Şimdi Ara

Carrefour'da 11 TL alisverise sinema bileti (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
25
Favori
18.986
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • arkadaşlar biletleri aynı anda kullanma şansımız var mı
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

arkadaşlar biletleri aynı anda kullanma şansımız var mı

Var. Tüm biletleri aynı anda kullanabilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fujigef

Yazdiginiz gibi yaptık, 1 er adet toplam 2 bilet verdi Hocam

Referans olan telefona birlikte kazan bileti geliyor, fisi yukleyen telefona bir tane birlikte kazan bir tane de kampanya bileti olarak 2 bilet geliyor.Size 2 bilet nasil geldi? Birer tane yoksa bir telefona 2 tane mi? Bu birlikte kazan olayi ilk alisveris icin gecerli bide o yuzden olabilir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kuponları aktif ettiğimiz zaman 24 saat içinde kullanmalımıyız yolsa gişeden bilete çevrdikten sonra mı 24 saat.. Anlamadım gitti..

Kuponu aktif ettiğim zaman geçerlilk tarihi 31 aralık yazıyor.. yani 31 aralığıa kadar istediğim cinemaximumda bilete çevitebikşrmyim..

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkdaslar ayni carreforusa karttan 2 alisveris yapsak oluyormu?

• OHOHO O kullanıcısına yanıt
    Yanılmışım, afedersiniz, yazdığınız şekilde 3 bilet kazanımı sağladım, teşekkürler
  • 2 kere 11 tl ile 5 bilet sahibi olabilmek varken genelde 3 bilet kazanmış oluyor cogu arkadaş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben kuponu n11 koduna cevirdim koduda n11 de kupona cevirdim simdi kupon ustunde 31 aralik 2017 yaziyor son kullanma tariji bumu yoksa 1 gunmu gecerlilik suresi ?

• Bu kampanya ne zamana kadar gecerli?

• quote:

Orijinalden alıntı: kutay2455

Kuponları aktif ettiğimiz zaman 24 saat içinde kullanmalımıyız yolsa gişeden bilete çevrdikten sonra mı 24 saat.. Anlamadım gitti..

Kuponu aktif ettiğim zaman geçerlilk tarihi 31 aralık yazıyor.. yani 31 aralığıa kadar istediğim cinemaximumda bilete çevitebikşrmyim..

Hocam kuponları aktif ettikten sonra o gün içinde bilete çevirmeniz lazım. Kuponu bileti alacağınız gün aktive edin.
  • Hocam en bastan nasil yapicaz gidip marketten mi alisveris yapmamiz lazim yoksa uygulamadanda alisveris oluyormu bilgilendirirmisin

• Bugün Ayla yı izledik, güzel filmdi, tavsiye ederim, bu vesileyle haber veren arkadaşa da teşekkür ederim :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 3 telefon 6 bilet kazandım bu biletleri aynı anda aynı sinemada kullanabilirim öyle değil mi
    deneyen oldu mu
  • Haber veren arkadaşa çok teşekkürler.Sayenizde 11 tl ye 3 sinema bileti sahibi olduk.Birini dün Justice League için kullandım.Güzel film tavsiye ederim.

• Cinemaximum biletini 3d filmde kullanan oldu mu gözlük veriyorlar mı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bulutcuk -- 20 Kasım 2017; 20:29:58 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: bulutcuk

Cinemaximum biletini 3d filmde kullanan oldu mu gözlük veriyorlar mı

Gişedeki bazı çalışanlar veriyor bazıları vermiyor.
  • hala devam ediyor mu acaba?
  • hala devam ediyorsa birisi yesillendirebilir mi ?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tears0fDevil kullanıcısına yanıt
    Bı özel mesajda ben alabilirim hocam. Püf noktası ne bu işin ?

• quote:

Orijinalden alıntı: umut3232

Bı özel mesajda ben alabilirim hocam. Püf noktası ne bu işin ?

Özel mesaja gerek yok.İlk telefona programı yükledikten sonra bulduğunuz bir referans kodunu girip fişi yükleyin, 2 adet bilet gelecek.Sonra, daha önce anlatıldığı gibi 2.telefonu kaydedip ordan da ayrı bir fiş yükleyeceksiniz.Oradan da 3 bilet gelecek.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.