Şimdi Ara

Cardozo FENERBAHÇE'de (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
62
Cevap
0
Favori
1.811
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: dardanel811

quote:

Orijinalden alıntı: yokcrysis

quote:

cardozo da adam mı, holosko + bir miktar para verseler belki :)))

/>

neyse bişi demeyim, gif e güleyim... (holosko muhabbetini bilmediğini varsayıyorum)

bimiyorum hocam varsa bi link felan at fazla takılmam buralarda da son gelişmeler için bakıyorum kötü hissettim kendimi

• quote:

Orijinalden alıntı: 21

quote:

Orijinalden alıntı: Afet-i Azam

Yönetim taraftarı salak yerine koyuyor. Kaç haftadır bi açıklamadılar insanları sürekli ümitlendiriyorlar.

Ne alaka. Sanki açıklama yaptılar bekleyin alıyoruz diye. Duyumcuların gazına geliyoruz başka birşey degil.

Gerçek olmasa açıklama yapardı kulüp.
  • quote:

quote:

quote:

quote:

cardozo da adam mı, holosko + bir miktar para verseler belki :)))

/>

neyse bişi demeyim, gif e güleyim... (holosko muhabbetini bilmediğini varsayıyorum)

bimiyorum hocam varsa bi link felan at fazla takılmam buralarda da son gelişmeler için bakıyorum kötü hissettim kendimi

estağfurullah hocamhttp://m.youtube.com/#/watch?v=w0O96ud60TU&desktop_uri=%2Fwatch%3Fv%3Dw0O96ud60TU

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Bende çok buluyorum o fiyata ilerde karı yok başarı gelmezse zararimis büyük olcak bu sezon

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: dersimli62f

Bende çok buluyorum o fiyata ilerde karı yok başarı gelmezse zararimis büyük olcak bu sezon

o fiyata karı yok derken?
  • quote:

Orijinalden alıntı: XanthiN

gelirse kral olur her sene burak felan kalmaz piyasada . Keşke paramız olsa gs alabilse

Ben gsyi anlamıyorum lig şampiyonluğu, şamp. ligi çeyrek finali ve bizim şampiyonlar ligine çıkamadığımızdan dolayı gelen para falan filan gsnin nasıl parası olmalı bana göre
  • quote:

Orijinalden alıntı: T.TecPLUS

quote:

Orijinalden alıntı: SerseriBeyefendi

quote:

Orijinalden alıntı: 19Mohican07

quote:

30 Yaşında ve yavaş. ve 12 m

Dostum ben de Sneijder gibi olmasindan korkuyorum. Yarim sezonda 10m maliyeti oldu. Umarim oyle birsey olmaz iyi transfer...

sneijder de maç eksiği vardı ve galatasarayın sisteminde pek etkili olamadı

Katılıyorum. Bir fenerbahçeli olarak sneijderin bu sezon patlayacağını düşünüyorum. En az 10 Gol atabilir. Asistide çok olacaktır. Zaten ft birkere bile 90dk oynatmadı

quote:

quote:

quote:

quote:

Dostum ben de Sneijder gibi olmasindan korkuyorum. Yarim sezonda 10m maliyeti oldu. Umarim oyle birsey olmaz iyi transfer...

Katılıyorum. Bir fenerbahçeli olarak sneijderin bu sezon patlayacağını düşünüyorum. En az 10 Gol atabilir. Asistide çok olacaktır. Zaten ft birkere bile 90dk oynatmadı

Yav dostum benden iyi mi bileceksin Allah aşkına ? Sen Cardozo'ya kötü transfer demiş adamsın. Sneijder hiç birşey yapamaz. Eski Sneijder ölmüş. Çöp transfer.

• allah var bize de feba koydu
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Yav dostum benden iyi mi bileceksin Allah aşkına ? Sen Cardozo'ya kötü transfer demiş adamsın. Sneijder hiç birşey yapamaz. Eski Sneijder ölmüş. Çöp transfer.

Niyetin belli.Önceki mesajlarına da baktım.
    19Mohican07

• quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

quote:

Bende çok buluyorum o fiyata ilerde karı yok başarı gelmezse zararimis büyük olcak bu sezon

• quote:

Orijinalden alıntı: Androalphus

quote:

İlerde sayarsak kâr elde edemeyiz

• quote:

Orijinalden alıntı: toffit07

bitmiş.

Dogru mu Samet ?
  • Umarım doğrudur mükemmel katkı verir.
  • Cardozo fenere gelirse(bir gsli olarak soyluyorum umarim gelmez) cardozo-sow forvet ikilisi muhteşem bir ikili olur ancak arkayi nasıl duzenleyecekler bilmiyorum çok çok fazla ortasaha oyunculari var (sow'un sol acikta oynatilmayacagini varsayiyorum)

• quote:

Orijinalden alıntı: crueltiger

quote:

bitmiş.

Dogru mu Samet ?

bitmiş.
  • quote:

quote:

quote:

bitmiş.

Dogru mu Samet ?

bitmiş.

Eto

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

quote:

quote:

bitmiş.

Dogru mu Samet ?

bitmiş.

Eto

bitmiş.
  • Transfer Açıklaması

Bugün, Haber Türk Gazetesi`nde yer alan birtakım haberler üzerine açıklama yapma zorunluluğu doğmuştur.

Kulübümüzün, Jorge Jesus`a teklifte bulunduğu ve reddedildiğine dair Haber Türk spor sayfalarında yer alan haber doğru değildir; kendisine herhangi bir teklifte bulunulmamıştır.

Yine aynı gazetede, Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım tarafından söylendiği iddia edilen `Cardozo`yu alır, hocayı açıklarım` söylemi de gerçek değildir.

Kulübümüz, teknik direktör arayışı doğrultusunda görüşmelerini sürdürmektedir. Konuya dair nihai karar ise Yönetim Kurulumuz tarafından verilecektir.

Haber sahiplerinin, bahsi geçen doğru olmayan bu haberlere dair kaynaklarını açıklamaları gerekmektedir.

Ayrıca yine aynı gazetede, Başkanımız tarafından söylendiği iddia edilen `Pepe`yi, yaşlı olduğu için istemedik` sözleri de doğru değildir.

Pepe, transfer planlamamız içerisinde yer almadığı gibi başkanımızın da bahsi geçen futbolcu ile ilgili herhangi bir değerlendirmesi olmamıştır.

Yine aynı sayfalarda yer bulan, futbolcularımız Sow ve Krasic`e dair transfer ve takas iddiaları da doğru değildir.

Ayrıca Benteke ve Belhanda ile ilgili de transfer çalışmamız bulunmamaktadır.

Kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız,

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ

Cardozo ve Serdar Taşçı'dan bahsedilmemiş büyük ihtimalle bu hafta içi ikiside açıklanır ben öyle tahmin ediyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Kalitvintsev

Cardozo FENERBAHÇE'de
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kalitvintsev

Hicbir bilgin yok gelmis hava atyorsun.

Biz emenike ve cardozoyu ayni anda kap'a bildirdik Ac kap bildirimine bak.Ersun yanal emenikeyi secti uzun vaadede daha faydali olur diye.

Ogrende gel hadi canim hadeeee

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.