Şimdi Ara

Carrefour'da 11 TL alisverise sinema bileti (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
212
Cevap
25
Favori
18.985
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 300 gr milka tabletten 2 adet aldım 2. Ürüne %50 indirim var. 12 tl ye 600 gr milka çikolata almış olduk. Birinci telefon hattından olduğum uyelikten 2. hattıma üyelik davetiyesi gönderdim. 2. Hattın üyeliği sonrası davetiye kodu 2. Üyeliğe girdim. Fiş yüklemesi sonrası 5 dakika icinde toplam 3 adet bilet geldi. Tavsiye ederim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • regist88 R kullanıcısına yanıt
    “Jacobs m” adında bir isim vardı ben onu seçtim

• quote:

Orijinalden alıntı: saricoban

300 gr milka tabletten 2 adet aldım 2. Ürüne %50 indirim var. 12 tl ye 600 gr milka çikolata almış olduk. Birinci telefon hattından olduğum uyelikten 2. hattıma üyelik davetiyesi gönderdim. 2. Hattın üyeliği sonrası davetiye kodu 2. Üyeliğe girdim. Fiş yüklemesi sonrası 5 dakika icinde toplam 3 adet bilet geldi. Tavsiye ederim.

Hangi 300 gr lık milkada vardı o indirim ?

Bugün mağazada öyle bir yazı görmedim

• Hocam ben anlamadım ya 3 bilet için karfura gidicem 11 tl ve üzeri mondalez ürünü alıcam faturayıda alıcam sonra ne yapıcam?

• nc.nc N kullanıcısına yanıt
    +1
  • İnsertte yer alan tüm ürünlerde 1 alana 2. Si %50. Yukarıda arkadaş resmi paylaşmış ben oreolu olan vardı onlardan aldim. Carrefour kart ile alışveriş yapmak lazim indirim için.

• arkadaşlar 2 kodda geldi. 2 kişi bu kodlarla aynı anda filme girebilirmiyiz?
  • Fake GPS ten konum değiştirince sistem anlıyor arkadaşlar tavsiye etmiyorum yapmanızı hesabınız kapanıyor başıma geldi.
  • Referans almak vermek yasaksa nerden bulucaz referansı peki ??

İlla özelden mi isteyelim o zamanda aynı şey olmuyor mu ??
  • quote:

Orijinalden alıntı: SaWYeR53

Referans almak vermek yasaksa nerden bulucaz referansı peki ??

İlla özelden mi isteyelim o zamanda aynı şey olmuyor mu ??

Referans vermek hep bu konularda yasaktı hocam.
  • Bu kuralin amaci ne peki insanlar bilet kazanmasin diue mi konuldu ???

• Evde 2 telefon var ikisini de birlikte kazanla kullanmıştım illa yeni hat mi lazim suan bilen var mı

• arkadaslar birşey sorucam
    evde 2 telefon var okey
    arkadaş anlatmıs 2. telefona davetiye gönder o fişi yüklesin birlikte kazandan 2 bilet bir tanede fiş ten bilet kazan diye

peki
    birlikte kazan aktivasyon koduyla 1. telefona uygulama yükleyip kampanyaya katılsak bir bilet kazandıktan sonra
    evdeki 2. telefona davet göndererek tekrar birlikte kazandan bilet kazanabilir miyiz
  • quote:

Orijinalden alıntı: garfield.es

arkadaslar birşey sorucam
    evde 2 telefon var okey
    arkadaş anlatmıs 2. telefona davetiye gönder o fişi yüklesin birlikte kazandan 2 bilet bir tanede fiş ten bilet kazan diye

peki
    birlikte kazan aktivasyon koduyla 1. telefona uygulama yükleyip kampanyaya katılsak bir bilet kazandıktan sonra
    evdeki 2. telefona davet göndererek tekrar birlikte kazandan bilet kazanabilir miyiz

Evet kazanabilirsiniz.
  • arkadaşlar. olay öncelikle justsnap uygulamaısını yüklemekle başlıyor. arkasından üye olun. sonrasında birlikte kazan kısmına gelip referans kodunu girmelisiniz. sonrasında carrefourda mondalez markalı ürünler alıyosunuz. bence milka alın çünkü carrefour karta 2.si yüzde elli indirimli. yani 15-16 liralık milka alıyosunuz. 11-12 lira ödüyosunuz. arkasından justsnap uygulamasını acıp fişinizi çekiyorsunuz. 1 gün içinde sinema biletlerinizi onaylıyorlar. onaylanmış biletlerinizi hemen aktif etmeyin. çünkü aktif ettiğiniz gün biletlerinizi kullanmak zorundasınız. aynı zamanda hangi sinema yanında aktif ettiyseniz o sinemada kullanma zorunluluğu var. yani biletlerinizi gideceginiz sinemanın yanında aktif edin.

haricinde soru sormak isteyen pmden ulaşabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elektronikg

arkadaşlar. olay öncelikle justsnap uygulamaısını yüklemekle başlıyor. arkasından üye olun. sonrasında birlikte kazan kısmına gelip referans kodunu girmelisiniz. sonrasında carrefourda mondalez markalı ürünler alıyosunuz. bence milka alın çünkü carrefour karta 2.si yüzde elli indirimli. yani 15-16 liralık milka alıyosunuz. 11-12 lira ödüyosunuz. arkasından justsnap uygulamasını acıp fişinizi çekiyorsunuz. 1 gün içinde sinema biletlerinizi onaylıyorlar. onaylanmış biletlerinizi hemen aktif etmeyin. çünkü aktif ettiğiniz gün biletlerinizi kullanmak zorundasınız. aynı zamanda hangi sinema yanında aktif ettiyseniz o sinemada kullanma zorunluluğu var. yani biletlerinizi gideceginiz sinemanın yanında aktif edin.

haricinde soru sormak isteyen pmden ulaşabilir.

Geçen ay birlikte kazandan kazandığım biletler kasım ayının sonuna kadarken güncelleme ile 30.10.2017 son kullanım tarihli oldu. Ne yapmak gerekir :) Cevabını biliyor musunuz ?

• Bu justsnopdan daha once alisveris yapip yapmadimi nerden ogrenebiliyoruz

• Johny Constantine kullanıcısına yanıt
    geçmiş olsun hocam. benim size iyiliğim dokundu zaten. bu sorunuda cevaplayamıyı vereyim. :P
  • Evet bende 3 bilet kaptım ama kardeşimle sinemaya gitmek istediğim için 1 tanesini n11 kuponuna çevirdim. Bu arada 11 tl çek alt limitsiz. Saygılar

• quote:

Orijinalden alıntı: elektronikg

geçmiş olsun hocam. benim size iyiliğim dokundu zaten. bu sorunuda cevaplayamıyı vereyim. :P

Üstüme iyilik sağlık
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.