Şimdi Ara

Carrefour 100 liraya 20 lira indirim kodu (facebook teklifler) / KOD TÜKENMİŞTİR (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
6
Favori
8.978
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Mobilde chrome ile masaüstü iste yapın öyle açabildim ben

Carrefour 100 liraya 20 lira indirim kodu (facebook teklifler) / KOD TÜKENMİŞTİR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aldık teşekkür ederim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pc den alınıyor. banka ve chippin ile birleştirdik mi 45 lira avantaj sağlarız. haber veren arkadaşa çok teşekkür ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: akkusat

pc den alınıyor. banka ve chippin ile birleştirdik mi 45 lira avantaj sağlarız. haber veren arkadaşa çok teşekkür ederim
    chipin le sanırım ykb posundan çekim yapıyor bu durumda sadece world kartı ve paraf (parafüstü hariç)olanlar bu komboyu yapabilirler sanırım
  • teşekkürler
  • akkusat A kullanıcısına yanıt
    Chippin’le nasıl birleşiyor hocam? 100/15 için min 100 Chippin olması gerekmiyor mu hesapta?

• İos kullananlar safariden link açılmıyor, Yaani browser'dan masaüstü iste diyerekten aldım.

• Teşekkürler aldım

• Kasiyere ne dediniz kodu kullanmak isterken?
  • adige73 A kullanıcısına yanıt
    dogrudur. benim chippin de world tanımlı. chippinle ödeme yapınca kampanyaya dahil ediyor.
  • 120liralik mi alisveris yspmak gerek chippin arti kod indiriminden faydalanmak icin kodu kullaninca 80e dusecegi icin sorun olmasin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KoRrGeNeRaL -- 18 Eylül 2019; 12:4:10 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • daddario_tel kullanıcısına yanıt
    100 liralik alışverişe chippin ile ödemede 15 veriyor. 100 lira chippin gerekmez.
  • evet 120 liralık alışveriş yapmamız gerekli
  • Tesekkurler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu kupon koduyla 31 Ekim'e kadar CarrefourSA marketlerinden yapacağınız 100 TL alışverişe 20 TL indirim sizi bekliyor.
  • akjed kullanıcısına yanıt
    Ekran görüntüsünü gösterdim, "Kod girebileceğiniz bir menü vardır heralde" dedim,
    "Tamamdır, gireriz kodu " dedi ve sıkıntısız halloldu.
  • Kod PC den niye kullanılmıyor ki?
  • bilgi için teşekkürler
  • pc üzerinden kodu aldım
  • Teşekkürler

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.