama zannetmiyorum tamamen kapanacağını.

kızılay'daki iş hanı kapandı da ondan. bi sorun var orda yıllardır ama sebebini bilmiyorum. yangın çıkmıştı bi ara.

harbiden ne oldu oraya yahu...
  • İST/Pendik Neomarin deki duruyor valla yerli yerinde birşey olmadı hatta karşısındaki Pendorya alışveriş merkezinde de Kipa var Pendorya yanında da Metro var ve bu iki süper markete oranda Carrefoursa çok çok kalabalık iğne atsan yere düşmüyor..
  • quote:

Orijinalden alıntı: profiteer

İST/Pendik Neomarin deki duruyor valla yerli yerinde birşey olmadı hatta karşısındaki Pendorya alışveriş merkezinde de Kipa var Pendorya yanında da Metro var ve bu iki süper markete oranda Carrefoursa çok çok kalabalık iğne atsan yere düşmüyor..
    Evet 5 sokak var neo'yla aramızda =D
  • Her önüne geldiği şehire açarsa böyle olur. Saygınlığını yitirdi bence insanların gözünde. Carrefour 'a gittim diyince insan böyle büyük bir hipermarket gezdiğini anlardı. Ama bim gibi her yere açılır oldu.

Müşteri memnuniyeti ve elemanların davranışları tamamen öküzce. Nerde öküz var onları işe almışlar. Eskişehirde carrefourda poşet isteyen yaşlı adama off beee al diye önüne poşeti fırlatan kızdan ve o kızı rezil etmemdem sonra birdaha uğramadım carrefour'a. Müşteri temsilcisine de şikayet ettim.

He gidersemde ne var ne yok diye bakmak için giderimde en son geçen hafta gittim. Hep aynı şeyler ilginç bişey yok insanları enterese eden mallar yok.

Kapatsın tüm mağzalarını sadece büyük illere açsın, müşteri memnuniyeti ve kaliteye önem versin. Yoksa bu gidişle cidden batacak.
  • zarar eden mazaları kapatıyorlar yada daha küçükleri ile degiştiriyorlar hesapsız büyümenin sonuçları
  • Express olacak coğu çünkü mallar büyük yerde kontrolu tam olarak sağlanmıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuck billy

carrefourSA diyoruz arkadaşm SA :) batar mı sence

Evet SA'sını ayırmak gerekirdi. O zaman express'ler çoğalacak galiba yorumlara bakılırsa.
  • eee bakkalları esnafları batırdılar .. alma mazlumun ahını çıkar aheste aheste..yesinler birbirlerini..
  • BİM konusuna gelince ürün kalitesinden bahsedemeyiz.

Sürekli tükettiğimiz, markası kanıtlanmış ürünleri cazip fiyatlara versin o zaman göreyim ayakta kalabiliyor mu?
  • istanbuldakiler duruyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: wacker@

BİM konusuna gelince ürün kalitesinden bahsedemeyiz.

Sürekli tükettiğimiz, markası kanıtlanmış ürünleri cazip fiyatlara versin o zaman göreyim ayakta kalabiliyor mu?

markası kanıtlanış ürünler diğer marketlere göre ucuz bimde bir araştır istersen
    örneğin calgonit bulaşık deterjanı,cif,domestos,rinso ülkerin, bisküvi çikolata çeşitleri,pepsi,cola....
  • Son 3 ayda Diyarbakır'a 2 tane express açıldı
  • Carrefour yerine Kipa açılacak diyolarsa yada öyle yazıyorsa sevinmeye başlayınız 6-7 yıl önce izmir gaziemirde AKSAN vardı kapandı kipa açıldı , tıkır tıkır işliyor memnuniyet güzel ürünler iyi , son kullanma tarihi 2 gün kalan ürünleri yarı fiyatından daha az a satmaları harika oluyor
  • Bursa Nilüferdeki Karfur 2100 yılında bile kapanmaz o derece kaynıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: chuck billy

carrefourSA diyoruz arkadaşm SA :) batar mı sence
  • Mukus_Leo gelsin
  • carrefour'larda daha önce firma elemanı çalıştım (promosyon elemanı),carrefour sabancıyla ortak olmadan önce çok ama çok iyiydi müşteri memnuniyeti ön plandaydı. Mağaza müdürleri genelde türkçe bilen fransız olurdu mesela bir sorunmu yaşadın gidip mağaza müdürüne derdini rahatça anlatırdın çalışanlarınada maaşlarını dolar üzerinden verirdi... Ne zaman sabancı ortak oldu işte o zaman kalitesinde düşüş yaşandı.. çalışan kısmına gelince bazı arkadaşlar elemanlardan şikayet etmiş o carrefourlarda 1 hafta çalışsınlar bi zahmet, her dakika stres her dakika angarya iş laftan anlamayan müşteri hatta öylelefrine denk geldim ki adam 1.5 sene önce telefon almış bozulunca müşteri hizmetlerine bunu değiştirin diyor siz olsanız nasıl davranırdınız? Bir keresinde bir müşteri gelmilti adam 7 sene önce 3310 almış ama cihazı İMEİ kolanlanmış ve yemin ediyorum içerenköy carrefour'u ayağa kaldırdı neymiş sizden aldımda bunu siz çözeceksiniz bana kaçak ürün sattınız,Adamla ben ilgilinedim diyorum ki cihaz kaçak değil sadece klonlanmış adam bana ben anlamam açtıracaksınız dedi.. yani böyle insanlar yüzünden çalışanlar nefret ediyor ha amacım savunmak değil carrefour'u eksi yönleri elbette var ama neyse

• sanirim kuculuorlar yada yer deistiriyorlar olabilirler gelir durumununa qore..
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.