Şimdi Ara

Cardfinans para puan (15 Aralık - 15 Ocak arası) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
16.793
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orjinalden alıntı: kalpakci

quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

Bir kere sahibi Yunan o kadar yerli banka varken , bu bankayla iş yapılır mı?

Yunanlar Türk bankası kullanır mı? Kullanmayın

Hangi bankadan kredi kartı alalım bir kaç örnek verir misiniz?

İş Bankası dışında yerli banka mı var kredi kartını seçelim?
  • quote:

Orjinalden alıntı: mmavcu

Arkadaşlar bir şeyi farkettim,
    CF'ıma fatura ödeme talimatı vermiştim. Ödenen doğalgaz, telekom vs... faturalarım alışveriş olarak değerlendiriliyor ve bu kampanyada geçerli oluyor.
    Bu ay hiç harcama yapmadan bile finansbankın belirttiği hedefleri yakalamış oldum:)
    80 YTL 5 faturaya otomatik ödeme talimatı vermekten, 20 YTL'de bu faturaların kredi kartımdan ödenmesinden kazanmış oluyorum. Benim için çok iyi bir uygulama oldu:)

aynı şekilde bende faturaları cf ye verdim benim iiçin mantıklı ve benim için avantajlı ise seve seve yaparım bile bilede yunana değil yani bu benim kararım sonuçta ben harcadığıımı yatırıyorum ne faiz öderim nede başka bişi yerli bankadan üyelik aiadatını iptal edin dedim banamısın demedi cf yi aradım hemen iptal ettirdim ayrıca total kampanyasıda çok mantıklıydı 40 ytl de ordan verdiler bu arada yapıkredi ile çalışıyorum yapı krediden bu kadar para puanı 2 yılda anca toplardım kendi harcamamla ama cf ile harcamadan bile topluyorum

• quote:

Orjinalden alıntı: kutalmis

Arkadaşlar bu bankalar kredi kartı üzerinden parayı 2 şekilde kazanıyor;
    1-) İflas eden ve borcunu ödeyemenlere haciz koyarak...
    2-) Kart kullanım ücretleri...
    Eğer sömürülmek istemezseniz bankanın kampanyalarından ve fırsatlarından yararlanın borcunuzu zamanında ödeyin ve arayıp kullanım ücreti ödemek istemediğinizi belirtin kartı kapatmakla Tehdit edin büyük ihtimalle kullanım ücreti almayacaklarına Kuran üzerine yemin edeceklerdir

aynen dostum herkes yapsın abi arasınlar bi telefon sadece

• quote:

Orjinalden alıntı: cydonia

ben daha güzelini yapıp, kartımı iptal ettirdim

Borcum biter bitmez ben de iade ettireceğim.Boşa durduğu gibi hiçbir yerde de şubesi yok.Her ay bu yüzden borcum 15 gün gecikiyor.
  • 2 gun once 35 ytl cekmisler kartimdan megerse kart ucretiymis bunu geri vevrmeleri icin ne yapmam lazim .?
  • Aradim konustum

C.kullanim ucretinin Kesilmesini İstemedigimi soyledim. 6 ay kullanın dedı zaten kullanıcaktım. tmm dedım bı sonrakı ay yatıcakmıs param gerı.
  • bu ay extre 250 ytl gelmiş. 10 ytl mi yuklenecek bana ne zaman ?80 ytl de yuklenmedi daha
  • banada 200 ytl harcayın 10000 350 harcayın 20000 para puan kazanın diye mesaj geldi
    400 harcadık ne gelen var ne giden
    puan falan nanay
    bekliyoz bakalım
  • 20 ocak-3 subat arası harcaman lazım
    quote:

Orjinalden alıntı: osmanli18

banada 200 ytl harcayın 10000 350 harcayın 20000 para puan kazanın diye mesaj geldi
    400 harcadık ne gelen var ne giden
    puan falan nanay
    bekliyoz bakalım
  • Bence En Cüzel kart Türkiye Finans ama kullanan neredeyse yok.Büyük bankaların pek umrunda değil yapacağınız işlemler.
    Finansta kredi kartım ve finans invest hesabım var. Şubedeki görevliler insanı umursamıyor.
    Türkiye finansa vardığımda adamlar kapıdan alıp kapıya kadar uğurluyorlar.
    Finansbank bana dediğiniz türde mesaj göndermedi. Çok harcayan insan olduğumdan(gideri çok) zaten beni çantada keklik gibi görüyorlar demekki.
    Az harcama yapanları harcama yapmaya teşvik etmek için yaptıkları kampanya gibi düşünüyorum.
    Kampanya detaylarının tam olarak okumadan anlamadan girmemenizi tavsiye ederim.
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.