Şimdi Ara

Carrefour 3x75TL alisverise 25WP 17Haziran-3Temmuz

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
29
Cevap
5
Favori
1.979
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.worldcard.com.tr/kampanyalarimiz/world-kampanyalari/carrefoursa/s-4/c-6733

CarrefourSA
    CarrefourSA
    Yapı Kredi World'e özel CarrefourSA Mağazaları'ndan farklı günlerde yapılacak 3 adet 75 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 25 TL Worldpuan hediye!
    Kredi Kartı Başvurusu
    Kampanya Koşulları
    Yapı Kredi World ile 17 Haziran - 3 Temmuz 2017 tarihleri arasında CarrefourSA Mağazaları’ndan farklı günlerde yapılacak 3 adet 75 TL ve üzeri tek çekim alışverişlere 25 TL değerinde Worldpuan hediye edilecektir. Kampanyaya altın ve içki satışları dahil değildir. Her müşteri kampanyadan bir kez faydalanabilecektir. Kampanya kart bazında değil müşteri bazında geçerlidir. Aynı gün içerisinde yapılan alışverişlerin sadece bir tanesi kampanyaya dahildir. Kampanyaya tüm Yapı Kredi kredi kartları, Yapı Kredi banka kartları, Albaraka ve Vakıfbank Worldcard’lar dahildir. Kampanyaya taksitli işlemler, iade işlemler, Worldpuan ile yapılan alışverişler, World Business ve ticari banka kartları dahil değildir. Kampanyadan kazanılan puanlar 13 Temmuz 2017 tarihinde kartlara yüklenecek olup, puanların son kullanım tarihi 24 Temmuz 2017’dir. Yapı Kredi Worldcard ve banka kartı sahiplerinin kampanya katılımı için CARREFOURSA yazıp bir boşluk bırakıp, kart üzerindeki müşteri numaralarını SMS ile 4454’e gönderilmesi gerekmektedir. Albaraka Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için CARREFOURSA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, AL yazıp boşluk bırakmadan 8 haneli olacak şekilde (00******) müşteri numaralarını SMS ile 4454’e göndermesi gerekmektedir. Vakıfbank Worldcard sahiplerinin kampanya katılımı için CARREFOURSA yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, kart numarasının son 6 hanesini SMS ile 6635’e gönderilmesi gerekmektedir. Kampanyaya tüm Turk Telekom mobil (Avea), Turkcell ve Vodafone hatlarıyla katılım yapılabilir ve katılım, her GSM operatörünün kendi standart tarifesi üzerinden 1 SMS bedeli olarak ücretlendirilir. Katılım bedeli (KDV,ÖIV dahil) Avea ve Turkcell için 0.65 TL, Vodafone için 0.415 TL olarak ücretlendirilir.

Kampanyalar sadece World Üye İşyerleri'nde geçerlidir. Yapı Kredi tüm kampanyalarda değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Yazım hataları bağlayıcı değildir. World Üye İşyerleri'nin bildirdiği kampanya bilgilerinde meydana gelebilecek hatalardan Yapı Kredi sorumlu tutulamaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sandstormx -- 17 Haziran 2017; 10:18:16 >

• Ramazan ile birleşir galiba

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 111222333hhh kullanıcısına yanıt
    evet birlesir..
  • Hediye kartı 100 lük müydü carrefour ın? Bilen var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İçki dahil değil diyor. Bunu nasıl ayırt edebilir ki

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • hediye kartı alan varmı istanbul anadolu yakasında
  • express ler dahil oluyor mu?
  • Aynı gün farklı işyeri oluyor mu deneyen var mı arkadaşlar...

• Birinciyi yaptım 2 tane daha yapın yazdı slibin altında

İkinciyi yaptım 1 tane daha yapın yazdı slibin altında

3. yani sonuncuyu yaptım hiçbir şey yazmadi

Normal midir?

• Cüzdan'da yok, illa mesaj mı atacağız?
  • ms365 M kullanıcısına yanıt
    50 ve 100 lük varmış ben 3 adet 100'lük aldım..
  • burst B kullanıcısına yanıt
    bu cüzdan kampanyası değil o yüzden mesaj atmanız gerekmekte..
  • monttenegro M kullanıcısına yanıt
    parça parça kullanılıyor mu bu kartlar

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arka arkaya üç tane alsak oluyor mu hakkaten? bir de hakkaten parça parça kullanılıyor mu?
  • monttenegro M kullanıcısına yanıt
    teşekkürler :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: adioses

Birinciyi yaptım 2 tane daha yapın yazdı slibin altında

Normal midir?

Banada aynisi olsu sanirim normal
  • quote:

Orijinalden alıntı: serta2

quote:

Orijinalden alıntı: adioses

Birinciyi yaptım 2 tane daha yapın yazdı slibin altında

Normal midir?

Banada aynisi olsu sanirim normal

Hepsini aynı günmü yaptınız ayrı günlerdeni?

• quote:

Orijinalden alıntı: asdf344

Arka arkaya üç tane alsak oluyor mu hakkaten? bir de hakkaten parça parça kullanılıyor mu?

ayni magadan yaparsanız olmaz... ya farkli şube olacak yada farkli gün...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mezarcı.Baba

parça parça kullanılıyor mu bu kartlar

parca parca kullanılıyor sıkıntı yok ...
  • 75 liralık alışveriş yapım. Akbank posundan çekilmiş. MH'yi aradım. Olmaz dediler. İtiraz ettim şartlarda yok diye. Sonuç bekliyorum.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.