Şimdi Ara

Cardfinans para puan (15 Aralık - 15 Ocak arası)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
51
Cevap
0
Favori
16.793
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Biraz önce bir kısa mesaj aldım, CF sitesinde kampanya detayını bulamadım malesef,
    15 Aralık - 15 Ocak tarihleri arasında CF ile 350 YTL harcama yapana 20bin, 200 YTL harcama yapana 10bin para puan kazanılıyormuş.

• bizim hanıma da 1200 ytl harcamaya 10 bin gbi bişi gelmiş dfemek ki kişiden kişyie değişiyor
  • banada aynı mesajdan geldi ama harcanması gereken rakamlar 1000ytl ve 1200 ytl
    neden farklı harcama tutarları gönderiyorar acaba
  • Acaba siz kartınızı kullanıyor muydunuz?
    Ben Cf ımı kullanmıyordum, ve kartım cf university. Bu nedenle olabilir diye düşünüyorum.

quote:

Orjinalden alıntı: muratmert

banada aynı mesajdan geldi ama harcanması gereken rakamlar 1000ytl ve 1200 ytl
    neden farklı harcama tutarları gönderiyorar acaba
  • doğrudur bizde kullanıyoruz demek o yüzden yüksek tutmuışlar harcamayı
  • benimde university kartım bende de 300 ytl için 10 500 ytl için 20 ytllik parapuan olarak mesaj geldi.
  • kartı kullanıyor muydun?

quote:

Orjinalden alıntı: can21

benimde university kartım bende de 300 ytl için 10 500 ytl için 20 ytllik parapuan olarak mesaj geldi.
  • kandırmacadır inanmayın.kesin çekilişle yapılacaktır herkese vermeleri imkansız!!!cardfinans hemen iptal ettirdim böyle kart ücretine düşkün bir banka yok.
  • ben daha güzelini yapıp, kartımı iptal ettirdim
  • ayda min 250-300 ytl civarında ödemem oluyordu.
    quote:

Orjinalden alıntı: mmavcu

kartı kullanıyor muydun?

quote:

Orjinalden alıntı: can21

benimde university kartım bende de 300 ytl için 10 500 ytl için 20 ytllik parapuan olarak mesaj geldi.

• quote:

Orjinalden alıntı: kyuksel

kandırmacadır inanmayın.kesin çekilişle yapılacaktır herkese vermeleri imkansız!

Yapıkredi 400 YTL'Ye 100 ytl hediye edebiliyorsa, cardfinans 350 YTL'ye 20 ytl versin bir zahmet.
  • ramazanda 4 adet 75 liralık gıda alışverişine 75 lira parapuan verdiler onun dışında doğru düzgün bir kampanya görmedim cardfinansdan...ayrıca çoğu alışveriş sitesinde taksit seçeneklerine baktığımda cardfinans ya yok yada taksitler vadeli neoldu bu cardfinansa...nazıl olsa cardfinansı millete gagaladık daha kampanya yapmayalımmı diyorlar nedir anlamadım...bir zamanlar teknoloji dostu cardfinansın eski günlerine dönmesini istiyorum...
  • arkadaşlar inanın Türkiye de tek kullanılmayacak kart kartfinans
    ne kredi çekin ne kredi kartını kullanın
    bu banka kadar 3 kuruşun peşine düşen müşteriyi kandırmak için elinden geleni yapan banka görmedim
    kredi kartı aldım 35 ytl yıllık aidat ücreti aldılar
    6 ay kullanmadım kullandığım gün 30 ytl kart ücreti aldılar
    kredi çektim zorla elime bankamatik tutuşturdular
    aidatlar bundan yatacakmış heray 3.5 lira kart kullanım parası aldılar
    krediyi 18 aylık çektim 12 ay sigorta yapmışlar 12 ay bitince hesabımdan bana sormadan para çekip sigorta yaptılar
    hiç bir şikayete kulak asmadılar ilgilenmediler
    Allaha Şükür kredi kartını ve krediyi kapattım.
    benden sizi uyarması
    kılıfına uydurmuşlar yolmasını çok iyi biliyorlar
  • kartını akıllı kullanırsan bayaa bir avantajı var cardfinans ın özellikle akaryakıt alışverişinde...
  • Arkadaşlar, hepinizin söyledikleri doğrudur.
    Benim Cardfinansım university, yıllık üyelik aidatı ödemiyorum. Finansbankta hesabım yok, hesap işletim ücreti ödemiyorum.
    Finansbanka 5 tane otomatik ödeme talimatı verdim 80 YTL puan verecek.
    Bu kampanyadan 20 YTL lik puan gelir.
    Daha geçenlerde totalden 2 tane 100 ytl yakıta 40 YTL puan kazandım.
    Vatan bilgisayardaki kampanyalarından bir çok elektronik eksiğimi kapattım.
    2 kere toplamda 400-500 YTL civarında ödememi bedavaya getiren capital radio yarışmasına katıldım ve kazandım.
    Bu böyle devam ediyor:) Cardfinansla hiç kaybetmedim.

