Şimdi Ara

CAPTUR 2 (2020) (15. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
808
Cevap
21
Favori
62.752
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar, Touch paket için;
    Motor bloğunun üzerinde plastik bir koruma var mı ya da motor açıkta mı?
  • yeni captur ların tüm donanımları dahil olmak üzere motor blokları açık, koruyucu plastik muhafaza yok.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dutalice -- 14 Mayıs 2021; 12:35:32 >
  • Teşekkür ederim.

• Arkadaşlar aracın garantisini uzatan oldu mu? Yanılmıyorsam standart 3 yıl veya 100.000 km'den 5 yıl veya 150.000 km'ye uzatılıyordu garanti. Fiyat soracaktım.

• Renault garanti süresi ne kadar?

Araç garantisi süresi; ilk 2 yılda kilometre sınırsız, 3. yılda ise 100.000 kilometre* ile sınırlı olacak şekilde toplam 3 yıldır.

*Talisman, Koleos modelleri için 150.000 km olarak uygulanmaktadır.

• Ben garantiyi 1 sene uzatmıştım alırken 1000tl ekstra verdim 4 yıl garanti yaptım. Yaklaşık o civarlardadır fiyatlar.

Bu arada bir zam daha geldi 2021 capturlara bilginiz olsun.
  • Herkese merhabalar,

Araca ilk bindiğimizde multimedya ekranında BAĞLANTI ile ilgili etkinleştirme ve hizmetler için onay istiyor. Ben de bunları veriyorum ve telefon bağlantısı yapıyorum ancak belirli bir süre sonra "Teknik Sebeplerden Dolayı Hizmetlere Bağlantı Kurulamadı" şeklinde bir mesaj veriyor ve aşağıdaki gibi işaret bulunuyor. Bu bir sorun mudur ?

Çözümü nasıl yardımcı olabilir misiniz ?

CAPTUR 2 (2020)
  • v_emre kullanıcısına yanıt

O işareti ben de görüyorum. Ekranın üzerinde çıkıyor. Ama ne kablolu ne de kablosuz bağlantıda kopma olmadı.

• aslında bluetooth görüşme ve müzikte , kablolu android auto da hata vermiyor ama kendi sitesinde bazı ekstra özelliklerden bahsediyor(link aşağıda). Zaten ben kablosuz android auto kullanamıyorum. Siz kullanabiliyor musunuz ? @duayen2

• Android auto'yu kablosuz ben de kullanamıyorum. Ama kablosuz bağlantıyla youtube veya spotify'dan müzik dinleyebiliyorum ve telefon görüşmelerimi yapabiliyorum. Sadece haritaları kullanmam gerektiğinde bağlıyorum telefonu.

• o özellik sadece avrupa da kullanılabiliyormuş, maalesef ülkemizde kullanımı yok. eğer çalışsaydı hava, durumu widget i çalışacaktı vb. özellijler açılmış olacaktı. bir de avrupada MY RENAULT uygulaması var app indirdim bu da maalesef ülkenizde kullanılamıyor dedi. saçma saçma işler yani
  • dutalice D kullanıcısına yanıt
    Renault Port uygulaması var. Denediniz mi? Serviste yapılan her işlemi görebiliyorsunuz. My Renault da ondan farklı değildir bence. Kabloyla bağlandığımda hava durumu ve renault uygulaması görmüştüm ekranda. Hiç denemedim ama. Deneyince haber veririm.
  • Arkadaşlar touch donanıma geri dönüş kamerası taktıran oldu mu? Yetkili servisler takmaya başladı mı?

• Konuda pek hareket yok:) Mild Hybrid in bir faydası var mı?

• sarpuli kullanıcısına yanıt
    10 bg artısı var. Ayrıca yakıt olarak da tasarruf sağlıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: duayen2

10 bg artısı var. Ayrıca yakıt olarak da tasarruf sağlıyor.

Tasarufun bir lts varmı ? Sanırım 130 ve 155 artık gelmeyecekmiş şu an 130 almak sonradan zarara uğratır mı acaba ?

130 bg olan modelin yakıt verileri şehiriçi 7,5 lt, şehirler arası 5,1 lt, karma 5,6 lt. 140 bg olan modelin yakıt verileri şehiriçi 6,5 lt, şehirlerarası 4,7 lt, karma 5,4 lt. Elektrik motoru kalkışta arabaya yardımcı olduğu için özellikle şehir içinde 100 km'de 1 lt tasarruf sağlıyor. Uzun yolda çok da bir avantajı yok. Özellikle büyükşehirlerde işe gidip gelmede de kullanacaksanız 140 bg olan tercih edilmeli diye düşünüyorum.

• duayen2 D kullanıcısına yanıt
    1lt fark ediyor ise mantıklı olur sanırım, 140bg genelde yok bayilerde fırsat araçları hep 130 ve 155bg ve devamı da gelmeyecekmiş... Bakmaya devam...

130 bg, 155 bg benzinli ve 1.5 dizel motorlar artık gelmeyecek diye biliyorum. 2020 yılı ilk Captur'larda kullandı o motorları 2020 aralık ayı gibi 140 bg motora geçiş yaptı.

• 
Sayfa: önceki 1314151617
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.