Şimdi Ara

car of the year 2014>>> 308 (5. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
233
Cevap
0
Favori
6.291
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki

car of the year 2014>>> 308

(En Son Oy Tarihi: 4.3.2014)
Giriş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • mazda 3 alsın bence.
    F sınıfı alması zor
    alınabilirlik sundukları falan bunlar göze alınıyor genelde.
  • Mazda 3 ya da s class

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Anthony Hopkins -- 18 Aralık 2013; 7:13:40 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • birbirleriyle alakasız otolar gibi geldi
  • Mercedes alsın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 207m

quote:

Orijinalden alıntı: pixelcik

i3 elektrikli olduğu için listeye girmiş, fakat Euro NCAP testlerinde 4 yıldız aldığı unutulmamalı.
    Bu yüzden şansının olmadığını düşünüyorum.

Benim gönlümün birincisi Mazda 3

yok artık

Buradan i3'ün kaç yıldız aldığını görebilirsiniz.

http://www.euroncap.com/tr/results/bmw/i3/533.aspx

• quote:

Orijinalden alıntı: zotacing

quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Şunu yapan firmanın elinden üretim hakkını alırım, o derece.

Herkesin zevki farklı tabi. Ama bu i-cockpit tasarımının ne kadar yalın ve ergonomik olduğu gerçeğini değiştirmez. Küçük direksiyon, Göz önünde bulunan göstergeler, klima butonlarının ekran içine alınması falan değişik şeyler. Ama dediğiniz gibi herkesin hoşuna gitmeyebilir.

• Saçma sapan karşılaştırmalara anket açıldı forumda, bu konuya anket istenmemiş.Mart'a kadar bakarız anketin gidişatına, açıklanan sonuçlarla ne kadar uyuşacak falan.

Bi anket istemek lazım bence.

Ben C4 Picasso diyorum
  • Dogru soyluyorsun anket lazim anket acabilirmiyiz bu 7 arac icin.

• quote:

Orijinalden alıntı: algebraic

Saçma sapan karşılaştırmalara anket açıldı forumda, bu konuya anket istenmemiş.Mart'a kadar bakarız anketin gidişatına, açıklanan sonuçlarla ne kadar uyuşacak falan.

Bi anket istemek lazım bence.

Ben C4 Picasso diyorum

Katılıyorum ;)
  • anket olsa ne degisecek mazda 3 alacak zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: haberelectro

Dogru soyluyorsun anket lazim anket acabilirmiyiz bu 7 arac icin.

• 207m kullanıcısına yanıt
    İlk oyu ben kullandım, şu an %100 oy oranıyla C4 Picasso önde
  • quote:

Orijinalden alıntı: akifsari

quote:

Orijinalden alıntı: akorkmaz11

S klasse alır diyorum. 2. İhtimal i3 diyorum.

car of the year ödüllerini en çok alan firma Fiat dır

bu ödülde daha çok fiyat performans, kullanışlılık ,yenilikçi tasarımlara bakılıyor

misal fiat panda , BMW 5 serisi önünde ödülü almıştı

tabiki s class tek geçilir ama fiyatının yüksekliği dolayısı ile erişilebilirliği düşük olduğu için mazda3 ün ödülü götürme ihtimali çok yüksek

Hanımın Fiat Panda sının arka camında gururla duran sticker Hayal meyal bu sonuç açıklandığında basında hafif bir sarsıntıya neden olduğunu hatırlıyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: esmerce

quote:

quote:

bu ödülde daha çok fiyat performans, kullanışlılık ,yenilikçi tasarımlara bakılıyor

tabiki s class tek geçilir ama fiyatının yüksekliği dolayısı ile erişilebilirliği düşük olduğu için mazda3 ün ödülü götürme ihtimali çok yüksek

Hanımın Fiat Panda sının arka camında gururla duran sticker Hayal meyal bu sonuç açıklandığında basında hafif bir sarsıntıya neden olduğunu hatırlıyorum.

Bu adamlar ilk çıktığı yıl fiat 124 e de bu ödülü verdiler (ödüllü hacı murat)

son zamanlarda lobi faaliyetleri falan oldu ama yine de ben Mercedes s-class a bu ödülü vereceklerini sanmıyorum

fiat panda avrupada çok sevilen bir araçtır amacına uygun iş gören bir makinedir

4x4 tipleri bile var gayet de iş yapıyor hafif arazide

güle güle kullanın

• Favori i3 olmazsa mazda 3 diyorum..
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Bu adamlar ilk çıktığı yıl fiat 124 e de bu ödülü verdiler (ödüllü hacı murat)

son zamanlarda lobi faaliyetleri falan oldu ama yine de ben Mercedes s-class a bu ödülü vereceklerini sanmıyorum

fiat panda avrupada çok sevilen bir araçtır amacına uygun iş gören bir makinedir

4x4 tipleri bile var gayet de iş yapıyor hafif arazide

güle güle kullanın

Teşekkür ederim,

Aracı hanıma okula gitsin gelsin diye almıştık arada ş.içinde de kullanırız diye düşünmüştük ve gerçekten de amacına çok iyi hizmet eden ekonomik bir model, karda denemesem de derin su geçişlerinde ince tabanlı (155mm) lastikleriyle aquaplaning e hemen hemen hiç düşmüyor!

Ben de S serisine verileceğini pek düşünmüyorum, ödülleri genelde ulaşılabilirliği kolay ama karşılığında sorunsuz ve kaliteli hizmet veren modeller topluyorlar.

• @esmerce
    O zamanlar bu fiat pandayı ne zaman görsem aklıma bu ödül geliyordu. Bir arabanın etrafında dans eden insanlari olan güzel bir reklamı vardı. fiat bu ödülün etkisiyle bayağı satış yapmıştı. Üzerinden kaç yıl geçmiş zaman çok çabuk geçiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: acr

@esmerce
    O zamanlar bu fiat pandayı ne zaman görsem aklıma bu ödül geliyordu. Bir arabanın etrafında dans eden insanlari olan güzel bir reklamı vardı. fiat bu ödülün etkisiyle bayağı satış yapmıştı. Üzerinden kaç yıl geçmiş zaman çok çabuk geçiyor.

Benimde aklımda "Ateşli Panda" sözü kalmış
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: acr

@esmerce

Benimde aklımda "Ateşli Panda" sözü kalmış

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.