Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

Çarpışma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı
262
Cevap
7
Favori
13.781
Tıklama
Giriş
      23914 Mesaj
      21 Aralık 2018 19:01:27
      quote:

Orijinalden alıntı: Cane®

Sıkıcı bölümdü artık olaylar bir yere bağlansa iyi olacak. İşin ilginci bu olaylar bittikten sonra dizi hangi konu üzerinden ilerleyecek.
      Ferhat i getirirler diziye

Klasik Türk dizisi kliseleri bunda da var bir de sure cok uzun bunu doldurmalari gerekiyor tabi buna lafim yok.

Yalniz Kadir cok asabi yani bu nasil bir polis ? Altina ustune hic saygisi yok. Turkiye'de ust rutbeye ilk gunden kim dayi diyebilir ?

Yani biraz dozunu kacirmislar bence kismalari lazim bu atar gideri.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

"Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur." Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

"İnsanın aptallığının gücünü asla küçümseme." Robert Anson Heinlein
    • Yarbay
      16311 Mesaj
      21 Aralık 2018 19:19:55

Bir on bölüm Veli kaçar Kadir kovalar. Sonra anne olayı ön plana çıkar. Sonra dizi Zeynep-Kadir Cemre-Kerem aşk üçgenine dönüşür. Bu sırada Veli'de Zeynep'e aşık olmuştur. Kadir'le onun kavgasını yapmaya başlarlar bu sefer. Hatta bu bölümde bir adam nasıl bir kadını bu kadar sevebiliyor demesi buna işaret olabilir. Aynen bu atarlı halleri fazla abartıyorlar. Kuzey karakterinde daha doğal ve dengeliydi. Abartınca tadı kaçıyor.

|
      |
      Bahsedilenler: TheCaliph_

• Binbaşı
      1273 Mesaj
      21 Aralık 2018 20:04:30
      Kıvanç hariç herkesin rolü oturdu. Erken final haberleri çıkmış bile. Bi kaç haftaya gider bu dizi büyük ihtimal.

|
      |

• Yarbay
      3240 Mesaj
      25 Aralık 2018 08:16:03

gelmiş yine istemezükçüler

Dabi dabi

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

• Yarbay
      2937 Mesaj
      27 Aralık 2018 09:22:12
      Ay yapım'ın şu flashbackleri çok uzun tutmasını anlamıyorum. Tamam ezel'de, kuzey güney'de, içerde'de güzel kullandınız ama harbiden dizileri gereksiz uzatıyor bu sahneler. kısa şekilde ver geç, anlayan anlıyor zaten.

AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz ● MSI B350M Gaming PRO ● Sapphire Nitro+ AMD Radeon RX 580 256Bit 8G ● Corsair DDR4 16GB(2x8) 3000Mhz ● FSP CMT120A (450W)
      ViewSonic XG2401 24" 144Hz Monitör ● Bloody A6 Mouse ● Zalman ZM-K200M Klavye ● Plantronics Gamecom 318 Kulaklık ● Logitech Driving Force PRO Direksiyon

Steam
    • Yüzbaşı
      814 Mesaj
      27 Aralık 2018 10:53:58 Konu Sahibi
      Diziyi Veli Cevher ve Kadir Adalı'nın flashbackleri için izliyorum
      |
      |

• Yarbay
      2943 Mesaj
      27 Aralık 2018 20:47:46
      Kıvanç kitaptan okur gibi konuşuyor, yalnız ne nokta ne virgül. Alperen Duymaz dışın da oyuncu yok dizi de. Bu çocuğa adam gibi senaryo denk gelmiyor, böyle aklı sıra güçlü görünen ama medyanın şişirdiği söz de oyuncuların için de kaybolup gidecek. Efecan Şenolsun da da maya var ama bu çocuk da bir dengesizlik var, bu da kendi kendini harcayacak bir yapıda. Diziden bu ikisini çıkar, çöp.
      |
      |

HERKESE NASİP OLMAZ BEŞİKTAŞ'LILIK.
    • Yarbay
      23914 Mesaj
      28 Aralık 2018 00:16:06
      Bu bölüm baya aksiyon doluydu geçmiş bölümlere oranla hızlı geçti.

