Şimdi Ara

carrefour 15 TL cokokrem al sinema bileti hediye !!!

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
13
Cevap
2
Favori
1.754
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • tum carrefourlarda cinemaximum bileti hediye

15 tl alisverise

8 mayisa kadar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mustafa_eser -- 26 Nisan 2018; 13:32:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• birkac aydir nezaman ki sinema bileti alacak olsam hep bu sekilde aliyorum.Sakiz ve cips kampanyasindan yararlandim. Hicbir sorunda yasamadim.
  • bileti aldiktan sonra cikolatalari iade etsek kabul olurmu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Olur ama ahlaki olarak olmaz...
  • Lan bi kampanya da saglikli urunlerde olsun ya. Hepsi cop hepsi seker

• 23 Nisan da çocuğu sinemaya götürdük 18.50 TL istediler. İnternetten aldım 16 ya falan geldi. Benim sormak istediğim bu sinema biletlerinin son kullanma tarihi varmı. Migros ta da 20 tl lik nestcafe alımına bilet veriyor.
    carrefour 15 TL cokokrem al sinema bileti hediye !!!

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hsnsfgl -- 26 Nisan 2018; 14:44:35 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: hsnsfgl

23 Nisan da çocuğu sinemaya götürdük 18.50 TL istediler. İnternetten aldım 16 ya falan geldi. Benim sormak istediğim bu sinema biletlerinin son kullanma tarihi varmı. Migros ta da 20 tl lik nestcafe alımına bilet veriyor.
    http://qumpara.com/product-list.html?id=1298 buradaki bilgiye göre son kullanma 31/07/2018

• quote:

Orijinalden alıntı: kilecerme

Lan bi kampanya da saglikli urunlerde olsun ya. Hepsi cop hepsi seker
    şeker olsa daha iyi.glikoz şurubu

• Cokokrem'e uzun sure mahkum olmak adli kampanya.

• migrosun neskafe kampanyası 20/2 bilet veriyor daha mantıklı

• Bazı filmlerin bazı seansları dışında sinemalar bomboş. 20-30tl ye bilet satar sinemayi lüks hale getirirsen çerçöp firmalara ucuzdan bilet vermek zorunda kalırsın. Onlarda bize bunu pazarlama aracı olarak kakalamaya çalışır. Yap adam gibi fiyatını 10-15 aralıgında gidebilsin insanlar. Özel tiyatrolar bile fırsattan bu paralara bilet satıyor. Büyük sinema şirketlerindeki bu açlık beni sinir ediyor.
  • Sinemalar sattıkları bilet parasını önemsemiyorlar,
    Cinemaximum temsilcisinin toplantıda söylediği söz, "bizim için sinema bileti önemsiz, önemli olan kantinden birşeyler alınması ve sinema aralarında izlenen reklam gelirleri" beni çok etkilemişti. Neden bu kadar pahalı yapıyorlar bende anlam veremiyorum.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.