Şimdi Ara

çarptığı kişi yerine arabasına üzülen kadın! (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
5.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Araban ne hale geldi diye ağlıyor sonra ne çekiyosunuz diyip atarlanıyor agresifleşiyor bir anda araba dediği fiesta birde kadın rezillik abidesi gerçekten ağlaması atarlanması küfür etmesi oradaki polislere helal olsun yardım etmeye çalışmışlar kadını dahada rezillikten kurtarmışlar resmen
  • Kazanın olduğu yere bakılınca karşıdan karşıya geçilecek bir yer değil, vatandaş hem kendini hem sürücüyü düşünmeden kendini yola atarsa boyle olur. Yayalarımız 3 şeritli vızır vızır akan yollarda kendilerini yola salıveriyor bunun altındaki dürtüyü ben çözemiyorum. Her gün :zmit İstanbul yapıyorum ve Sultanbeyli köprüsü, Gebze Doğa Park dinlenme tesislerinin oralarda otobanda karşıdan karşıya geçen bir takım insansılar var. İstisnasız her gün oluyor bu, ya kamyoncular atlıyor ya iş yeri oralarda olup arkadaşları tarafından otoban kenarında bırakılan insansılar karşıya geçmeleri gerektiği için burada reflekslerini sergiliyorlar hem kendilerinin hem sürücülerin.
  • Yaya geçidinin olduğu yer ise haksız, yaya geçidi yoksa haklı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadın şok nedeniyle ne dediğini bilmiyo. O anki durumu yaşamayan bilmez

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kadın ölmesin diye ağlayacağına üzüleceğim şeyi karıştırmış.

• Direksiyonu yeni gelin tepsisi tutar gibi tutmayı bırakırlarsa zamanla adam olabilirler.

Bir de horoz gibi baş kaldırıp sürenler var onlardan uzak durun potansiyel kaza sebebi panikatak sürücü hepsi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lana-Del-Rey -- 14 Nisan 2019; 12:39:6 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • porsche'den selamlar fakirler ölsün..buda onlardan ..
  • Kadın şoka girmiş belki ki. Afganistan da suçsuz yere taşlanip öldürülen kadın aklıma geldi. Bu tip bişey olması çok muhtemel.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ferrari091

bu şimdi çarptığı kişiye dava açar aracıma hasar verdi diye
    kadın açmazsa bile aracın sigortası açar o davayı, söke söke yayı araç yolundan karşıya geçtiği için suçlu bulup söke söke alır parasını. :)
    karşıya ışınlanan teyzede hem sakatlanma tehlikesi ile sıkıntılı günler yaşayacak birde bu esnada iyileşmeden ifade vermek zorunda kalacak.
    hele birde kamera falan varsa belki ifade almaya bile çağırmazlar direkt ceza için rahatsız ederler teyzeyi.
    (hemen akabinde normalde kamu davası da açılması gerekli, kaza yapan araç kaldırıma oraya buraya zarar verdiyse o parlar ta tahsil ediliyor kazaya karışan suçludan, burada karşıya ışınlanmaya çalışan teyze suçlu, çekici falan geldiyse (Resmi araç) onlarında ücretini peşin istiyorlar)

• Birincisi kadın yaşlı sürücünün daha dikkatli olması lazom(E tabi ehliyet sürücye veriliyor)
    Kaporta yamulmuş en az 60kmh hız var demek.Böyle bir şok durumu da mümkün değil birincisi kendisi belirli bir hasar tehlikesi yaşamamış ikincisi de orda insan hayatı var ayrıca arabadan önce alacağı cezayı düşünmesi lazımdı şokta olsaydı.Yüz karası bir görüntüdür.
    Eşya yerine insan hayatını önemsemesi tam bir yüz karası eylemdir.
  • Memlekette hiç mi yasa kanun kalmadı. Hapse girerim diye aglamiyorda

Bazı eline kadın eli değmemiş arkadaşlarda kadın şoför vs diyor. Yaya belki can çekişiyor suan siz kadın şoför oldugu icin vs diyerek kadınlara olan nefretinizi kusuyorsunuz. Su arabam diye agliyan kadından farkınız yok. Hele erkek sürücüler hiç kaza yapmıyor gibi düşünmeniz... paha biçilemez pırlanta gibi zihinleriniz var.

• Yaya iseniz kadın size yol verse bile geçmeyin, geçmesini bekleyin.

Sürücü iseniz en az 2-3 araba mesafe bırakın. Arkanızda ise başka şeride geçmeye çalışın.

• O anlik sok gecirmesine veriyorum ama insanlar bilincaltinda ne varsa o ortaya cikar demektende kendimi alamiyorum...

• quote:

Orijinalden alıntı: fractal design

Bayan sürücülerin çoğu böyle malesef. Geçen ay bana arkadan çarpan bayana "düz yolda nasıl gelip vuruyorsun" diye çıkıştığımda "dalgın olabilirim ne var" demişti. Bu da biraz değişik versiyonu olmuş. Durduk yere insanın başını belaya sokar bunlar.
    Sırf bu yüzden ön arka çelik tamponlu bir jeep alasım var. Önde viciyle beraber arkasında çeki demiri ile beraber kullanıcaksın vuran adam düşünsün.
  • Egoizmin zirve yaptığının resmidir! Sayıları hiç de az değil.
    Kaçımız böyle yapmaz?
  • Kadın sürücüler erkeklerden daha asabi tabi bi olay olsa sorgusuz sualsiz kadınlar haklı çıktığı için selektör korna hepsi var erkeklerde bu kadar cesaret yok.
    Yazın kaza yaptım kadın sağ şeritten önüme kırıp sola dönmeye çalıştı.
    Sonuç mu ? Kadın orada çok hızlıydın ben ölebilirdim diye ağlamaya başladı. İntahar etmeye çalışan benim sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iCrush -- 15 Nisan 2019; 17:4:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: GAYRI

Egoizmin zirve yaptığının resmidir! Sayıları hiç de az değil.
    Kaçımız böyle yapmaz?
    Üstad kusura bakma. İğneyi tabii ki kendimize batırıyoruz ama bu kadınların, özellikle eğitimsiz kadınların, bencilliği hiçbir varlıkta yok. Varsa yoksa kendileri ve çocukları. Doğal bir hayvani içgüdü bu.

Yaklaşık üç ay önce yoğun bir kavşakta dönerken karşıdan dönmeye çalışan aracı gözetliyeceğim diye yolun ortasında durup telefonla konuşan adama aynamla çarptım. Daha doğrusu adam benim sol aynama çarptı. Hem A sütunun adamın olduğu yeri kapatması, hem de benim o sırada dikkatimi sağdan gelen araca vermem nedeniyle oldu olay. Hemen durdum ve adamın hatrını sordum. Ki arkamda trafik vardı. Adamda bir şey yoktu tabii. Olan benim aynaya oldu. Gittim 400 TL'ye değiştirdim. Ne yapayım şimdi adamdan mı alayım parasını?

Bir kadın olsa kesin aynamı kırdın diye adamı hırpalardı.

• Araba fetişti var bu ülkede... Malum araba değil kişilik, statü, saygı kaynağı olunca yakında tanrı bile yapar bizim millet....
  • Şokta olduğunu bilerek yapmadığını düşünüyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: RONNIE

Sırf bu yüzden ön arka çelik tamponlu bir jeep alasım var. Önde viciyle beraber arkasında çeki demiri ile beraber kullanıcaksın vuran adam düşünsün.

Alıntıları Göster
    Güzel fikir
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.