Şimdi Ara

çarptığı kişi yerine arabasına üzülen kadın! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
5.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cptANGRIST

kadın açmazsa bile aracın sigortası açar o davayı, söke söke yayı araç yolundan karşıya geçtiği için suçlu bulup söke söke alır parasını. :)
    karşıya ışınlanan teyzede hem sakatlanma tehlikesi ile sıkıntılı günler yaşayacak birde bu esnada iyileşmeden ifade vermek zorunda kalacak.
    hele birde kamera falan varsa belki ifade almaya bile çağırmazlar direkt ceza için rahatsız ederler teyzeyi.
    (hemen akabinde normalde kamu davası da açılması gerekli, kaza yapan araç kaldırıma oraya buraya zarar verdiyse o parlar ta tahsil ediliyor kazaya karışan suçludan, burada karşıya ışınlanmaya çalışan teyze suçlu, çekici falan geldiyse (Resmi araç) onlarında ücretini peşin istiyorlar)

Alıntıları Göster
    O işler öyle olmuyor. İşin içine yaya girdiği zaman yok öyle bir şey. Bazen karşı taraf %90 suçlu olsa bile donuna kadar alıyorlar.

• Bu kadına bu yapılmaz.
    O yaya hemen arabasına binsin kadında önüne atlasın.
    Kendi arabasının camının kırılması nasıl bir acıymış görsün o adam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ehliyetleri yalnızca İNSANLARA verseler böyle şeyler yaşanmaz.

• İsminde meymenet yok. Tipe bak.

• Bir an Sürücü olayın şokunda olduğu için mi böyle davrandı diye düşündüm ama yok şoktaki bir insan arabayıda görmez. Demekki bilinçli bir şekilde arabasına üzülüyor. Allah hepimizi kazalardan korusun.

• Bizim baldiz avrupali (gavur diye tabir edilenden),gecen hafta 2019 model S5 ile geyige carpti ki olay otobanda oldu,kizcagiz hayvana uzuntusunden aglamaktan goz pinarlari kurudu,bu feryad eden kari oyle bir arac kullansa sanirim harakiri yapardi

Neyse ote yandan bakiyorum skk el arabasiyla ki muhim olan o degil isterse maybach ile olsun olay adama carpip teneke yigini icin feryad eden cirkef (ailece) insan musvedlisi.

Her gun acaba daha ne kadar kotu bir gundem olabilir diye dusunurken surprizelerle beni sasirtmaya devam ediyor.

Yahu cografyanin birinde adam kendi kopegine kotu davrandi diye hapse atiliyor diger yandan insana carpan kari feryad ediyor nalet arabasi icin..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _DIESEL_ -- 16 Nisan 2019; 10:52:27 >
  • Bu o. ya ne oldu acaba ne ceza alacak bu adaletsizlik sisteminde

• linç kültürünün bir örnegini görüyorum burada. kaza yapmış şoka girmiş, muhtemelen birkaç saat sonra kendine gelecek bir bayanın olayın sıcaklığında ağzından çıkan kelimeler nedeniyle, gayet kendinde olan ve soğukkanlı bir kitle "insanlık" namına neler söylüyor.
    ama şaşırmıyorum, bu gözler neler gördü.

• Araba dileyince Volvo s90 falan sandım.el arabası kadar Fiesta için zırlamasına gülesim geldi.bu kadın gibi çok insan bu forumda mevcut.dandik Egee için geçenlerde forumda bana nerdeyse küfredecek insanlar vardı.adamlar arabasına tapıyor.araba da kaliteli olsa içim yanmaz.

• SHIHAD kullanıcısına yanıt
    Geçen hafta forumda Fiat Egea Rekora Doymuyor başlıklı bir konu açılmıştı.orada Egea'sına nerdeyse tapan insanları gördüm.Egea'yı eleştirenlere nerdeyse küfür edeceklerdi.onlardan biri yayaya çarpsa arabasına ağlamaz,yaralı yayaya gidip saldırır.Allah kimseyi malının kölesi yapmasın.

