Şimdi Ara

Carrefour Antep Fıstığı Siirt 59,90

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
2.836
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• 69.90 yazıyor

• 59,90'dı. Giriş yapınca 69,90 oldu bende de.

Ekleme: Teslimat ücretiyle 75 oldu. Gelecek mi ya da ne gelecek, belli olmadığı için riskli bir alışveriş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Nautilus- -- 5 Şubat 2021; 1:1:57 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: YarasaÇorbası

69.90 yazıyor

Carrefour Antep Fıstığı Siirt 59,90
  • 1.5 kg sipariş verdik. Deterjan indirimi ile aldım. Deterjanlar%25 indirimli

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeniden 59,90 .

• Mağazada satışı var mı acaba aynı fiyattan ?
  • TESLİMAT ÜCRETİ sınırı var mı?

• bu akşam 21:00'de aşağıdaki ürün de indirime girecek. şu an 57 tl gözüküyor. kalitesini vs bilmiyorum tabii ki.

https://www.hepsiburada.com/salkim-99-ana-citlak-1-sinif-kavrulmus-antep-fistigi-hediyelik-kutusunda-1-kg-p-HBV000019MBF3?magaza=salk%C4%B1m%20global

• quote:

Orijinalden alıntı: damienn

bu akşam 21:00'de aşağıdaki ürün de indirime girecek. şu an 57 tl gözüküyor. kalitesini vs bilmiyorum tabii ki.

https://www.hepsiburada.com/salkim-99-ana-citlak-1-sinif-kavrulmus-antep-fistigi-hediyelik-kutusunda-1-kg-p-HBV000019MBF3?magaza=salk%C4%B1m%20global

Her yerde kotulenen satıcı bu. Yorumlar çok kötü. Riske girmeyecem sağol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Karfurdan 2 kg aldım. Bursa ikeanın ordan. Başta tuzlu gibi gelmişti ama şuan beğeniyorum. Kuruyemişçilerde satılan kırmızı siirt fısıtığı gibi değil ama
  • Antep mi Siirt mi karar ver karfur. Bu Antep'e benzemiyor derse müşteri, Antep demedik, Siirt dedik mi diyeceksin yada tersi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Piyasası zaten bu değil mi? daha geçen hafta trendyoldan yarım kilosunu 30dan aldım kargo bedava

• Jumaruu kullanıcısına yanıt
    Harbiden ya Antep mi Siirt mi bu şimdi 😄
  • damienn kullanıcısına yanıt
    Satıcı mimli
  • quote:

Orijinalden alıntı: H4RuNN

Mağazada satışı var mı acaba aynı fiyattan ?

İlk indirime girdiğinde Forum İstanbul'da vardı, diğer şubeleri bilemicem hocam.

• Online sınırı min. 60 liraydı hocam, hafta sonuda genelde 100 liralık siparişe ücretsiz teslimat yapıyorlar 2-3 aydır böyleler.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.