Şimdi Ara

Cardfinans para puan (15 Aralık - 15 Ocak arası) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
16.793
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: toggy06

kesinlikle doğru, kart ücreti için kartımı kapattırdım, diğer bankaları kart ücreti için aradığımda ücreti iptal ettiler, finans illa ki kart ücreti alırım dedi, ben de cardfinans'ı kapattırdım ...

quote:

Orjinalden alıntı: kyuksel
    böyle kart ücretine düşkün bir banka yok.

Uzun uzun konuşsak da kurtulmanın yolu yok mu?
  • quote:

Orjinalden alıntı: aytac_1973

arkadaşlar inanın Türkiye de tek kullanılmayacak kart kartfinans
    ne kredi çekin ne kredi kartını kullanın
    bu banka kadar 3 kuruşun peşine düşen müşteriyi kandırmak için elinden geleni yapan banka görmedim
    kredi kartı aldım 35 ytl yıllık aidat ücreti aldılar
    6 ay kullanmadım kullandığım gün 30 ytl kart ücreti aldılar
    kredi çektim zorla elime bankamatik tutuşturdular
    aidatlar bundan yatacakmış heray 3.5 lira kart kullanım parası aldılar
    krediyi 18 aylık çektim 12 ay sigorta yapmışlar 12 ay bitince hesabımdan bana sormadan para çekip sigorta yaptılar
    hiç bir şikayete kulak asmadılar ilgilenmediler
    Allaha Şükür kredi kartını ve krediyi kapattım.
    benden sizi uyarması
    kılıfına uydurmuşlar yolmasını çok iyi biliyorlar

Aynen öyle 0,75 ytl için 3 gün üst üste aradılar.
    Benden habersiz limitimi düşürdüler.
    Ne zaman arasam dakikalarca reklam dinletip bezdirdiler.
    Bende kartı kapattım kurtuldum.
    Bana uzak olsun bu banka..

• Bende dün aradım 45 Ytl için 6 ay kartı kapatmama koşulu ile 45 ytlyi iade edeceklerini söylediler.
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasans

Bende dün aradım 45 Ytl için 6 ay kartı kapatmama koşulu ile 45 ytlyi iade edeceklerini söylediler.

nabza göre şerbet var bu işte[8D

galiba senin harcamaların fazla kart ile...
  • bana da 1200 ytl harcayın 20,000 parapuan kazanın dediler..

20,000 para puan kaç ytl demek. ?
  • quote:

Orjinalden alıntı: monodoks

quote:

Orjinalden alıntı: hasans

Bende dün aradım 45 Ytl için 6 ay kartı kapatmama koşulu ile 45 ytlyi iade edeceklerini söylediler.

nabza göre şerbet var bu işte[8D

galiba senin harcamaların fazla kart ile...

bir kaç saat önce aramam sonucunda 45 ytl yi iptal ettiler.. 6 ay kapatmamak koşu ile.. zaten limit yüksekti.. iyi oldu. seneye evlilik var Allah nasip ederse.. lazım olur..
  • 45 YTL için bende itiraz edince iade etttiler 6 ay kapatmama koşulu ile. Eğer ölmezsem 5. ayda cardfinans tarih olacak benim için.
    Gıcık oluyorum bu bankaya ve çalışanlarına..
    Özellikle Kızılay şubesindeki hatunlara tiltim..
  • Finansbankın sitesinde şikayet bölümü var şikayet edin arkadaşlar.
  • Keşke bu konuyu 1 saat önce görseydim