Bir kere finansbanktan kredi çektim, mecburen vadesiz hesap açtılar, hesap durdukça para aldılar, kredi biter bitmez kapattım, kapattığım halde de para aldılar. O ücreti geri alabildim ama iletişim ve haberleşme adı altında 10 küsür ytl mi aldılar. Banka olarak finansbankı hiç sevmiyorum ama cardfinansımdan son derece memnunum.

Ayrıca bonus, maximum ve world(play club) kartlarım da var. Hangi kartıma kampanya varsa onu kullanıyorum ve biriken puanları da ailemin ufak tefek eksiklerini tamamlamada kullanıyorum.

Monodoks arkadaşın söylediği gibi kartı iyi kullanırsanız avantajları çok oluyor.

quote:

Orjinalden alıntı: monodoks

kartını akıllı kullanırsan bayaa bir avantajı var cardfinans ın özellikle akaryakıt alışverişinde...
  • arkadaşlar nalet olası kartfinans sanki business im da benim kartı gold yaptı ardından da 45 ytl aidat tahakkuk ettirdi. kapatıyorum kartı. herhangi bir şubeden kapatabilirmiyim..ve en kısa yoldan nasıl yapabilirim..
  • arkadaşlar university karta şubeden başvurulabiliyor mu ? okula geldiklerini hiç görmedim de...
  • quote:

Orjinalden alıntı: xweser

arkadaşlar nalet olası kartfinans sanki business im da benim kartı gold yaptı ardından da 45 ytl aidat tahakkuk ettirdi. kapatıyorum kartı. herhangi bir şubeden kapatabilirmiyim..ve en kısa yoldan nasıl yapabilirim..

444'lü telefon numarasını ara, kart kullanım ücreti nedeniyle kartımı kapatmak istiyorum de....önce kart kullanım ücretinin sözleşmede olduğunu falan söyleyecekler sana, daha sonra yine de itiraz ediyorum yıllık aidata de, o zaman iade ediyorlar sana parayı...
  • quote:

Orjinalden alıntı: UNDYING

quote:

Orjinalden alıntı: xweser

arkadaşlar nalet olası kartfinans sanki business im da benim kartı gold yaptı ardından da 45 ytl aidat tahakkuk ettirdi. kapatıyorum kartı. herhangi bir şubeden kapatabilirmiyim..ve en kısa yoldan nasıl yapabilirim..

444'lü telefon numarasını ara, kart kullanım ücreti nedeniyle kartımı kapatmak istiyorum de....önce kart kullanım ücretinin sözleşmede olduğunu falan söyleyecekler sana, daha sonra yine de itiraz ediyorum yıllık aidata de, o zaman iade ediyorlar sana parayı...

abi dün 15 dakika beklettiler telefonda. bir türlü bağlanamadım müşteri hizmetlerine. acayip sinirlendim. 6.500 ytl de limitim var. kapatmak içimden gelmiyor ama şu 45 ytl çok koyuyor..
    şubeye gideceğim. sonra telefon ederler sanırım niye kapatmak istiyorsunuz falan diye. o zaman izah ederim..
  • kesinlikle doğru, kart ücreti için kartımı kapattırdım, diğer bankaları kart ücreti için aradığımda ücreti iptal ettiler, finans illa ki kart ücreti alırım dedi, ben de cardfinans'ı kapattırdım ...

quote:

Orjinalden alıntı: kyuksel
    böyle kart ücretine düşkün bir banka yok.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.