Şimdi Ara

Çarpıp kaçanlar yüzünden psikolojim bozuldu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
241
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başıma gelenler pişmiş tavuğun başına gelmez o derece şanssızım arkadaşlar.Arabayi aldığım ilk hafta çekemeyen biri ön kaputa bildiginiz serbest bir çalışma yapmış öyle çizmiş ki yani resim çizmiş diyebilirim.Sonrasinda acemi olduğum için aracı düz yere bırakıyordum evin karşısına, yolun karşısında park alanında duruyordu yani yolla bir alakası yoktu.Sabah vergi dairesine gitmek için aracıma gittiğimde bi süpriz ile karşılaştım, aracıma muhtemelen sarhoşun biri vurup kaçmıştı.Sonrasinda aracı kapının önüne park etmeye başladım burada da komşular balkondan sandalye düşürüp aracın camını kırdı.Sonra bir çöp kamyonu sol arka çamurluğa çarptı.Baska zaman bi kamyonet ön tarafa çarptı ardindan biraz zaman geçti sol arkaya biri çarptı ardından arka tampona biri sürttü derken iyice psikolojim bozuldu.Kamera vs olmadığı için buralarda çarpıp kaçanlari da bulmak sıkıntı polis çağırıyoruz onlarda ilgilenmiyor kendin yaptır felan diyor hep zaten neyse orası uzun hikaye ama cidden psikolojim bozuldu, peki nasıl bozuldu derseniz?

Abi sürekli uyurken garip garip rüyalar görüyorum abartılı konuşmuyorum haftada iki üç kere böyle rüyalar görüyorum.Mesela bu sabah o kabuslarsan biriyle uyandım.Ruyamda arabayi evin önünde bırakıyordum sonra gece kalkıp dışarıya baktığımda yazın ortasında kar yağışı olduğunu ve yerlerin kar tuttuğunu görüyorum.Sonra arabayi kontrol etmek için dışarı çıkıyorum bi bakiyorum biri sol ön taraftan girmiş çamurluğu aynayi kapıyı götürmüş.Valla rüya bile olsa Kahroldum rüyamda yeter lan yeter artık diye haykırıp sağı solu yumruklayip dövünürken pat diye uyandım.Cok fena oldum, üzüntüden ciğerim yandı.Araba deyip geçmeyin ya evladım gibi o benim bi sürü anımız var sonuçta ve insan bağlanıyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• sigortasız muayenesiz gezen çocuk değilmi bu

arabayı sat,otobüs kullan.istikrarın artsın

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gusül şart

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kardeş seninki türk filmi tadında abartı olaylar olmuş.arabanın çizilmesi vs her dışarı bırakan maalesef yaşıyor.bu nedenle çok rahatsızsın anladığım kadarıyla kapalı otoparkı olan bi eve geç imkanlarını zorlayıp.Yada duruma razı ol
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkan7621

kardeş seninki türk filmi tadında abartı olaylar olmuş.arabanın çizilmesi vs her dışarı bırakan maalesef yaşıyor.bu nedenle çok rahatsızsın anladığım kadarıyla kapalı otoparkı olan bi eve geç imkanlarını zorlayıp.Yada duruma razı ol

Böyle videodaki gibi kanı bozuk beyin yoksunu organizmalar trafikte oldukça bu sıkıntılar hiç bitmez.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.