Yalnız şu polislerin her şeyi bırakıp mahalle kavgasına girmesini görmezden geliyorum. Polissin kardeşim sık 2-3 tanesinin topuğuna zaten kamera yok bir şey yok.
      |
      |

"Muhtaç olduğun kudret, damarlarındaki asil kanda mevcuttur." Başkomutan Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK

• Yüzbaşı
      764 Mesaj
      28 Aralık 2018 02:13:36
      Ben bugün itibariyle bıraktım bu diziyi izlemeyi.
      Kadro = FC Barcelona
      Kurgu = Çemişgezek Belediyespor
      Nerden tutarsan tut elinden kalıyor dizi. Onur Saylak'ı izlerken ben irrite oluyorum. Bana oyunculuğu yapmacık geliyor. Çoğu kişi beğeniyordur belki de ama ben kendisini sevemedim bir türlü. Bu dizi benim için bitmiştir. Saçmasapan olaylar, saçmasapan bir kurgu, boş aksiyonlar, amaç ne dizide kaç bölüm oldu hala onu çözemedik.
      Seks kasedini buldu Cemre, peki ya şimdi ne olacak? Demir'den ayrıldı diyelim, ee konu bitti o tarafta? Zeynep de kocasını vurdu falan filan saçmalık yani tamamen vakit kaybı.

Bırakın izlemeyin Allah aşkına da yayından kalksın. Son 30 dakika Muhteşem İkili'yi izledim bundan daha kötü ve saçma bir dizi değildi gerçekten.
      Efecan Şenolsun, iyi oyuncu. Bazı oyuncular verilen rolü oynar, bazıları rolü yaşar. Efecan kardeşimiz rolü yaşayan tipten. Sayko bir filmde, sayko bir karakteri oynatmak lazım bu çocuğa. İş var kendisinde.
      Elçin Sangu, git protez mi yaptırıyorsun, implant mı yaptırıyorsun, o dişleri bi beyazlat be kardeşim be.
      Onur Saylak, kardeşim sen mümkünse ağlama ve ağzını açarak sinir krizi geçirmekten vazgeç. Ağzından köpükler çıksın da geçir artık şu epilepsi krizini diye evde medkitle bekliyoruz TV başında. Yapma.
      Kıvanç Tatlıtuğ, anladık en yakışıklı sensin birader de şu "haydi" kelimesini kullanmaktan vazgeç.
      Alperen Duymaz, iyi oyuncu, yanlış dizi. Git Amerika'ya 3.sınıf teenage dizilerde oyna, senin kariyerin açısından daha iyi olur inan bana.
      Melisa Aslı Pamuk, A9 TV'den, Show TV'de dizi oyunculuğuna. İyi yükseliş ama keşke bu yükseliş biraz oyunculuğu da etkileseydi.
      Erkan Can, baba senin bu dizide ne işin var yaa. Sen buraların adamı değilsin. Yazık etmişsin kendine.
      |
      |

ŞENOL GÜNEŞ MÜRİDLERİ BU ÜYEDEN UZAK DURSUNLAR...! ŞENOL MÜRİDLERİNE KARŞI EKSTRA ÖFKELİ VE SİNİRLİ PROFİL!!..

• Kurmay Yarbay
      8077 Mesaj
      28 Aralık 2018 11:54:15
      2008 e donduklerinde sokakta 2015-2016 model arac dolu park halinde..

Dizi kotu degil, ama eksigi cok. Yerli yapimcilarin, yurt disindan danismanlik almalari sart artik..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
      |
      |

χвσχLινє & ρѕη | wN6hstR

Eksiğiz varsa alın, fazlanız varsa dağıtın..
    • Yarbay
      9563 Mesaj
      28 Aralık 2018 12:07:02
      quote:

Orijinalden alıntı: netstat

Ay yapım'ın şu flashbackleri çok uzun tutmasını anlamıyorum. Tamam ezel'de, kuzey güney'de, içerde'de güzel kullandınız ama harbiden dizileri gereksiz uzatıyor bu sahneler. kısa şekilde ver geç, anlayan anlıyor zaten.
      ezel'de efsaneydi resmen bitmesin istiyordum o sahneler

resmen ramiz karaeskinin geçmişinden bir dizi daha çıkarmış.

