Şimdi Ara

Carraro Sportive 225 ne dersiniz? (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
190
Cevap
1
Favori
43.823
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 224 veya 225'i uygun fiyata istanbul'da (tercihen anadolu yakası) satan bildiğiniz var mıdır? 224'ü çok aradım ama piyasada kalmamış sanırım
  • selam

arkadaşlar bisiklet almayı düşünüyorum günlük ulaşımı mı da onla karşılayacağım aklımda iki model var bianchi tourıng 727 mi almalıyım yoksa carraro sportive 225 mi bir de sportive 225 i bulmakta sıkıntı çekiyorum sizin önerileriniz ne olur ?
  • ahmetyr A kullanıcısına yanıt
    Nerede oturuyorsunuz illa 0 mi tercih ediceksiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • scarface123 S kullanıcısına yanıt
    Antalyada yaşıyorum 0 olursa iyi olur tabi ancak temiz bir 2'nci el bulursam oda olabilir geçen gün doğa sporlarında 0 bir tane carraro 225 buldum 1035 lira
  • ahmetyr A kullanıcısına yanıt
    Carraro sportive 225 tercih ederim ben.(zaten ettim) bugün biraz tur attım gayet iyi su gibi akıyor şiddetle tavsiye ederim bide o vitesler varya adama f1 vitesi kullanıyomuş hissiyatı veriyor

• Ama şimdi 1206 tl fiyatlar geçen yıla oranla uçmuş

• arkadaşlar bende bu bisikleti almayı düşünüyorum. fiyatlar baya uçmuş. kullananlarından son izlenimlerini alabilirmiyim acaba? kötü yada iyi yanlarını uzun süredir kullananlardan duymak daha net bir bilgi verecektir :)
  • Serhadss kullanıcısına yanıt
    Kesinlikle kullanımı keyifli. Asfalt yolda akışı süper. Kaldırımlardan inebilir. Hafif bozuk yollrda kullanabilirsin. Tam anlamıyla hybrid bir bisiklet. Hidrolik olayı senin tericihine kalmış. Fakat hidrolik disk fren güven verici duruyor. Arıza durumunda kendi kendine birşeyler yapman zor gibi disk frenler için. Genel anlamda bakıldığınuda bu oaraya alıbabilecek en iyi bisiklet gibi duruyor. Aynı fiyata, salcano city sport 10 da bakılabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Enclosure kullanıcısına yanıt
    tamamdır hocam müsait olduğum zaman carraro 225 almaktakta karar verdim :)
  • Arkadaşlar carraro kullananların Yardımlaşması açısından grubumuz kurulmuştur.

https://www.facebook.com/groups/1436919603282665/

Katılımlarınızı ve paylaşımlarınızı bekliyoruz...
  • Herkese merhaba. Aynı kadro uzerinde bulunan ekipmanlar bu kadar fark yaratıyor mu gerçekte. Muhakkak ayn markanın birkaç modeli vardır ama çok etkiliyor bence.

Carraro 224 ,225 ,227 modellerinde 200'er TL fark var. Sırasıyla v fren, dlsk fren, shimano farklı model ekipmanli farklarla buralara geliyor fiyat farkı. Şimdi 224 modeli 990 TL civarindayken 1400 TL vermeye değer mi 227 modeline bilemedim. Yarın belki alacağım. Ama yerinde görüp alırım gibi geliyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: sbereket

Herkese merhaba. Aynı kadro uzerinde bulunan ekipmanlar bu kadar fark yaratıyor mu gerçekte. Muhakkak ayn markanın birkaç modeli vardır ama çok etkiliyor bence.

Carraro 224 ,225 ,227 modellerinde 200'er TL fark var. Sırasıyla v fren, dlsk fren, shimano farklı model ekipmanli farklarla buralara geliyor fiyat farkı. Şimdi 224 modeli 990 TL civarindayken 1400 TL vermeye değer mi 227 modeline bilemedim. Yarın belki alacağım. Ama yerinde görüp alırım gibi geliyor.

Bende aynı çelişkideyim.Bir yandan diyorum almışken alabileceğim en iyisini alayım.bir yandan diyorum o kadar farka değermi. Bir yandan da kron tx 800 ve tx1000 aklımı çeliyor. Çok kararsız kaldım.

• Guncel;

Beyler bugun inceledim guzel geldi gözume. Kullananlar nasıl bilirler yardımcı olur musunuz? Fıyat olarak 1320 tl peşin dıyorlar ( sportıve 225 e)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 224ümü satmayı düşünüyorum, pm atabilirsiniz
  • Güzel konu favorilere ekledim, bu gidişle bana da aldıracaksınız :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende 225 imi satabilirim cok temiz durumda binemiyorum yatiyor pm den ulasabilirsiniz

Edit: satildi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hotlevel -- 23 Ağustos 2016; 13:10:32 >
  • Hocam fiyat nedir ? Bende almayı düşünüyorum bahadır.

• Kimse ağırlıktan bahsetmemis
    225 alınabilir gibi lakin şehir içi Kullanım için çamurluk rektefr veya pilli ön arka lambalar sart
    13-15-17-19kg?

Edit: 15.60kg alıp kullanan ama daha ağırlığı bilmeyenler varmış insan bilmeli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ibo83 -- 23 Ekim 2016; 16:00:59 >
  • Carraro 225 veya 224 almayi düşünüyorum. Boyum 176bacak 80 kilo 73. Kadro olarak ne tercih etmem gerek.

52 kadir buldum ama büyük mu gelir bana

• WoodGuy kullanıcısına yanıt
    Bisikletcide deneyerek alin.

• 
Sayfa: önceki 678910
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.