Şimdi Ara

car of the year 2014>>> 308 (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
6.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki

car of the year 2014>>> 308

(En Son Oy Tarihi: 4.3.2014)
Giriş
  • Gecen yil adaydi golf ve secildi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • S-class farki kapamis gorunuyor. Mart ayina kadar bu anketi guncel tutmayi dusunuyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Gecen yil adaydi golf ve secildi.

Bilmiyordum bilgi için teşekkürler
  • up
  • Picasso bir çok açıdan hakediyor.
  • Yeni S Class arka tarafı v.s Bentley çakması gibi geldi gözüme Mercedes'e pek yakıştıramadım.

Bmw i3 ütopik bir model şimdilik o yüzden direk eledim.

Citroenin Picasso ürün gamına oldum olası pek alışamadığımdan ve MPV tarzını pek sevmediğimden eledim.

Skoda Octavia çok güzel ve başarılı bir otomobil bence fakat yılın otomobili olabilecek kadar bir albeniye sahip olduğunu düşünmüyorum fakat tasarımı v.s çok beğendiğim bir araç.

Mazda 3 ile 308 arasında kaldım bu ikilinin tasarımları çok hoş olmuş bence fakaz Mazda daha ağır bastı.

Tesla'da oradan göz kırpıyor seçilirse şaşırmam.

Özet: Mazda 3 diyorum kendimce.

Şahsi kanaatimce Mazda önümüzdeki 5 yıla fena bir giriş yapacak gibi duruyor bir sonraki otomobilim büyük bir ihtimalle Mazda olacak alıştık zaten ikinci elde kaybetmeye koymaz bu saatten sonra.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi unforgiv3n -- 19 Aralık 2013; 1:46:01 >

• zotacing kullanıcısına yanıt
    Bende fazla abartildigini dusunuyorum.

• Tesla Model S ve İ3 kapışacaktır.
  • Havada karada C4 Picasso derim. Her yeni C4 Picasso, öncekinin üzerine katarak ilerliyor ve MPV sınıfında bayrağı diğerlerinden alıyor. Bu sefer tasarımda da enfes bir iş çıkardılar. Hoş, DS serisi gibi bir sanat eseri kataloğunu ortaya çıkaran firmadan başka da bir şey beklenemezdi.

Tasarımda Fransız = Citroen'dir gözümde. Diğerleri kendi aralarında gülüşüp eğlenen öğrenciler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: jay jay justified

Havada karada C4 Picasso derim. Her yeni C4 Picasso, öncekinin üzerine katarak ilerliyor ve MPV sınıfında bayrağı diğerlerinden alıyor. Bu sefer tasarımda da enfes bir iş çıkardılar. Hoş, DS serisi gibi bir sanat eseri kataloğunu ortaya çıkaran firmadan başka da bir şey beklenemezdi.

Tasarımda Fransız = Citroen'dir gözümde. Diğerleri kendi aralarında gülüşüp eğlenen öğrenciler.

İlginç bir benzetme olmuş :)
  • jay jay justified kullanıcısına yanıt
    Yeni c4 un tasarimi hic ozgun olmadi. Bence tasarim isini alfa cok iyi yapiyor. Premium markalari hesaba katmiyorum.

• S serisi gerilerdeydi. Simdi ilk siraya yerlesmis. Anket iyi gidiyor heyecanli

• McLaren64 kullanıcısına yanıt
    i3 un secilme ihtimali daha yuksek. Tesla fazla ozgun bir arac. Biraz daha siradan olsa sansi daha yuksekti. Benim favorim halen S-Class. F segmenti diyip gecmeyecekler sececekler bu arabayi. Cok umitliyim.

• S class mı mazda 3 mü
  • quote:

S class mı mazda 3 mü

Bu anketin sonucunda birinci S Class olur. Ahan da yazdim buraya.

Bana sorarsaniz Mazda 3 olsun tabi. Son IIHS small overlap testinden sonra bunu hakediyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yasakpınar kullanıcısına yanıt
    Benim favorim S-Class. Ankette de onu seçtim zaten. Mart ayını iple çekiyorum
  • quote:

Benim favorim S-Class. Ankette de onu seçtim zaten. Mart ayını iple çekiyorum

Favorinin o olmasina sasirmamak gerek. Benim de gizli favorim o zaten.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Yeni c4 un tasarimi hic ozgun olmadi. Bence tasarim isini alfa cok iyi yapiyor. Premium markalari hesaba katmiyorum.

Olay zaten sencede, bencede kopuyor elektrocum.
  • Asaleti yeter, duruşu yeter, kruvazör gibisin be...

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.