Şimdi Ara

'CARLOS'TAN İYİ ORTA YAPIYORUM' (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
547
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    eger ciddi isen imzama tıkla ADAMIM
  • Servet , Maldini'den iyi. Forza Servet

Şaka bir yana en beğendiğim futbolcu İbrahim Üzülmez.
  • quote:

Orjinalden alıntı: Batuhan Kılıç

quote:

Orjinalden alıntı: Eliminator

yaw şu reklam yıldızını çok gözünüzde büyütüyorsunuz
    belki ibrahim değil ama sabri kesin daha iyi orta yapar r.carlos'dan

carlos un o goller hareketler vuruslar falan yalan tv hilesi bu avrupali cok uyanik bize hileli yayinlari izletiyor biz de buyuk futbolcu saniyoruz bunlari valla

adam bilmem kaç yaşına gelmiş, bu kadar uzun bir futbol yaşamında elbette bir kaç güzel hareketi olacak, bazı goller atacaktır. efsane olmuş youtube da çok izlenen falsolu bir frikiği vardır. iddia ediyorum aynı yerden 100 tane daha vuruş yapsın ve aynı şekilde göndersin oraya o topu ben bir daha bu foruma girmem ve fenerbahçeli olurum. real madrid gibi bir takımda sahaya eşşek bağlasan top çarpar yine bir kaç tane atar veya top karşılarsınız. adam futbolcu ve iyi futbolcu. ama öyle abartılacak, dünya markası olacak, tarihe geçecek bir adam değil standart bir oyuncudur. Her zaman söylerim sponsorlarına yatıp kalkıp dua etsin, dünyanın parasını götürdü ve hak etmediği bir imajı elde etti.
    Bana göre Cannavaro'nun malzeme çantasını dahi taşıyacak kalitesi yok, itiraz istemem
  • quote:

Orjinalden alıntı: hll36

batuhan yazdıklarında ciddimisin

sence ciddi olabilir miyim
  • quote:

quote:

quote:

carlos un o goller hareketler vuruslar falan yalan tv hilesi bu avrupali cok uyanik bize hileli yayinlari izletiyor biz de buyuk futbolcu saniyoruz bunlari valla

adam bilmem kaç yaşına gelmiş, bu kadar uzun bir futbol yaşamında elbette bir kaç güzel hareketi olacak, bazı goller atacaktır. efsane olmuş youtube da çok izlenen falsolu bir frikiği vardır. iddia ediyorum aynı yerden 100 tane daha vuruş yapsın ve aynı şekilde göndersin oraya o topu ben bir daha bu foruma girmem ve fenerbahçeli olurum. real madrid gibi bir takımda sahaya eşşek bağlasan top çarpar yine bir kaç tane atar veya top karşılarsınız. adam futbolcu ve iyi futbolcu. ama öyle abartılacak, dünya markası olacak, tarihe geçecek bir adam değil standart bir oyuncudur. Her zaman söylerim sponsorlarına yatıp kalkıp dua etsin, dünyanın parasını götürdü ve hak etmediği bir imajı elde etti.
    Bana göre Cannavaro'nun malzeme çantasını dahi taşıyacak kalitesi yok, itiraz istemem

ya senin yuzunden kafami carptim ya masaya
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: hll36

batuhan yazdıklarında ciddimisin

sence ciddi olabilir miyim

yok kafam karıstı smile falan koymayınca
  • Dalgamı geciyosunuz?? Roberto Carlosdan bahsediyorsunuz Size kalsa Carlos futbolcu deil Ama bunun sebebi son zamanlarda Kötü oynaması.Her Zaman derim İi ken bırakcaksın (Rivaldo) bi zamanlar ne futbolcuydu ama simdi bana berbat geliyo ee tabi yas var ama zaten adam kazancagını kazanmıs Ne hala devam edersin Roberto Carlosda simdi onun gibi ama hala Real Madridde ama Türkiyenin En i Futbolcusndan Daha ii dir !!!
  • quote:

Orjinalden alıntı: electra

33 Yaşında orta yapmayı öğrendim diyecek kadar mütevazi bir insan ve bu sene süper bir performans gösteriyor. Ve "O kadar yapsam Real Madrid'e giderdim" dediğine göre şakasına söylemiş, sonuçta bir Carlsoun kariyeri belli dünya yıldızı.

Bizim Takoz Recepe sormuşlar zamanında; çok iyi mücadele ediyorsun iyi defans yapıyorsun ama topu neden oyuna iyi sokamıyorsun? Onuda yapsam Milanda oynarım zaten demiş. O hesap yani.

