Şimdi Ara

çarptığı kişi yerine arabasına üzülen kadın! (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
0
Favori
5.860
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
20 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Allah etmeye kadina birsey olursa arabayi gorursun sen. Arabayi birak evi de satmak zorunda kalirsin cok konusma bence

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Moueson

Kim miş bunlar deşifre edin de bilelim çok merak ettim

Alıntıları Göster
    Emanet araba verir misiniz? Konularına bakım ne demek istediğimi anlarsınız
    7 yıldır buradayım sürekli üye sirkülasyonu oldu. Gelen gideni hiç aratmadı. Hepsininde ortak görüşü "at,avrat,silah" verilmez idi.

• Yüzyıllar boyu oluşturmaya çalıştığımız insanlık ve insani değerler, bu kadın sayesinde sıfırlandı hakikaten...
    Geriye dönüp nerede yanlış yapıyoruz diye bakmamız lazım... İnsanı insan yapan değerlere sahip olmadığımızda nasıl yaratıklaştığımızın canlı kanlı resmi bu kadın...

• quote:

Orijinalden alıntı: SHIHAD

Emanet araba verir misiniz? Konularına bakım ne demek istediğimi anlarsınız
    7 yıldır buradayım sürekli üye sirkülasyonu oldu. Gelen gideni hiç aratmadı. Hepsininde ortak görüşü "at,avrat,silah" verilmez idi.

Alıntıları Göster
    Hocam bende arabamı emanet vermem, emanet araba da istemem. Bugüne kadar araba lazım olanı ya ben götürdüm, yada araba kiralayıp kiralık arabayı verdim.

Ülkedeki otomobil kullanımına bakarsanız zaten nedenini düşünmeye gerek yok.

Daha 1 ay olmadı yayanın biri yaya üst geçitinin altında d bilmem kaç karayolunu geçmeyi denerken arabaya çarptı. Çarptı diyorum zira adam üst geçidin altında, üst geçidin faal asansörleri mevcut ve diğer üst geçitler 500 m mesafede. Ülkedeki yayaların kafada jupiter uranüs.

Kadının yaptığı normal bir ülkede doğru değil ama çarptığı bölgede cidden üzülmüş olabilir. Bende üstte yazdığıö kazada yayaya değil otomobili süren kişiye üzüldüm. Adamın belkide yıllarca biriktirdiği parasıda gitti.

İnsanlarla Hayvanları ayıran temel özellik "düşünmek" ise lütfen o beyni kullanalım. Üstgeçidin altından geçipte başkalarına da musallat olmayalım.

• Şu kadınların ehliyetlerini toplasınlar artık.

Yolu kontrol etmeden dalmak bunlarda, dev gibi araçlar kullanıp sokak aralarını kilitlemek bunlarda, trafik iki dakika yavaşlasa kornayla selektörle taciz etmek bunlarda, koca/manita/baba parasıyla araba alıp trafiği felç etmek bunlarda! Saymakla bitmez. Parmaklarıma yazık.

Yeter artık!
  • quote:

Orijinalden alıntı: ..Raptor..

Hocam bende arabamı emanet vermem, emanet araba da istemem. Bugüne kadar araba lazım olanı ya ben götürdüm, yada araba kiralayıp kiralık arabayı verdim.

Ülkedeki otomobil kullanımına bakarsanız zaten nedenini düşünmeye gerek yok.

Daha 1 ay olmadı yayanın biri yaya üst geçitinin altında d bilmem kaç karayolunu geçmeyi denerken arabaya çarptı. Çarptı diyorum zira adam üst geçidin altında, üst geçidin faal asansörleri mevcut ve diğer üst geçitler 500 m mesafede. Ülkedeki yayaların kafada jupiter uranüs.

Kadının yaptığı normal bir ülkede doğru değil ama çarptığı bölgede cidden üzülmüş olabilir. Bende üstte yazdığıö kazada yayaya değil otomobili süren kişiye üzüldüm. Adamın belkide yıllarca biriktirdiği parasıda gitti.

İnsanlarla Hayvanları ayıran temel özellik "düşünmek" ise lütfen o beyni kullanalım. Üstgeçidin altından geçipte başkalarına da musallat olmayalım.

Alıntıları Göster
    Malesef öyle kazalarda olabiliyor. Araba bir şekilde halolur. 3 4 yıl önce dolmuşçunun biri bir kadına çarpıyor ve kadın ölüyor. Kadın kırmızı ışıkta yola atlıyor araç içi kamerası sayesinde adam hapse girmekten kurtuluyor
    O tarz konularda iyice suyunu çıkarıp yazanlarda oluyor veya başka konularda paragozluk seviyesinde nirnavaya ulaşanlar var

• Yalnız arabadaki hasara bakar mısınız, kim bilir kaç km hızla vurdu, belki hiç fren bile yapmadı.
  • quote:

Ne olursa olsun kadına şiddete hayır hocam

Alıntıları Göster
    Sizin gibi feminikler toplansın;erkeğe ayrı kadına ayrı yasa çıkarsın rahatlayalım.
    Sanki yoldan geçti diye toplanıp kadını dövelim diyorum.Söylediği sözler dayaktan başka bir şeyi haketmiyor.

• quote:

Ne olursa olsun kadına şiddete hayır hocam

Alıntıları Göster
    Bi git duyar kasma şimdi burda, ceza yemeyeceğimi bilsem küfür edicem. Bigün böyle bi tip senin anana babana çocuğuna eşine çarpıp arabam diye ağlarsa o arabayı onun ağzına sokarsın. Bu tipleri insan yerine koymak insanlığa hakarettir.

• İnşallah hapse girersin

• İnsanlıktan nasibini almamış yaratık

• Şoka girmiş olabilir. Bu yüzden o şekilde konuşuyor olabilir. Çünkü bir insanın insanlıktan çıkıp bu kadar hayvan olduğunu düşünmek ve görmek istemiyorum. Umarım dediğim gibi şoktadır.
  • Yaya yolunda ise kadın haksız ve tazminatı sigortası ve kendisi öder zaten. O zaman görürüz asıl ağlamayı.

Yaya geçidi değilse kadın da aşırı hız yapmıyorsa haklı çıkar, kasko varsa para da ödemez.

Tabi nerede olmuş olursa olsun bu olayda arabasına ağlamasını haklı çıkarmaz. Bu forumdaki trolller de can sıkmaya başladı artık iyice

• Bu kadın tutuklanmalı, tutuklu yargılanmalı, tavrını değiştirmezse de iyi hal indirimi almamalı

• Kadın belki birine çarptığının bile farkında olmayabilir. O yüzden arabasına üzülüyordur. En azından bu şekilde düşünmek istiyorum. Çünkü diğer türlü insan'ın vereceği bir tepki değil. Gördüğüm kadarıyla aracı kullanan kişi kadın insan türü.

• Gözü dünya malından başkasını görmeyen insancık bu kadın. İzlediğimde çok sinir olmuştum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Vicdansız !
  • Kendi arabama resmen aşık biriyim ama şunu söyleyim insan hayatından önemli bişey yok.Sonuçta araba dediğin şey eşya ulan.Yemişim arabasını.

• 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.