Finansbankın kredi kartını kullanırım yaklaşık 4 senedir 10000 YTL den fazla limitim var her ayki harcamam en az 5000 YTL dir

az önce internet bankacılığından vadesiz hesap açtır dedim meğer hesap işletim ücreti alıyorlarmış hiç para yatırmasam bile eksi bakiye olurmuş

yani benden eninde sonunda o parayı alacaklar ve hesabı kapatmak için illede şubeye gitmem gerekiyormuş (netten açabilirsin ama kapamayamazsın)

kart ücretide 35 YTL geldi iptal bile ettirmedim eğer bu hesap ücretinide alırlarsa kıracam atacam kartlarını adam gibi bankacılık yapsınlar.
  • Valla 3 yıldır bu bankanın kredi kartını kullanıyorum. Hiç bir yamuğunu görmedim diyebilirim. Üstelik bayağı da avantajlarından yararlandım, iyi miktarda para puan kazandım. Dikkat etmeniz gereken tek şey, kampanyaları kaçırmamak, normal hesap açtırmamak ve hakkınızı arayan bir müşteri olmak.

Bana da yıllık kart ücretini yansıtmışlardı ve itirazım sonucu 6 ay kapatmamam karşılığında kart ücretini iade ettiler.
  • Kardeş, ben hesabımı şubeye gitmeden kapattırabilmiştim, e-mail ile.
    Belki biraz üstelersen yapabilirsin.

quote:

Orjinalden alıntı: SeWD@Li

Keşke bu konuyu 1 saat önce görseydim

Finansbankın kredi kartını kullanırım yaklaşık 4 senedir 10000 YTL den fazla limitim var her ayki harcamam en az 5000 YTL dir

az önce internet bankacılığından vadesiz hesap açtır dedim meğer hesap işletim ücreti alıyorlarmış hiç para yatırmasam bile eksi bakiye olurmuş

yani benden eninde sonunda o parayı alacaklar ve hesabı kapatmak için illede şubeye gitmem gerekiyormuş (netten açabilirsin ama kapamayamazsın)

kart ücretide 35 YTL geldi iptal bile ettirmedim eğer bu hesap ücretinide alırlarsa kıracam atacam kartlarını adam gibi bankacılık yapsınlar.

• Ben sorduğumda da şubeye gel dediler. Hatta şubeye kardeşimi yollamıştım ama yine kabul etmediler. İlla şubeye gidip esas duruş gösterecen dediler. Bütün finasbank şubelerinde mi müşteriye böcek muamelesi yapılıyor yoksa Kızılay şubesindeki müşteri temsilcileri seçilmişler mi? çok merak ediyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: Sandman

quote:

Orjinalden alıntı: aytac_1973

arkadaşlar inanın Türkiye de tek kullanılmayacak kart kartfinans
    ne kredi çekin ne kredi kartını kullanın
    bu banka kadar 3 kuruşun peşine düşen müşteriyi kandırmak için elinden geleni yapan banka görmedim
    kredi kartı aldım 35 ytl yıllık aidat ücreti aldılar
    6 ay kullanmadım kullandığım gün 30 ytl kart ücreti aldılar
    kredi çektim zorla elime bankamatik tutuşturdular
    aidatlar bundan yatacakmış heray 3.5 lira kart kullanım parası aldılar
    krediyi 18 aylık çektim 12 ay sigorta yapmışlar 12 ay bitince hesabımdan bana sormadan para çekip sigorta yaptılar
    hiç bir şikayete kulak asmadılar ilgilenmediler
    Allaha Şükür kredi kartını ve krediyi kapattım.
    benden sizi uyarması
    kılıfına uydurmuşlar yolmasını çok iyi biliyorlar

Aynen öyle 0,75 ytl için 3 gün üst üste aradılar.
    Benden habersiz limitimi düşürdüler.
    Ne zaman arasam dakikalarca reklam dinletip bezdirdiler.
    Bende kartı kapattım kurtuldum.
    Bana uzak olsun bu banka..

HSBC de sormadan sigorya yapıyor. Bir telefon ile sigorta yapıyorlar, iptal için form doldurup faks çekme zorunluluğu var. Hepsi birbirinden zorlu bankalar.

