Şimdi Ara

Çare FATİH TERİM (12. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
262
Cevap
0
Favori
7.838
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Tarih boyunca terim bir milli takım bir galatasaraya gitti durdu. 1-2 sene en fazla teknik direktör olup kovuldu. Milli takımdan gider, galatasaraya; galatasaraydan gider milli takıma teknik direktör olur. Hemde astronomik rakamlara.

Gelmesin istemiyorum bu adamı. Bu adama verilen şans kimselere verilmesi.
  • artık vakti geldi.
  • Sneijderi fazla para alıyo diye yolladınız, fatih terim sanki sakız parasıyla gelicek! Madem terimi gündeme getircek para var sneijder niye yollandı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • En buyuk efsanemiz kurucumuz alisamiyen

Sonrasinda da fatih terim ile metin oktay gelir

Yasayan en buyuk efsanemizdir

Bu adama bir de laf atanlar var

Yillarca takimda futbol oynadi kaptanlik pazubanti takti

Yetmedi geldi td olarak basaridan basariya kostu 4 sene ust uste sampiyon yapti

Sonra geldi 2 sene ustuste sampiyon yapti avrupada ceyrek final oynatti reel madrid ile ceyfek finalde oynadik

Suan besiktasin durumu gibi bir konumdaydik

Sonra unal aysal tarafindan kovuldu

Bu adam bizde devam etseydi gs in 2 tanedaha fazla sMpiyonlugu suan avrupada da yine saygi duyulan bir takim olurdu

Hele hele yabanci sinjri yokken bunun sikintisini cok cekti yeri geldi barosu oynatamadi yeri geldi ebouyi oynatamadi engini emre colaki va oynatmak zorunda kaldi

• Getirmez çünkü şampiyon olursa Terim şampiyon yaptı diyecekler. Ama tudor şampiyon yaparsa Özbek yaptı diyecekler. Aradaki fark bu.
  • quote:

Orijinalden alıntı: gurkan19

En buyuk efsanemiz kurucumuz alisamiyen

Sonrasinda da fatih terim ile metin oktay gelir

Yasayan en buyuk efsanemizdir

Bu adama bir de laf atanlar var

Yillarca takimda futbol oynadi kaptanlik pazubanti takti

Yetmedi geldi td olarak basaridan basariya kostu 4 sene ust uste sampiyon yapti

Sonra geldi 2 sene ustuste sampiyon yapti avrupada ceyrek final oynatti reel madrid ile ceyfek finalde oynadik

Suan besiktasin durumu gibi bir konumdaydik

Sonra unal aysal tarafindan kovuldu

Bu adam bizde devam etseydi gs in 2 tanedaha fazla sMpiyonlugu suan avrupada da yine saygi duyulan bir takim olurdu

Hele hele yabanci sinjri yokken bunun sikintisini cok cekti yeri geldi barosu oynatamadi yeri geldi ebouyi oynatamadi engini emre colaki va oynatmak zorunda kaldi

Ünal Aysal'in Fatih Terim'i kovmasi ile bugün Fikret Orman'in Senol Günes'i kovmasi tamamen ayni sey.

Senol Günes bugün antremandayken kovulsa, o yepyeni stadi Fikret Orman'in basina YIKARLAR. Fikret Orman'i kulübün kapisindan iceri dahi sokmazlar. Kan cikmadan Senol Günes kovulamaz.

Ama bizim futboldan anlamayan, vefasiz, ergen taraftar Fatih Terim kovuldugunda Aysal'a methiyeler düzüyordu. Taraftar kalitesi farki.
  • neverlate kullanıcısına yanıt
    Simdi biri gelip ft kovulmadi kendi bizi birakticilar gelir.

Onlar gelmeden o donemi hatirlatayim.

Gs cok iyiydi ft cok formdaydi tayyip erdogan bile fatih terimi milli takimda istiyorum demisti ki hersey bu adamin 2 dudagina bakiyordu.

Terim cikti baskanimiz var dedi baskan da gorusebilirsiniz dedi yani ben bu adami istemiyorum dedi bir nevi siz almak istiyorsaniz alin dedi

Ardindan 5 6 maclik gecti sonrasinda zaten kovuldu

Bakin kendi birakmadi aglayarak gonderdiler adami

Cunku ilk geldiginde gayet iyi olan unal aysal daha sonra egolarina yenik dustu ft degil Ben sampiyon yaptim havalarina girdi ve terim gittikten sonra sampiyon dahi olamadan kacti gitti

Suan fikret orman da egolu ama bu mantiginin onune gecmiyor

Insanoglunda su var basarili adama alisiyoruz ve basarilari gormezden geliyoruz

Ornek nba lebron james diye bir adam var diger oyuncularla oynadigi oyun olarak 2 misli fark var ama mvp yarisinda bazen geri kaliyor cunku insanlar alismis farkli bir oyuncu ciktiginda lebron kadar oynamasa bile kafadan daha avantajli oluyor cunku mukemmel bir sezon geciriyor lebron ise kendi standartlarind

• gurkan19 kullanıcısına yanıt
    Senol Günes'i yönetmek en az Fatih Terim'i yönetmek kadar zor. Isin arka planini BJK'liler gayet iyi biliyor. Türk futbolunun en inatci en basina buyruk adamidir Senol Günes. Tam bir Trabzonlu karakteri vardir, herkesle anlasamaz. Kendi secitigi yardimcilariyla bile problem yasayan bir adam. Egosu Fatih Terim kadar büyüktür ama sesi o kadar cikmadigi icin disaridakiler bilmez.

