Şimdi Ara

CAPTUR 2 (2020) (14. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
808
Cevap
21
Favori
62.656
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
10 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Kimse bu fiyata bu arabaları almaz ki. Satış rakamlarından da belli zaten. Mart ayında 740 tane satan Captur Nisan ayında 140 adet satmış. Bunun çoğunluğu da %50'lik dilimden satılmıştır zaten.

• quote:

Orijinalden alıntı: duayen2

Usta bu yüzden üzerinde fazla durmamış demekki. Daha önce de duymuştum sadece s&s in çalışmasını engelliyor diye. Akü değişince o da düzeliyor zaten.

başka bir sorun olmamasına sevindim, araçtan memnunum

• bence de başka bi sorun yoktur malum artık bütün markalar hybrid yarı elektrikli araçlar yapıyor bu yüzden de elektrik/akü ile ilgili problem çıkıyo onlarda halledilebilir sorunlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dutalice -- 5 Mayıs 2021; 22:49:36 >
  • züttürük Z kullanıcısına yanıt

hocam guncelleme geldi derken neyi kastediyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • LeopardArmoR L kullanıcısına yanıt
    Ben araçların fiyatları değişti diye anlamıştım ama. Yorumumu da ona göre yapmıştım.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 2021 modellerin bazılarına zam geldi anlamında yazdım. Nerede görülmüş indirim yapıldığı:)) Icon 1.3 tce edc 375 olmuş.

Fiat toyota opel wv de zam yapmış tüm markalara yayılır yakında.

• Merhaba arkadaşlar 1.3 155 bg icon captur aldım 2 ay kadar oldu çok memnunum turuncu siyah tavan ekstra olarak cam tavan aldım fakat araç için bagaj havuzu hariç hiç bir aksesuar bulamıyorum bayi halı paspasla birlikte verdi fakat bir havuz paspas olsa daha iyi olacak bir arkadaş megane 4 paspası tam oluyor demiş deneyen varmı başka aksesuar bulan varmı?

• oguzhankoseler O kullanıcısına yanıt

Ben alırken kauçuk paspas verdiler. Ama havuzlu derken tam olarak neyi kastettiğinizi anlamadım. İsterseniz akşam fotolarını atabilirim.

• duayen2 D kullanıcısına yanıt
    Araca özel yapılıyor ya birebir havuzlu kauçuk paspaslar ondan bahsetmiştim daha önce clio 4 üm vardı onda kullanmıştım pratik oluyor o yüzden sordum bana halı gibi olan paspasla verdiler

• ewet ben demiştim megane 4 ün kiler tam uyuyor diye ben o şekilde bulabildim, aldığım yerdeki arkadaş bu megane 4 ün havuz paspasları demişti fakat tam oldu herhangi bir sıkıntısı yok onu söyleyebilirim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dutalice -- 7 Mayıs 2021; 14:14:42 >
  • dutalice D kullanıcısına yanıt
    Tamamdır teşekkür ederim birde ön panjur için krom parça bakıyorum bulan mesaj atarsa sevinirim

• bende tavan çıtası bakıyorum ama malesef hiçbir aksesuar yok hem yan sanayide hem renault un elinde bu gidişle baya bi bekliycez.zaten ben bulabildiklerimi burada paylaştım onlar haricinde bişi yok

• oguzhankoseler O kullanıcısına yanıt

Ön panjurda zaten krom çıta yok mu?

• duayen2 D kullanıcısına yanıt
    Varda bu alt kısımları için ekstra

• kadjar ın var aliexpress de falan gördüm ama captur da yok henüz

• Bulan olursa yazarız buraya

• şimdiden herkesin ramazan bayramı mübarek olsun iyi bayramlar...

• İyi bayramlar herkeze

• Bayramınız mübarek olsun.

• 
Sayfa: önceki 1213141516
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.