Şimdi Ara

Çarpan Kilitsiz Intel® Pentium® G3258 Kullanıcıları (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
322
Cevap
14
Favori
14.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fuky16

g3258 alıcaksınız yanına h81m p33 alın işlemciyede oc yapın toplam 350 tl sonra rahatınıza bakın

N'aptın hocam, alabildin mi anakartı da?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yok hayır almadım daha ama bugün erken çıkıp gidip alacağım anakartıda sistemi tamamlayacağım :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: fuky16

Yok hayır almadım daha ama bugün erken çıkıp gidip alacağım anakartıda sistemi tamamlayacağım :D

hacım alda bi bak bakalım bide inceleme yap video çek koy izleyelim :)

anakartın bana göre tek eksisi hdmi çıkışı olmaması oda olsaymış tadından yenmezmiş :)
  • Anakart olarak H81M Plus ile 130 lira civarına bulunan H81M P33 gibi anakartlar arasında fiyat farkına değecek bir özellik var mı? Yoksa ikisinde de Overclock performansı aynı mıdır?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Azor Ahai

Anakart olarak H81M Plus ile 130 lira civarına bulunan H81M P33 gibi anakartlar arasında fiyat farkına değecek bir özellik var mı? Yoksa ikisinde de Overclock performansı aynı mıdır?

Olabilir ama pahalı olan iyi manasında değil

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beyler dota 2'den başka oyunum yoktur. render filan uğraşmam. mühendisim. cat, solid ve altium kullanırım çok yoğun olmasa da. fsx kullanıyorum ara ara. gerisi film, izlemek nette takılmak filan. diyorum ki bu işlemciyi alsam. o.c 4 ghz'de beni idare eder mi ? güzel de bir işlemci soğutucum var, onu da üstüne ekleyebilirim.

kullanan arkadaşlar objektif olarak yardımcı olursa sevinirim.
  • Arkadaşlar işlemciyi msi z97 mate ile aldım fakat oc yapamıyorum. Seçenekler auto olarak kalıyor ve değiştirilemiyor. Bios update yaptım olmadi. Win 8 kurdum olmadı. Nasıl çözerim ben bunu? Sorun yaşayan var mıydı benim gibi?

• quote:

Orijinalden alıntı: halog

Arkadaşlar işlemciyi msi z97 mate ile aldım fakat oc yapamıyorum. Seçenekler auto olarak kalıyor ve değiştirilemiyor. Bios update yaptım olmadi. Win 8 kurdum olmadı. Nasıl çözerim ben bunu? Sorun yaşayan var mıydı benim gibi?

Klavyeden + - kullanarak deneyin.

Win 8 ile filan ilgisi yok.

Bir de bios update yaparken ME update'i de seçtiniz, değil mi,

• Ben de birkaç gün önce msi h81i anakartla birlikte aldım. Anakartı bios güncellemesi için direkt garantiye gönderdim. Boşuna montajlayıp yorulmak istemedim büyük ihtimal biosu eskidir. Kasam cm elite 130, piyasada mini itx anakart modeli çok az ele alınır modeller fena cep yakıyor asıl amaç ucuz yollu güzel bir sistem olsun. Anakart garantiden gelir gelmez testleri paylaşacağım buradan.

Sistem şu şekilde :

Pentium G3258 - Malay - Batch : L421B823
    MSI H81i MiniITX Anakart
    2x2 DDR3 1333MHz (herkesin çekmecesinde mutlaka bulunur )
    HD7850 (1GB VRAM)
    Corsair LS SSD
    Cooler Master Elite 130
  • quote:

Orijinalden alıntı: m352

Ben de birkaç gün önce msi h81i anakartla birlikte aldım. Anakartı bios güncellemesi için direkt garantiye gönderdim. Boşuna montajlayıp yorulmak istemedim büyük ihtimal biosu eskidir. Kasam cm elite 130, piyasada mini itx anakart modeli çok az ele alınır modeller fena cep yakıyor asıl amaç ucuz yollu güzel bir sistem olsun. Anakart garantiden gelir gelmez testleri paylaşacağım buradan.