Fikret Orman Senol Günes'i gayet politik bir bicimde "idare ediyor". Basin toplantisinda sacmalayan Senol'a "hocamiz dediyse dogrudur, yorum yapmak istemiyorum" deyip gündemi degistirebiliyor. Aysal ayni durumda Senol Günes ile 1 dakika calisamazdi.
  • Zamanı geldi,geçiyor artık
  • Bu konuyu riekerink ile sezon basinda açmıştım

O zaman bilr gec kalinmisti

Fatih terimden baska care yok

• Bir de su var

90 jenerasyonu olsun 80 lerin son jenerasyonu olsun çoğu belki fatih terim sayesinde galatasaraylı oldular

Ama fatih terim gelmesin diyorlar

Bu daha komik durum

• quote:

Orijinalden alıntı: mavizaman

artık vakti geldi.

bütün yollar terime çıkıyor.
    Dursun kedi olalı bir fare tut da getir.
  • quote:

quote:

artık vakti geldi.

bütün yollar terime çıkıyor.
    Dursun kedi olalı bir fare tut da getir.

Spor programları kaynak.

Bugin toplantı da Fatih Terim adı alterntifler içinde h geçmemiş. Bazı yabancı hocalar ve yerli hocalar konuşulmuş.

• sonunda getırtım adamı
    geçen sezon başından beri bu konuyu canlı tutuyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gurkan19 -- 22 Aralık 2017; 0:1:5 >
  • quote:

[DHTUBE=youtu.be/mV-jGj9F7Sc]

....
  • Hocamızı bu konuyu açtığımızda getirseydik bu dönemdeki kayıplar olamazdı

İllaki Fatih terim de sihirli değnek yok ama onunla başarı şanslı diğer herkes demin fazla

• quote:

Hocamızı bu konuyu açtığımızda getirseydik bu dönemdeki kayıplar olamazdı

İllaki Fatih terim de sihirli değnek yok ama onunla başarı şanslı diğer herkes demin fazla
    Imkanlar ve insanlar gereği o dönem gelmeyeceğini çok yazdık. Galatasaray'da Fatih Terim kimyası diye bir yapı var. Ben hala hocayı eleştiren taraftayım. Ne kadar eleştirirsen eleştir FT'nin bize gelişi bir gerekliliktir.

• quote:

Simdi biri gelip ft kovulmadi kendi bizi birakticilar gelir.

Onlar gelmeden o donemi hatirlatayim.

Gs cok iyiydi ft cok formdaydi tayyip erdogan bile fatih terimi milli takimda istiyorum demisti ki hersey bu adamin 2 dudagina bakiyordu.

Terim cikti baskanimiz var dedi baskan da gorusebilirsiniz dedi yani ben bu adami istemiyorum dedi bir nevi siz almak istiyorsaniz alin dedi

Ardindan 5 6 maclik gecti sonrasinda zaten kovuldu

Bakin kendi birakmadi aglayarak gonderdiler adami

Cunku ilk geldiginde gayet iyi olan unal aysal daha sonra egolarina yenik dustu ft degil Ben sampiyon yaptim havalarina girdi ve terim gittikten sonra sampiyon dahi olamadan kacti gitti

Suan fikret orman da egolu ama bu mantiginin onune gecmiyor

Insanoglunda su var basarili adama alisiyoruz ve basarilari gormezden geliyoruz

Ornek nba lebron james diye bir adam var diger oyuncularla oynadigi oyun olarak 2 misli fark var ama mvp yarisinda bazen geri kaliyor cunku insanlar alismis farkli bir oyuncu ciktiginda lebron kadar oynamasa bile kafadan daha avantajli oluyor cunku mukemmel bir sezon geciriyor lebron ise kendi standartlarind
    Mesaj eski ama yine de içimde kalmasın yazayım. Eğer Aysal'ın Fatih Terim'i kovmak gibi bir amacı olmasaydı, Fatih Terim'e en yakın olan iki yöneticiyi, yani Abdurrahim Albayrak ve Ali Dürüst'ü göndermezdi yönetimden. Zaten Terim gittikten sonra da Aysal hepten bitti. Bir sürü boş transfer yaptı (Veysel Sarı, Dzemaili, Hajrovic vs.) ve getirdiği Prandelli ile gelenden geçenden 4 yedik. Mancini de Melo, Drogba, Sneijder'li üst düzey kadro ile FB'den 9 puan fark yedi.
  • Gielenberg G kullanıcısına yanıt
    Kardeş size tudor + durson özbek müstehak.
  • 
Sayfa: önceki 1011121314
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.