• burasi doktorlar forumu olsaydi kazazedeye uzulurdum. ama otomobil forumu oldugundan musadenizle ben de arabaya uzulecefim.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kaygerya

burasi doktorlar forumu olsaydi kazazedeye uzulurdum. ama otomobil forumu oldugundan musadenizle ben de arabaya uzulecefim.
    Azıcık vicdan be!

• Forumda da aracı km. yapmasın diye kullanmayanlar gördüm. ÖTV + KDV + ÖTV'nin KDV'si sağolsun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbayram5

Geçen hafta forumda Fiat Egea Rekora Doymuyor başlıklı bir konu açılmıştı.orada Egea'sına nerdeyse tapan insanları gördüm.Egea'yı eleştirenlere nerdeyse küfür edeceklerdi.onlardan biri yayaya çarpsa arabasına ağlamaz,yaralı yayaya gidip saldırır.Allah kimseyi malının kölesi yapmasın.
    Amin hocam

• Arabanın aldığı hasara bakılırsa bayağı hızlı çarpmış.
    Aklı başında birisi o hızla hiç kimseye çarpmaz zaten.
    Bence suç yayadan çok sürücüdedir.
    Mobese kayıtları var mı acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

Bayan sürücülerin çoğu böyle malesef. Geçen ay bana arkadan çarpan bayana "düz yolda nasıl gelip vuruyorsun" diye çıkıştığımda "dalgın olabilirim ne var" demişti. Bu da biraz değişik versiyonu olmuş. Durduk yere insanın başını belaya sokar bunlar.
    Iyi sabir varmis sende hocam oracikta bi kaza cikmamis elinden. Rahatliga bakar misin ya

• Kazanın nasıl meydâna geldiği bilmiyorum ama eğer hız limitine uygun gidiyorsa ve çarptığı kişinin geçtiği yerde yaya geçidi yoksa kadın arabasına ağlamakta haklı.

• quote:

Orijinalden alıntı: Navi

linç kültürünün bir örnegini görüyorum burada. kaza yapmış şoka girmiş, muhtemelen birkaç saat sonra kendine gelecek bir bayanın olayın sıcaklığında ağzından çıkan kelimeler nedeniyle, gayet kendinde olan ve soğukkanlı bir kitle "insanlık" namına neler söylüyor.
    ama şaşırmıyorum, bu gözler neler gördü.
    Ne alakası var ya? Şu insan müsveddesini masum göstermeye çalışmayın lütfen. Çarptığı bir araç, direk vs değil, insan insan. Ne kadar şoka girersen gir. Olacak şey mi? Bir de aracın içinde ağlıyor arabam gitti diye. Sonra kameraya tepki gösterip kalkıp aracın önüne bakıyor. Şoka giren yerinde oturup ağlar. Şu olayın şoka girmek ile alakası yok. Çarptığı kişi ölürse cezaevine gönderdiklerine asıl şoka o zaman girer.

• şoka girdiği için bu şekilde söylemişse affı olabilir ,normalde görmedim diye ağlaması gerekirdi
    yaya geçidi dışında yola atlayanlara hepimiz kızıyoruz ama hiçbir mazeret insan canından değerli değildir
    gerçi artık kaza yapmadan araba kullanmaya çalışmakta kabus oluyor

arabaların vızır vızır geçtiği yolda sağa sola dahi bakmadan atlayanlar mı dersin ,anayolda at arabası ,bisiklet mi ararsın ,babasının yoluymuş gibi elinde telefon iki şeridi ortalayıp giden mi dersin ,sağdan soldan nereden çıkacağı belli olmayan motorlar mı dersin ,şehir içi trafikte hız rekoru kırmaya ,akrobasi yapmaya çalışanlar mı dersin ,ne ararsan var

hatta bebekli bayanların çocuk arabasını otomobilin altına doğru sürdüğünü dahi kaç defa gördüm (çocuk arabası kadına göre biraz daha önde olduğunu dahi hesap edemeyenler var)

kadınlar daha duygusal olduğundan kaza sonrası çok saçma işler yaptığı biliniyor (belki bu kadında şok nedeniyle böyle saçma şeyler söylemiş olabilir)
    diğer türlü ise o zaman hemen akıl hastanesine yatırmak lazım

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.