Sistem şu şekilde :

MSI H81i MiniITX Anakart
    HD7850 (1GB VRAM)
    Corsair LS SSD
    Cooler Master Elite 130

çok pahalı bu itx anakartlar nedeni belli değil.

hayırlı olsun testleri bekliyoruz :)

miniitx de sıcaklık değerlerinide verirsiniz.
  • Hocam çok teşekkürler bahsettiğiniz gibi +/- kullanarak hallettim. :)

• quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Ben de birkaç gün önce msi h81i anakartla birlikte aldım. Anakartı bios güncellemesi için direkt garantiye gönderdim. Boşuna montajlayıp yorulmak istemedim büyük ihtimal biosu eskidir. Kasam cm elite 130, piyasada mini itx anakart modeli çok az ele alınır modeller fena cep yakıyor asıl amaç ucuz yollu güzel bir sistem olsun. Anakart garantiden gelir gelmez testleri paylaşacağım buradan.

Sistem şu şekilde :

MSI H81i MiniITX Anakart
    HD7850 (1GB VRAM)
    Corsair LS SSD
    Cooler Master Elite 130

Ben de anlamış değilim, sonuçta aynı çipset, daha küçük yüzey..

• Sistemi kuralı 1 hafta oldu artık oyun testlerine başlıcam bakalım nolucak 3.6'da kullandığım G3258
  • quote:

Orijinalden alıntı: cfiliz

quote:

Orijinalden alıntı: selmand

quote:

Sistem şu şekilde :

MSI H81i MiniITX Anakart
    HD7850 (1GB VRAM)
    Corsair LS SSD
    Cooler Master Elite 130

Ben de anlamış değilim, sonuçta aynı çipset, daha küçük yüzey..

alsan satmakda dert olacak müşteri kitlesi az
  • Bende gecen gun aldim bu islemciyi baya sorun cikardi bana oncelikle h87 plus a taktik calismadi.biosu guncelledik yine ekran gelmedi.vatana gittim haliyle ordaki arkadas z97 de calistirdi sonra h8m plus aldim ondada calisinca o anakarti aldim hemde ucuzdu diye.
    Eve geldim taktim hersey guzel oc ye bi giriyim dedim en takoz islemci bana gelmis olmaliki. 1.3 volt ile 4.2 yi kaldirmadi islemci.su anda 3.8 mhz 1.180 volt ile calistiriyorum sogutucu almayi dusunuyorum ama bakalim performansa gore.
    Su anda cs go fullde oynuyorum herangi bi skinti yok full yukte 70 dereceyi gecio biraz.far cry4 un fix ini yuklemek istedim fakat enjector acilmiyor hata veriyo nasi yapcam bilemedim.he bu arada ekran kartim gtx680 amp 8 gb ram var 1333 mhz guncel oyunlarda test ettikce bilgileri burdan paylasicam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ufuq010101

Bende gecen gun aldim bu islemciyi baya sorun cikardi bana oncelikle h87 plus a taktik calismadi.biosu guncelledik yine ekran gelmedi.vatana gittim haliyle ordaki arkadas z97 de calistirdi sonra h8m plus aldim ondada calisinca o anakarti aldim hemde ucuzdu diye.
    Eve geldim taktim hersey guzel oc ye bi giriyim dedim en takoz islemci bana gelmis olmaliki. 1.3 volt ile 4.2 yi kaldirmadi islemci.su anda 3.8 mhz 1.180 volt ile calistiriyorum sogutucu almayi dusunuyorum ama bakalim performansa gore.
    Su anda cs go fullde oynuyorum herangi bi skinti yok full yukte 70 dereceyi gecio biraz.far cry4 un fix ini yuklemek istedim fakat enjector acilmiyor hata veriyo nasi yapcam bilemedim.he bu arada ekran kartim gtx680 amp 8 gb ram var 1333 mhz guncel oyunlarda test ettikce bilgileri burdan paylasicam

Biraz şans işi. Ben stok fan ile ilk denememde auto'da 1.2 volt ile 4.0 Ghz'e çıktım. Başka fan olmadan daha yüksek hızları denemek istemedim

• Takip

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Stok fanla 3.6 ile kullanıyorum güzel bi soğutma olursa 4.2'ye dayıcam
  • Azor Ahai kullanıcısına yanıt
    Benim sistemin aynısını tarif ettin.H81M P33 ve G3258 3.6'da kullanıyorum oc yapılabiliyor sıkıntı yok.
  • fuky16 kullanıcısına yanıt
    Hocam peki bu p33 bios güncellemeden işlemciyi tanıyor mu?

• 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.