Şimdi Ara

Captain Tsubasa - Rise of New Champions TÜRKÇE Yama Çalışması %91 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
141
Cevap
11
Favori
26.433
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
39 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Süresi dolmuş linkin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tamam o zaman
  • İyi çalışmalar. Teşekkür ederim. Konuyu öne çıkardım
  • quote:

Orijinalden alıntı: Forever Support

Süresi dolmuş linkin.
    Linki yeniledim gruba bekliyorum.
  • Öncelikle kolay gelsin, oyunu biraz oynadım. Oyunun hikayesiyle ilglii oyunun dizisini çeviren ARE-YOU-SURE ve AnimeSeverler adlı arkadaşlara oyunla ilgili yardımcı olmaları için yazabilirsiniz, yardımcı olurlar bence.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alooftie

Öncelikle kolay gelsin, oyunu biraz oynadım. Oyunun hikayesiyle ilglii oyunun dizisini çeviren ARE-YOU-SURE ve AnimeSeverler adlı arkadaşlara oyunla ilgili yardımcı olmaları için yazabilirsiniz, yardımcı olurlar bence.
    Teşekkür ederim önerileriniz ve düşünceleriniz çok yardımcı oluyor kendileri ile iletişime geçeceğim.
  • Ücretli mi olacak ? Olsa bile destek vermeye hazırız.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Virgül

Ücretli mi olacak ? Olsa bile destek vermeye hazırız.
    Konuda belirttim ücretsiz çıkarıcaz inşallah.
  • Ucret ne kadar, ozelden yazar misiniz? Cevirmen olarak iletisime yer alabilirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: filmlove

Ucret ne kadar, ozelden yazar misiniz? Cevirmen olarak iletisime yer alabilirim.
    Gönüllü çeviri başlıkta belirtmemişim üzgünüm düzenliyorum.
  • Şimdiden kolay gelsin ve elinize sağlık. PC ciler için bu muhteşem olacak. Ama ben PC sahibi değilim, oyunu PS4 te oynuyorum. Sanırım PS4 lere konsol kırılmadan yama atılamyor😔 oyundaki diyaloglara pratik yapmak istiyorum. En diyalog dosyasını paylaşma ihtimaliniz var mıdır?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fatalbooz1 -- 11 Eylül 2020; 10:16:40 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fatalbooz1

Şimdiden kolay gelsin ve elinize sağlık. PC ciler için bu muhteşem olacak. Ama ben PC sahibi değilim, oyunu PS4 te oynuyorum. Sanırım PS4 lere konsol kırılmadan yama atılamyor😔 oyundaki diyaloglara pratik yapmak istiyorum. En diyalog dosyasını paylaşma ihtimaliniz var mıdır?
    Oyunun metnini paylaşmıyoruz maalesef sadece çevirmenler görebiliyor ama discordda oyun hakkında bazı ekstra bilgiler veriliyor.Ps4 boyutuna gelince gerekli versiyon kırıldığında ya ben portlarım yada Castellanos nickli arkadaşa veririm.
  • IcyTea Lemon kullanıcısına yanıt
    Captain Tsubasa - Rise of New Champions TÜRKÇE Yama Çalışması %91
    mail attım bandai ye bakalım ne diyecekler
  • süper bekliyoruz
  • Captain Tsubasa Rise of New Champions update 1.05 çıktı. Malum sitelerden bulabilirsiniz.

Yenilik ve Düzeltilen Sorunlar

-- Text Misalignment (on fullscreen or borderless) Metin Yanlış Hizalama
    -- Resolution higher than 1920x1080 doesn't work Full hd sorunu
  • Çeviri yapilacaksa bu oyuna yapilir. Şahane diyaloglar . Anime tadinda bir film. bu sayede bizi çocuklugumuza tekrar döndüreceksiniz.

• quote:

Orijinalden alıntı: acar85

Çeviri yapilacaksa bu oyuna yapilir. Şahane diyaloglar . Anime tadinda bir film. bu sayede bizi çocuklugumuza tekrar döndüreceksiniz.
    Teşekkür ederiz amacımız gayemiz odur.

• discordunu atar mısın hocam
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.