- ibrahim, kosarken ne dusunuyorsun ?
    - hiçbirşey.

Ben çok seviyorum Deli İbrahim'i. sahada yüreğini koyarak oynayan aldığı parayı haketmeye çalışan ender adamlardan biridir.
  • kötü oynaması fln deil hocamtek sorun Fenerbahçenin talip olması
    quote:

Orjinalden alıntı: FIRST

Dalgamı geciyosunuz?? Roberto Carlosdan bahsediyorsunuz Size kalsa Carlos futbolcu deil Ama bunun sebebi son zamanlarda Kötü oynaması.Her Zaman derim İi ken bırakcaksın (Rivaldo) bi zamanlar ne futbolcuydu ama simdi bana berbat geliyo ee tabi yas var ama zaten adam kazancagını kazanmıs Ne hala devam edersin Roberto Carlosda simdi onun gibi ama hala Real Madridde ama Türkiyenin En i Futbolcusndan Daha ii dir !!!
  • quote:

quote:

quote:

itirazın olmasa gerçekten şaşırırm
  • quote:

bunu veritabanına aktarayım
  • adam doğru demiş madrid maçlarını izlerim carlosun orta flan actıgı yok ama futbolcu olarak bizim türkiyedeki en iyi oyuncudan iyidir.
  • Zaman zaman hepimizi kahredio ibrahim zaman zaman super diyoruz.Oyle bir adam..Ama bu takımda adam gibi adam denilecek nadir futbulculardan..Ve iyi bir kaptan..Mucadelesine kimsenin bisi dicegini sanmiyorum.Bu yasina ragmen takımda kimsenin kosmadigi kadar kosuyor mucadele ediyor..Futbolu bizde bıraksın emektar kaptanımız

Edit : Deli ibrahim futbolu biraksada eskı gunleri cok konusuLacak bi oyuncu..Hem delilikleri hem ortaları,gs ye sag ayakla attıgı ve 1-0 kazandıgımız mac gibi gibi.. FOREVER DELİ !

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi oLiViaa -- 21 Aralık 2006; 18:14:30 >
  • milli takımda son maçlar da çok iyi performans yakaladı
    mücadelesi tartışılmaz
    ama klasik yerli oyuncu işte
    kısıtlı yeteneklerini mücadelesi ile tamamlamaya çalşıyor
  • GaLißa Ibo içkiLiyken yapmı$ ßu röportajı
  • Bende Lebron Jamesten daha iii serbest atış atıyorum ne war yani?
  • Bu ülkede İ.Üzülmez veya Ümit Özat kaç kere frikik kaçırdı da efsane olamadı. Veya R.Carlosun attığı frikiklerin kaçı aklımızda kalmış. R.Carlosu öyle bi abartmışızki. Bazen Ntvde Realin maçlarını izliyorum, inanın öyle tapılacak kadar bir adam değil. 10 frikik atmışsa kaçı gol olmuştur? Gs Real maçında Fatih Akyel bu adamı perişan etmedimi, keza Nihat Kahveci. Kariyerine lafım yok, bu yorumum Üzülmez veya Ü.Özatın Carlostan iyi olduğu anlamına gelmiyor. Ama bu şartlarda iyi performans gösterip bişeyler yapıyorsa, ve çok ciddi olmayan bir açıklama yapıyorsa bu adam dalga geçilcek anlamına gelmiyor. Mili futbolcumuz.
  • ortasını bilmem ama ibrahim üzülmez kadar hırslı oyuncu görmedim ben.
  • Tuncayı izle ozaman.
  • quote:

Orjinalden alıntı: electra

Bu ülkede İ.Üzülmez veya Ümit Özat kaç kere frikik kaçırdı da efsane olamadı. Veya R.Carlosun attığı frikiklerin kaçı aklımızda kalmış. R.Carlosu öyle bi abartmışızki. Bazen Ntvde Realin maçlarını izliyorum, inanın öyle tapılacak kadar bir adam değil. 10 frikik atmışsa kaçı gol olmuştur? Gs Real maçında Fatih Akyel bu adamı perişan etmedimi, keza Nihat Kahveci. Kariyerine lafım yok, bu yorumum Üzülmez veya Ü.Özatın Carlostan iyi olduğu anlamına gelmiyor. Ama bu şartlarda iyi performans gösterip bişeyler yapıyorsa, ve çok ciddi olmayan bir açıklama yapıyorsa bu adam dalga geçilcek anlamına gelmiyor. Mili futbolcumuz.

+ 928935823489528935298357293847382381289
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.