Şimdi Ara

Cardozo gelecek demiyorlar mı bir de... (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
55
Cevap
0
Favori
1.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cardozo kim arkadaş, Madrid mi istiyor bu adamı? Chelsea mi istiyor? Fenerbahçe fırsat adam için hayatında bu ayarda takımda mı oynamış.
  • Katar'a gitmek yerine Fenerbahçe'ye gelebilir, nasıl olsa aynı parayı alacak ve Avrupa arenasında kalmış olacak.
    Cardozo dünyanın her liginde oynar, ancak onu transfer edecek olanlar büyük paralar vermez.
  • totona destek.
    pardon. toteme destek :D

• cardozo ya 2. sınıf topçu denmiş. allah akıl fikir versin

• Gelir ya da gelmez, siz anormalmisiniz la çıplak fotoğrafınızı niye paylaşırsınız
  • Sezonda 20 golün altına düşmeyen bir adamdan bahsediyoruz. Bu adamda 2. sınıf olduya tamamdır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

Katar'a gitmek yerine Fenerbahçe'ye gelebilir, nasıl olsa aynı parayı alacak ve Avrupa arenasında kalmış olacak.
    Cardozo dünyanın her liginde oynar, ancak onu transfer edecek olanlar büyük paralar vermez.

aynen drogba misali..
  • Ben keske dzeko gelse diyorum adam cardozo gelmez diyor. Kapatalim kulubu o zaman

• quote:

Orijinalden alıntı: Paşa Hazretleri

Ben keske dzeko gelse diyorum adam cardozo gelmez diyor. Kapatalim kulubu o zaman

+1
  • totem yapıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: mrjeona

Cardozo kim arkadaş, Madrid mi istiyor bu adamı? Chelsea mi istiyor? Fenerbahçe fırsat adam için hayatında bu ayarda takımda mı oynamış.

yav he he

2010dan önce rüyalarında görecekleri adamı 2 senede ünal aysal ellerine saydı ya,bunlardan kralı yok artık.neymar gelse bile o kim biz drogbayı aldık diyecekler
  • Ek olarak cardozo tabii ki ikinci sinif golcu. Hatta uc bile olabilir. Senin birinci sinif dedigin adamlar, r9, ibrahimovic, henry, eto, rooney, shevchenko, torres gibi adamlardir. Cardozo kacinci sinif olacakti?

• quote:

Orijinalden alıntı: tlbam

quote:

Orijinalden alıntı: aseriousman

Katar'a gitmek yerine Fenerbahçe'ye gelebilir, nasıl olsa aynı parayı alacak ve Avrupa arenasında kalmış olacak.

aynen drogba misali..

En mantıklı 2 yorum.Drogba Cardozo gibi oyuncular her klüpte oynayabilir,chelsea olsun rm olsun koysanız sırıtmazlar,fakat o büyük takımlar o yaşlarda oyuncuları almaya niyetli değil her sene - iki senede bir değiştirmek yerine 3-4 sene rahat götürebilecek oyuncu derdindeler.Bu sebepten fener gs gibi takımlara gelebilir bu tür oyuncular fakat bu dandik olduğunun göstergesi değil,lütfen her transfer yapıldığında "iyi olsa büyük takımlar alırdı geçiniz" tarzı yorum atmaktan vazgeçin.Bu arada gsliyim onuda belirtmekte fayda var üstüme çullanmasın herkes şimdi

• Gelmezse: Ben demiştim
    Gelirse : Olsun lan geldi ya

Her türlü sevinç.
  • Abartmaya gerek yok bence Cardozo gelebilir, bu ülke bu takım bu Lig Cardozo'nun 2-3 Gömlek üstündekileri ağırlamış.. Cardozo imkansız değil + adam 30 yaşında nereye gidecek bize gelmeyip
  • quote:

Orijinalden alıntı: FloşRoyal

quote:

Orijinalden alıntı: mrjeona

Cardozo kim arkadaş, Madrid mi istiyor bu adamı? Chelsea mi istiyor? Fenerbahçe fırsat adam için hayatında bu ayarda takımda mı oynamış.

yav he he

2010dan önce rüyalarında görecekleri adamı 2 senede ünal aysal ellerine saydı ya,bunlardan kralı yok artık.neymar gelse bile o kim biz drogbayı aldık diyecekler

Güzel kardeşim ben orada ne Fenerbahçe'yi küçümsedim ne kendimizi yücelttim. Bu adam Fenerbahçe'ye gelirse kendi adına büyük bir iş yapmış olur bunu belirttim Cardozo'nun top koşturduğu takımlara bakarsan ne dediğimi de anlarsın.

• quote:

Orijinalden alıntı: KAKÁ

ne diyo la bu

Sende birgün geleceksin

Cardozo gelecek demiyorlar mı bir de...

• Amma abarttınız la şu adamı görende R9 gelecek zanneder, para her kapıyı açar feriştahı olsa fark etmez.
  • quote:

Orijinalden alıntı: odyomex

Gelir ya da gelmez, siz anormalmisiniz la çıplak fotoğrafınızı niye paylaşırsınız

Cardozo bahane
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.