Ama bu dizide gereksiz uzatıyorlar o kadar çarpıcı da değil sahneler

• Yarbay
      23914 Mesaj
      28 Aralık 2018 13:00:51
      Dünkü bölümü izleyenler bakabilirse sevinirim. Ayrıca Veli'nin olayı tam saçmalık. Sen suç işliyorsan sonucunu göze alacaksın Kadir ne yapacaktı ??

Ben Veli'nin hep karısı ve kızı öldürüldü sanıyordum. Evli değil miymiş yani ? Hatta geçen bölüm Zeynep'e senin gibi güçlü bir kadın tanıyordum bir zamanlar demişti.
      |
      |

• Yarbay
      16311 Mesaj
      28 Aralık 2018 14:48:32

İyi bölümdü Onur Saylak döktürmeye devam ediyor. Ailenin öldürülmesi sahnesinin sertliği ve Galip'in ölmesi diziyi klişeden arındırdı biraz.
      |
      |

• Yarbay
      2937 Mesaj
      28 Aralık 2018 23:53:31
      quote:

Orijinalden alıntı: BlackLead

ezel'de efsaneydi resmen bitmesin istiyordum o sahneler

resmen ramiz karaeskinin geçmişinden bir dizi daha çıkarmış.

Ama bu dizide gereksiz uzatıyorlar o kadar çarpıcı da değil sahneler

Alıntıları Göster
      Aynen öyle. Bu arada ramizin flashbacklerinden zaten dizi var. Youtube a karaeski diya aratırsan bulursun.

AMD Ryzen 5 2600 3.4GHz ● MSI B350M Gaming PRO ● Sapphire Nitro+ AMD Radeon RX 580 256Bit 8G ● Corsair DDR4 16GB(2x8) 3000Mhz ● FSP CMT120A (450W)
      ViewSonic XG2401 24" 144Hz Monitör ● Bloody A6 Mouse ● Zalman ZM-K200M Klavye ● Plantronics Gamecom 318 Kulaklık ● Logitech Driving Force PRO Direksiyon

Steam
    • Yarbay
      9563 Mesaj
      29 Aralık 2018 00:52:35
      quote:

Orijinalden alıntı: netstat

Aynen öyle. Bu arada ramizin flashbacklerinden zaten dizi var. Youtube a karaeski diya aratırsan bulursun.

Alıntıları Göster
      biliyorum bütün videoları arka arkaya ekleyip oluşturmuşlar işte, yoksa ekstra bir olayı yok ben diziyi izlerken(2 kere baştan sona ) bütün flashbackleri izledim zaten.
      |
      |

• Yarbay
      10606 Mesaj
      29 Aralık 2018 01:39:06
      Şu diziyi izleyip heyecanlanan var mıdır? her türlü diziyi izleyenleri hariç tutuyorum...

Kıvanç niye böyle dizilerde oynuyor anlamiyorum. kaliteyi gittikçe düşürüyor. aklıma da tek şey geliyor parası bitti bitane diziden para götüreyim diye mi baktı !
      yoksa şu senaryoyu görüp etkilenmiş olamaz yani !

neyse son bölüm: her türlü çılgınlıgı yapip , kimseyi takmayan Kadir adalı , ara sokakta önünde toplanan kalabaliga silah çekmiyor? yumruklarıyla aşmaya çalişiyor !
      Peki neden avukatın yanında artistlik yapip "makinem konuşacak" dedi? gitti camını patlatti ?

bakın ilerde ne olacak söylüyorum eğer erken final olmazsa bu gerçekleşecek sonradan alıntılarsınız.

