Şimdi Ara

CardFinans'tan Yeni Yıl Kampanyası.(200 TL'ye varan ParaPuan!) (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
63
Cevap
17
Favori
3.822
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: merteymen80

quote:

Orijinalden alıntı: KrmTgc

N11 MOBILYA ALDIM YUKLENDI

İşlem yapınca kazandınız Msj geliyor mu ?

İşlemi yaptıktan 3 dk sonra mesaj geldi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben halı alıcam mağazadan 400 liraya. 4 kere 100 lira çeksem ayrı ayrı sayılır mı . Şartlarda belirtmemiş. Mağaza cardfinans üyesi
  • N11 de sorun yok. 10 Puan geldi.

Üye işyeri kuralı ve Aynı gün/aynı işyeri kuralı yok, büyük alışverişleri 100 er 100er çektirebilirsiniz. Paraf ile birlikte en iyi kampanya bence. Hele büyük alışverişiniz varsa, anında tamamlanır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: metin_66

Gittigidiyor deneyen var mı

Denedim gitti gidiyor olmuyor arkadaşlar
  • Mathematician0 kullanıcısına yanıt
    +1, n11 oldu

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metin_66 -- 9 Aralık 2016; 14:42:40 >
  • 800liralik bisey alicam teknosadan 8 kere pespese islem yaptirsam 80tl puan kazanabiliyormuyum? Olabiliyorsa ordaki elemanlar sorun cikarirmi

• bdurmus kullanıcısına yanıt
    Sorun gelmez puan gelir, sıkıntı çıkaramazlar biz 20 kere yapıcaz aynı işlemi kart başı.
  • Market niye olmaz arkadaş!
  • %8 KDV alır toplamda 160 TL tabi kendine komisyon almazsa. Bos is yani

• yukyyk kullanıcısına yanıt
    Üye şartı yok , aynı gün aynı yer geçerli tecrübe edildi.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • ibb sosyal tesislerinde (Çamlıca) geçmedi maalesef, demek ki restoran kategorisinde değil, n11 ok, Ümraniye modern east avm'deki pelin ayakkabıcı ok, harcamaya devam, piyasa hareketlensin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ekdellal

ibb sosyal tesislerinde (Çamlıca) geçmedi maalesef, demek ki restoran kategorisinde değil, n11 ok, Ümraniye modern east avm'deki pelin ayakkabıcı ok, harcamaya devam, piyasa hareketlensin

Karaca home mağazalarında da puan kazandırmadı :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: matandberenice

Cardfinansı kapatma vakti gelmiş. 1 yılı geçkin süredir genel market kampanyası yapmadı. Yılbaşında da yoksa ne işe yarar bu kart?

ben kapatalı 2 yıl olacak bu ..... ........ ....... .... ..... ! banka 3000 tllık otel alışverişine ne bi puan verdi ne taksit yaptı. neymiş toplam hedefe ulaşırsam verecekmiş o gün ..... çektim bunlara. kapatırken daha 50 tl puan teklif ediyor bana. dedim eşeği alın niğdeye sürün siz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi erdemgtr -- 13 Aralık 2016; 10:53:34 >
  • 2 alışveriş yaptım 100 tl üstü 2sinede puan gelmedi.
    ebebekten yaptıgıma itiraz ettim bugun sonuçlandı puan manuel yuklenecek..
    n11 den yaptıgıma da ıtıraz ettm musterı hızmetlerı gelmesı gerekıyor dedı sıkayet kaydı olusturdu.

daha once yaptıgım bı tane n11 kampanyasına gelmıstı puan .. aynı sıkıntıyı yaşayan var mı
  • Cephaneci de ben denedim puan yatmamıştı. Mh yi arayarak paramturkanin elektronik değil Hizmet sektörü olduğunu öğrenmiştim. Diğer altın havale eden sitelerde deneyen varmı arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: yukyyk

ben de biraz önce üye işyeri olmayan elektronikçide islem yaptim. ilk 100 E 10 TL puan kazandınız diye mesaj geldi.arkasından aynı işyerinden ve aynı postan yaptığım 9 adet 100 TL için ne mesaj nede puan geldi.

Hani her 100 tl ye geliyordu..açığı kapattımı bunlar yoksa..ben de denemeyi düşünüyordum..dün bugun test eden varsa yardımcı olurmu acaba..teşekkürler..
  • Kampanyayı güncellemişler."Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin yalnızca ilki üzerinden ParaPuan kazanılabilir" eklenmiş.
  • Son yılların en iyi yılbaşı kampanyası şu andan itibaren çöp olmuştur. Üye iş yeri ve farklı gün şartı yokken şimdi ikisini de getirdiler. Teşekkürler QNB Finansbank köprüyü geçerken at değiştirdiğin için. Kaç kişinin daha canı yanacak acaba aynı gün içinde mesaj beklerken?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi elegance_84 -- 13 Aralık 2016; 18:33:22 >
  • Tekin acar finansbank posundan gecti puan aninda yatti

• Aynı gün aynı üye işyerinden yapılan işlemlerin yalnızca ilki üzerinden ParaPuan kazanılabilir." bu madde olmadı işte yani aynı iş yerinden parça parça çektişrmenin anlamsız olduğunu kanıtlar gibi.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.