Şimdi Ara

CAPTUR 2 (2020) (29. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
808
Cevap
21
Favori
62.710
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende de ufak 2 tane çizik var kapıda elletsem mi elletmesem mi düşünüyorum. Gerçi hiç işlem bile yapmadan halledenler de var. Benim evime yakın bayiye veya direkt mais boğaziçine gitmeyi düşünüyorum bakalım.

Cam filmi de iyi olmalı sonradan problem yaşamamak adına.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • züttürük Z kullanıcısına yanıt

Benim çizikler çok derin değildi. Bir de sudan ötürü kireç lekeleri kalmıştı aracın üzerinde. Ben yıkayarak çıkartamıyordum. Polisaj işlemiyle çözdüler sorunu. Boyama yaptırmadım.

• Merhabalar

Merak ettiğim bir konu var. Yakıtı doldurduğunuz zaman full depoda ilk diş kaç kilometre sonra düşüyor. Tabi bu sürüş karakterine göre değişir ama üç aşağı beş yukarı aynı olacağını düşünüyorum.

Bu arada pompa verisine göre aracım 6,27 L/100KM yakıyor şu an.

• _boyacı _ kullanıcısına yanıt
    Sizinki icon sanırım, dijital göstergeler çok tutarlı olmuyor. Analog da olsa her araç önce düşmekte direnir sonra hızlı düşer.
    Ben 4400km 15gün kullandıktan sonra aylardır yatırıyorum uzak kaldık :)
    6.27 çok iyi değer, performans a göre çok çok çok iyi ...

• _boyacı _ kullanıcısına yanıt

Bence sürüş karakterindense depoyu doldururken yakıt tabancası attıktan sonra ne kadar yakıt aldığımızla alakalı. Tabanca atınca yakıt almayı bırakırsam 50 km'den sonra ibre düşmeye başlıyor ama tabanca attıktan 20 TL -30 TL daha yakıt alırsam ibrenin düşmeye başlaması 100 km'yi buluyor. Bu arada tamamı İstanbul içi işe gidiş geliş ve haftasonu gezmeleri dahil ortalama yakıt tüketimim 6.7 LT/100 Km. 15000 km'yi geçtim bu arada.

• KorayKorkmaz kullanıcısına yanıt
    Tekrar selamlar herkese,
    Son güncellemeyide yazmak istedim aynayla ilgili.
    Tesisat kablosu bir ay kadar önce geldi. Benim şehir dışımda olmam dolayısıyla servis randevusu alamayacağımı söyledim. Bu arada araç Yalova’da ama ben Aydın’dayım. Peşine genel merkezden aradılar. Böyle böyle demişsiniz randevu alamayacağınızı söylemişsiniz doğru mudur teyit edelim diye. (Buna çok şaşırdım bu arada)
    Benim işler uzayıp Yalovaya gitme sürem belirsizliğe düşünce, servis tekrar aradı, aracınız müsaitse biz alıp yapıp geri bırakalım dediler. Bende tamam dedim tabi :)
    Dün bakabildim aynaya gayet güzel bi şekilde montajı yapmışlar.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

Ayna da ne sıkıntı var dı ki?

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    Otomatik karartmalı olması gerekirken eski tip mandallıydı hocam ayna. Yanlış montaj yapılmış yani üretimde.

Şimdi hatırladım:)

Renault'un satış sonrası araçlarının arkasında durması çok güzel gerçekten. Yoksa her marka araçta sorunlar çıkabiliyor. Renault'u tercih etme nedenlerimden biri de bu aslında.

• duayen2 D kullanıcısına yanıt
    Valla bu konuda pek bi tecrübem yok ama Renault süreci çok iyi yönetti. Şahsen memnun oldum çok.

Hocam bende de touch paket 2020 modeli var ayna mandallı. Dikiz aynasinin böyle olması normal mi siz söyleyince fark ettim. Otomatik karatmalilar icon da mi oluyor sadece

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mylife84 M kullanıcısına yanıt
    Hatırladığım kadarıyla icon da oluyor sadece ama emin olmak için 2020 kataloğuna bak istersen hocam

• mylife84 M kullanıcısına yanıt

Touch da mandallı...

• Merhaba arkadaşlar. 2020 model 1.3 tce icon 155hp almayı düşünüyorum. Tavsiye eder misiniz? Çekişi gidişi yakıtı nasıl sizce?
    Kronik sorunu var mı?
    Önceki arabam 2020 dizel otomatik sportage.

• mehmetinho M kullanıcısına yanıt
    Gidiş çekiş yakıt mükemmel diyebilirim...

• Fiyat vs soran var mı ?

• Arkadaşlar merhaba;

Benim araç 20000'e yaklaştı. Servise bakım yaptıran ya da bakım için fiyat alan oldu mu?

• Merhaba ben 06 Ocak 2021 de Muğla dan almıştım arabayı, şimdi Kocaeli'deyim,bugün ararım Muğlalı 2.030 TL fiyat çıkardı. İzmit teki 2300 TL İzmit Kuruçeşme deki servis 2.150 TL fiyat çıkardı daha Yalova ve İstanbul servislerine sormadım ama 100-150 TL için o kadar yol yapamiycam. Kuruçeşme servisine gidicem Cuma günü

• efe35D E kullanıcısına yanıt

Az km kaldı benim de dolmasına. Normalde 19000 km'de götürürdüm. 20000 dolmasını beklemezdim ama bu sefer belki kampanya gelir diye sonuna kadar beklicem.  Aralık ortası bitti %20 indirimli servis kampanyası. Yaparlar belki yine. Ben de İstanbul'dan pazarlıksız 2200 TL fiyat aldım bu arada.

• 
Sayfa: önceki 2728293031
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.