Şimdi Ara

Captiva motor ikaz lambası

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
1
Favori
12.885
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

RESİMDEKİ İKAZ LAMBALARI AYNI ANDA YOLDA GİDERKEN YANDI ARDINDAN ARABANIN GÜCÜ DÜŞTÜ VE GAZI KÖKLEDİĞİNDE ARABA ÇOK YAVAŞ HIZLANDI ARABAYI STOP ETTİRİP TEKRAR ÇALIŞTIRDIĞIMDA ESP ON/OFF İKAZ LAMBALARI SÖNDÜ MOTOR İKAZ LAMBASI YANMAYA DEVAM ETTİ FAKAT GÜÇTEKİ DÜŞÜŞ NORMALE DÖNDÜ. MOTOR İKAZ LAMBASI ARACI STOP ETTİRİP YAKLAŞIK 1-2 SAAT EN AZ BEKLETTİKTEN SONRA SÖNDÜ. BU ŞEKİLDE AYNI ANDA İKAZ IŞIKLARININ YANMASI VE OLAĞAN GEÇİCİ GÜÇ VE AKTARMA SIKINTISI BAŞINA GELEN VAR MI BU ARADA ARACI BİLGİSAYARA BAĞLATTIM USTA ARACIN YOĞUN SUYA GİRDİĞİNDE AKTARMA KABLOLARINDA SU ALMA OLDUYSA BUDA KOROZYONA SEBEP OLDUĞUNDA YANAR VE ARAÇ İKAZA KARŞI KORUMAYA GEÇER ŞEKLİNDE KONUŞTU.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Aynı arıza benim aracımda başladı.Aracım 2007 dizel Captiva. Çözemediler. Halen ha bire parça değiştiriyorlar. ÇÖzüm buldu iseniz. lütfen cevap yazınız.
  • Bende de aynı sorun var.Bilgisayara bağladığımızda 5. vites selenoid valfi arızası gibi bişey gösteriyor.Şimdilik elletmedim ama bazen can sıkıcı olabiliyor.Şanzıman yağını değiştirdikten sonra ortaya çıktı bu sorun, keşke hiç değiştirmeseydim dedim.Haberdar olalım ki kazık yemeyelim, zira bazı uyanıklar şanzıman inecek diyor ve masrafı söylemiyor, yani yapıştıracaklar 3 milyar-5 milyar artık ne derlerse razı olacağız ama ben buna razı olmuyorum, bu sorunu en uygun fiyata yaptıracağım, ya da en azından belirli bir fiyat verene...
  • Çözüm bulabildiniz mi arkadaşlar ben 120km/h geçince yanıyor bu ışık 4. viteste kalıyor selonoif valfleri değişti düzelmedi
  • şentürkgülnaz Ş kullanıcısına yanıt
    Değerli kardeşim. Uzun zaman oldu ama arıza ile ilgili bir gelişme oldu mu. Şimdiden teşekkürler
  • Bu soruna çözüm bulan varmı

• gOkO kullanıcısına yanıt

Üstad en güncel profil sizin bu sorunu nasıl çözdünüz

• quote:

Orijinalden alıntı: Nyavuzn

Üstad en güncel profil sizin bu sorunu nasıl çözdünüz

Hocam merhaba. Aracımız geçen sene eşimin yaptığı kaza sonucu pert oldu maalesef, artık captivamız yok ama ben selenoid valfi değişimi ve 2 defa yağ değişimi ile sorunu çözmüştüm...

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.