Şimdi Ara

Carraro sportive 227/225/224 - bianchi 730 (11. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
240
Cevap
9
Favori
29.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bianchi 730 nasil ? Yol performansi vs rahatliği ? Ve fiyati ? 1500 lira bisiklet butcesi var. Çanta vs dahil degil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bianchi 730 fiyati 1900 2000 liraymiş. Eger cok memnunsaniz ondanda alabilirim. Bianchi 730mu callaro sportive 227 mi ?

• quote:

Orijinalden alıntı: gokdeniz2012

Nasil eskittiniz ? Ben aldimmi 5-6 yil rahat kullanmam gerek.

Boy kiloya gore bisiklet boylari varmis. İsmi aklimda deil suan. Siz bisikleti seleyi filan nerden aldiniz ? 2 yilda 2 carraro 227 nasil eskittiniz ? :D sehir icinde asfalt taş yollarda performansi nasil ? Rahatligi nasil ? Memnun kaldiniz mi ?

1 carraro 227 trafık kazasında pert oldu
    cok sevdgımden 2. aldım... oda 5. ayında calındı

nerdeyse baska bısıklet almıcamayemın etcek kadar nıyetlıydım.... ama alısana bısıkletsızlık zor yazın bısıkletsız mumkunu yok durulmuyor...
  • quote:

Bianchi 730 fiyati 1900 2000 liraymiş. Eger cok memnunsaniz ondanda alabilirim. Bianchi 730mu callaro sportive 227 mi ?

hocam 730 fazla suremdım kar kış sebebı ıle... bu hafta sonu kullan cam ınsalah...

vites sistemi daha guzel on arka deore... azdaha sık dıyebılırım

carraro 227 tum ıhtıyaclarınızı karsılar o bı gercek oncekı yorumlarımı okuyunuız herseyını anlatmıstım

ama 100-200 tl fark olursa 730 da alınabılır cok daha sessız ve daha şık bır bısıklet

ben biskletciden com da ındırme denk geldım 1.450 tl aldım

n11 ındırmler oluyor cekler oluyor hocam

1.900 tl suan 2000/333 tl cekler var sanırım cek satısı bır ıncele forumda

o ceklerle 1700 e falan ındırebılrsen alınır bu bısklet
  • catik kullanıcısına yanıt
    O rengini ve ayni renk seleyi bulabilirmiyim ? Arada 600 lira bi fark var. Eğer n11 cekleriyle 1600e alabilirsem bianchi bakarim. 730un ve 227 nin agirlik farklari nasil ? Benim aradigim ozellikler sehir icinde asfalt tas yollarda akici gitmesi ve rahat gitmesi. 1400 callaro 227 ve 1600 bianchi fiyatlari varsayalim. 200 lira farka deger mi ? 200 liradan fazla fark veremem. Carraro 227 de asfalt tasta akici ve rahat mi ?

• quote:

O rengini ve ayni renk seleyi bulabilirmiyim ? Arada 600 lira bi fark var. Eğer n11 cekleriyle 1600e alabilirsem bianchi bakarim. 730un ve 227 nin agirlik farklari nasil ? Benim aradigim ozellikler sehir icinde asfalt tas yollarda akici gitmesi ve rahat gitmesi. 1400 callaro 227 ve 1600 bianchi fiyatlari varsayalim. 200 lira farka deger mi ? 200 liradan fazla fark veremem. Carraro 227 de asfalt tasta akici ve rahat mi ?

227 ıcın o kadar ayrıntılı yorumlar yazdım kı bir oku ıstersen yıne sorularına cevao verırım...

carraro 227 n11 ındırmı lerı banka kamp ile 1300 tl cıvarına rahat alrısn gıbı
  • quote:

Orijinalden alıntı: catik

Hocam gecen sene 25.05.2014 de 1.150 almistim. Pert oldu

Ciddi ciddi biskletden. vazgecmistim

ondan onceki de calinmisti cunku :)

Ama yok biskletsiz yapamiyorum gunde 20 40 km civari deniz kenarinda geziyorum

Cok cook begendigimden yine 227 gectim sipras

Umarim bu sefer biskletin basina bi is gelmez

Pert olma sebebi nedir ?

• Size son bir sorum var. Bisikletciden.com da butun carraro sportive modellerinin hepsinin sonunda (2016) yaziyor fakat 227 nin sonunda birsey yazmiyor. Rengide yesil heralde baska secenek yok. Bu attigim fotogoraflardan hangi bisiklet daha performanslidir ? Butun sayfalari okudum.

Bu mesaja eklenen görseller:

Carraro sportive 227/225/224 - bianchi 730 Carraro sportive 227/225/224 - bianchi 730 Carraro sportive 227/225/224 - bianchi 730

• 324 un sekli vs hosuma gitti ama siz daha iyi bilirsiniz. Tesekkurler.

• gokdeniz2012 G kullanıcısına yanıt
    araba kazasi yasadim bende bisey yokda bisklet gitti

bu yesil regi ilk deda goruyorum 2016 olmali bu model

• catik kullanıcısına yanıt
    Ucuz atlatmissiniz :D

Fotoraftaki diger modeller hakkinda bilginiz var mi ?

• Bende 227 düşünüyorum fakat kadro boyu olarak yardımcı olur musunuz. boy 1.76 iç bacak 77
  • carraro 227 yi 46 kadro sana uygun olur

• Arkadaşlar yaklaşık 6 ay önce aldığım ve en fazla 10 km yaptığım carraro 227 bisikletimi satıyorum kadro boyu 46 sanırım tam bilemedim şimdi. Ben 190 boyundayım çok rahat bir şekilde sürebiliyorum hatta 2 metrelik biri bile rahat sürebilir. İlgilenen olursa özel mesaj atsın ben geri dönüş yaparım.
  • Arkadaşlar merhaba bir sorum olacak 224 e linkteki gibi bir ön bagaj almayı düşünüyorum ancak sizce uyumlumudur? pek emin olamadım ön amortisör varken sıkıntı çıkarırmı? yada ne kadar ağırlık taşıyabilirim sizce? önemi varmı bilmiyorum ama 54 kadro kullanıyorum

• faenal F kullanıcısına yanıt
    56 filandir o hocam.
  • lamettrie kullanıcısına yanıt
    Olabilir hocam. Bu arada bisiklet satıldı arkadaşlar.
  • quote:

bugunku 16 km lik parkurum beyler :)

1 saatlik turum 16 km
     Carraro sportive 227/225/224 - bianchi 730

hangi program hocam bu
  • gıbıç kullanıcısına yanıt
    hocam o zamanlar note 3 kullanıyorum kendı programı mı marletten mı ındırmıstım hatırlamıyorum suan ya
  • quote:

hocam o zamanlar note 3 kullanıyorum kendı programı mı marletten mı ındırmıstım hatırlamıyorum suan ya

tamam hocam canın sağolsun
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.