• Geçen yıl ısrarla beni bi kaç defa aradılar, CF verelim diye, en sonunda kabul ettim. Neyse bir kart geldi sarı bir CFGOLD, benim de tam o sıra düğün telaşı kartı kuryeden aldım ama emin olun limit ne diye hiç bakmadım bile neyse aradan bi kaç ay geçti, Bi CF bankamatiğine soktum limitine bakayım diye bi baktım o da ne 1 YTL sadece 1 ytl.. Bankacı bir arkadaşım var ona sordum niye böyle diye ? O da dediki biraz para yatır, limiti kapalıdır açılır, bizde uyduk ona yatırdık 40 YTL, sonrada harcama olsun diye 5 liralık abudik gubudik bi şey aldım.. neyse aradan bi kaç gün geçti, bi akşam arkadaşlara oturmaya gidiyoz giderken bir tatlı alalım diye bi pastaneye girdim, 20 liralık bi şey aldım, kart ödemeyi reddediyor, bi kaç defa denedik olmadı allah allah dedim, ertesi gün bankamatiğe soktum, -35 YTL gösteriyor. Hemen telefon açtım sorun ne dedim? siz harcama yaptığınızda kartınızı kullanıma açtık dolayısı ile 35 YTL kart ücreti kestik dediler.

Gülermisin ağlarmısın, 1 YTL limit verdikleri karta 35 YTL işlem ücreti kesmişler..
    Hemen ertesi günü kartı iptal ettirdim..
    Tüketici Mahkemesine dava açmak için o bakmadan imzaladığım sözleşmeyi dikkatli bir şekilde incelediğimde kart ücretinin belirtildiğini gördüğümden hiç bir şeyde yapamadım, yediğim 35 YTL lik KAZIKLA oturdum kaldım.

Siz siz olun FİNANSBANK ve KARTFİNANSTAN UZAK DURUN...
    Demedi demeyin...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Gündoğdu -- 29 Aralık 2008; 3:21:21 >

• 20 ytl lik para puan demek
    quote:

Orjinalden alıntı: serdaraltay

bana da 1200 ytl harcayın 20,000 parapuan kazanın dediler..

20,000 para puan kaç ytl demek. ?
  • Bende uzun senedir kullanıyordum kapattırıcam meredi, ciddiyetsiz bir fbanka olduğunu düşünüyorum
  • Arkadaşlar bu bankalar kredi kartı üzerinden parayı 2 şekilde kazanıyor;
    1-) İflas eden ve borcunu ödeyemenlere haciz koyarak...
    2-) Kart kullanım ücretleri...
    Eğer sömürülmek istemezseniz bankanın kampanyalarından ve fırsatlarından yararlanın borcunuzu zamanında ödeyin ve arayıp kullanım ücreti ödemek istemediğinizi belirtin kartı kapatmakla Tehdit edin büyük ihtimalle kullanım ücreti almayacaklarına Kuran üzerine yemin edeceklerdir
  • Arkadaşlar bir şeyi farkettim,
    CF'ıma fatura ödeme talimatı vermiştim. Ödenen doğalgaz, telekom vs... faturalarım alışveriş olarak değerlendiriliyor ve bu kampanyada geçerli oluyor.
    Bu ay hiç harcama yapmadan bile finansbankın belirttiği hedefleri yakalamış oldum:)
    80 YTL 5 faturaya otomatik ödeme talimatı vermekten, 20 YTL'de bu faturaların kredi kartımdan ödenmesinden kazanmış oluyorum. Benim için çok iyi bir uygulama oldu:)
  • Bir kere sahibi Yunan o kadar yerli banka varken , bu bankayla iş yapılır mı?

Yunanlar Türk bankası kullanır mı? Kullanmayın
  • quote:

Orjinalden alıntı: hasanmerto

Bir kere sahibi Yunan o kadar yerli banka varken , bu bankayla iş yapılır mı?

Yunanlar Türk bankası kullanır mı? Kullanmayın

Hangi bankadan kredi kartı alalım bir kaç örnek verir misiniz?

İş Bankası dışında yerli banka mı var kredi kartını seçelim?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kalpakci -- 28 Aralık 2008; 13:01:22 >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.