Veli'nin hesap verdiği başka biri daha var. büyük ihtimal parayı teslim edemeyecek ve veli'de zor duruma düşecek. ilerleyen bölümlerde Veli ve kadir aynı safta yer alıp bu kişiye karşı savaşacaklar. bir nevi iyi polis, kötü polis sonunda birleşecek.

bknz: "Adanalı" dizisi...

zaten Veli , Aylin'i nekadar daha elinde tutabilecek. herhalde 40 bölüm tutacak değil ya. kabak tadı verir.

Aylin'den sonra, Kadir'in annesi ortaya çıkar. ordan da başka hikaye çıkar.
      Sonra veli'nin de bir açığı ve zayıf noktası oluşur. eski bir sevdigi gibi.

bu olaylardan sonrada zaten kadir ve veli ortak olurlar.

|
      |

Lenovo IdeaPad Y510P / Logitech Z5500 / Buffalo LinkStation 1 TB

• Binbaşı
      1163 Mesaj
      07 Ocak 2019 15:26:39
      Valla gayet güzel dizi. Uzun süre sonra televizyon açtıran bir yapım oldu.

Son bölüm hakkında;

Galip vuruldu ama sanki ölmedi gibi. Muhtemelen detayı kaçırdım ama Galip'e kıyafet değiştir demişlerdi. Ne bileyim içine yelek giymiştir vs. diye düşündüm. Saçma gelecektir ama bu yönde görüşüm. Ancak bir yanda da bir haber sitesinde görmüştüm, oyuncu diziden ayrıldı diye. Bu da öldüğüne işaret tabii.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Finn Balor -- 7 Ocak 2019; 15:27:8 >
      |
      |

• Yüzbaşı
      996 Mesaj
      07 Ocak 2019 23:37:46
      Bu diziyle alakalı anlamadığım bir olay oldu son bölümde . Ben mi bir şey kaçırdım ?

Şimdi bu dizideki çakma Eyşan avukat kıza videonun elinde olduğunu söylüyor ve buna karşılık para istiyor.Avukat kız da blöf diye iyi sen bilirsin diyip geri dönüyor.Tam o sırada çakma Eyşan videoyu açıyor avukat kız geri dönüyor ve videoyu izliyor. Her şey görüyor. Üvey annesi ve sevgilisini. Ee bu videoyu izlettikten sonra parayı nasıl alacaksın ? Kız videonun kaydını alıp bir trafına mı sokacak zaten her şeyi görmüş. Babasına ispat etmek için kayıt alacak desem mantıksız çünkü kız her şeyi gördü açık açık bu noktadan sonra babasının ona inanmaması saçmalık olur.

• Yarbay
      23914 Mesaj
      08 Ocak 2019 00:21:18
      quote:

Orijinalden alıntı: All Nightmare

Bu diziyle alakalı anlamadığım bir olay oldu son bölümde . Ben mi bir şey kaçırdım ?

Şimdi bu dizideki çakma Eyşan avukat kıza videonun elinde olduğunu söylüyor ve buna karşılık para istiyor.Avukat kız da blöf diye iyi sen bilirsin diyip geri dönüyor.Tam o sırada çakma Eyşan videoyu açıyor avukat kız geri dönüyor ve videoyu izliyor. Her şey görüyor. Üvey annesi ve sevgilisini. Ee bu videoyu izlettikten sonra parayı nasıl alacaksın ? Kız videonun kaydını alıp bir trafına mı sokacak zaten her şeyi görmüş. Babasına ispat etmek için kayıt alacak desem mantıksız çünkü kız her şeyi gördü açık açık bu noktadan sonra babasının ona inanmaması saçmalık olur.
      Babasi degil de uvey annesi nafaka alamaz kanitlarsa. Mahkemeye delil yani

• Yüzbaşı
      814 Mesaj
      08 Ocak 2019 12:10:04 Konu Sahibi
      quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Babasi degil de uvey annesi nafaka alamaz kanitlarsa. Mahkemeye delil yani

Alıntıları Göster
      EK olarak internette yayınlanırsa Gür ailesi çok büyük zarar görür. Damat ile anne arasında gizli ilişki şirketi de batırır, ailenin ismini de lekeler.
      |
      |

Hızlı Cevap

Reklamlar
SEO
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
nice türkiye
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,328
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.